מצטער... יש עליי עוול כבד שעליי

Eyal Potter

New member
מצטער... יש עליי עוול כבד שעליי

לפרוק... מגהההגדת'ת'ת'ת'ת'ת'ת''תתתתת תותחיייים איזה להקה גגדולההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 תעשו לי ילדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד מגהדתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת''''''' תבואו שוב לישראל כפרות למה לאכזב כוסאמו משטרה בואו הביתה עם שינוי קל למילים של הולי וורס דה פאנישמנט דיו: Look now to Israel it is you homeland
תגידו שאני הומו, אבל הם פשוט חבר'ה גדולים מרטי, תעשה לי, לפחות פגם... סבבה?

Kfiriboy

New member
אני גם מאוד מעריך אותם כלהקה

(אנשים בבקשה אל תגיבו לו בלזות לשון כמו שנעשה לו בעבר)

The Lethe River

New member
חרא.

אם אני אקרא לך הומו עכשיו, תוכל למחוק את זה.
מעכשיו אני פשוט אעשה את ה - "
" הידוע.

Kfiriboy

New member
לא, אני לא עד כדי כך רע ../images/Emo3.gif

עשה מה שאתה רוצה יוני...לי לא מפריע, אבל תחשוב אם מה שאתה עושה מוסרי

חחחחח, יוני....

אני ו"כפיריבוי" לא מתכוונים לנצל את היותנו מנהלים בצורה לא מוצדקת... אם "תרד" עלינו בצורה כלשהי (או כל אחד אחר בפורום) ונבין שזה לא במטרה לפגוע בנו, אנחנו לא נמחק... אל תמנע מעצמך להתבטאות בדרך בה אתה רגיל להתבטאות... חופש הביטוי וכל השיט הזה עדיין קיים בפורום...

חחחחח, זה לא יהיה נחמד....

אם כל הודעה שנייה תהיה כזאת, בעיקר למי שלא חבר בפורום ויכנס לבדוק אותו, אבל ההודעה לא תימחק... עדיף לכתוב ככה שיש סיבה לזה ולא סתם מתי שמתחשק

Kfiriboy

New member
אני אסביר מעט יותר טוב

אני רוצה ש"אייל פוטר" ימשיך לכתוב בפורום. מדי פעם יש לו יציאות כאלה...והמצב בטיפול כך שלא יקרה שוב. סה"כ זה פורום ולכל אחד מותר לכתוב מה שהוא חושב כל עוד זה לא פוגע באנשים אחרים. זה שהוא כותב בצורה שפוטנציאלית מפריעה לאחרים לפעמים זה כבר משהו אחר וכמו שאמרתי זה טופל. אני אישית רוצה שהוא ימשיך לכתוב פה

Mena Rea

New member
צודק

ולא כדאי להפוך את הפורום הזה למחראה שנקראת גם פורום מטאל. ומי שנמצא פה גם בפורום מטאל-אל תיעלבו, אתם יודעים על מה אני מדבר.

למעלה