מצטרף חדש

עמיר amir

New member
מצטרף חדש

שלום לכולם, שמי עמיר ואני שמח להצטרף אליכם בפורום. אני מגשר רשום אך לא פעיל עקב חוסר זמן אבל עולם הגישור מעניין אותי וקרוב לליבי. קראתי בעיון חלק ניכר מההודעות האחרונות ואני מזדהה עם הטענות שעלו ומתחבר לרעיונות ונראה כאילו "קלעתי לדעת גדולים" ואם כך דיינו. אני ומגשר נוסף פועלים להקים את "בית המגשר בת"א" כשהרעיון המוביל הינו מקום למגשרים לפגוש לקוחותיהם ללא צורך להריצם בכל רחבי הארץ והמרכז, נגישות לבתי משפט ומקום התייעצות בין מגשרים. אם מעניין אתכם אשמח לקבל משוב. למען גילוי נאות - אנו אנשי עסקים ואיננו עושים זאת מטעמים וולנטריים.אני יועץ עסקי עם למעלה מ 20 שנות ניסיון בשיווק ומכירות, מרצה בתחום ניהול המו"מ ומנהל מערכי מכירה גדולים (נותן שירותי אאוטסורסינג), שותפי הינו עו"ד וותיק וידוע. בברכה, עמיר

ברוך הבא עמיר

שמחה מאוד שהצטרפת לפורום. נשמח מאוד לשמוע מתבונותייך על נושאי הדיון השונים. כמו כן, הנך מוזמן להעלות נושאים לדיון משלך. עניין מרכז הגישור שהעלת מעניין מאוד ואשמח לקבל פרטים נוספים. אני מניחה שזה יהיה במסרים אישיים.

חגי סרי

New member
שב עימנו ברוך הנמצא ו....

על מה בדיוק אתה מתנצל? אתה איש עסקים שהגישור קרוב לליבו ופותח במיזם יעיל וחשוב מתוך מטרה להשקיע ולהרוויח. זה בדיוק מה שעולם הגישור צריך וזו הוכחה לעתידו של המקצוע. לדעתי זו הבשורה החשובה ביותר שנחשפנו אליה כאן בפורום ואם אכן תצליח ואני מקווה מאד שכך יהיה, הרי שעשית צעד שמקדם מאד את עולם הגישור. כל הכבוד! מחזיק לך ידיים! חגי

למעלה