מצטערת לקלקל

מצב
הנושא נעול.

שמעונה 1

New member
מצטערת לקלקל

מצטערת לקלקל
מצטערת לקלקל את ה"חגיגה" סביב מסלול בני-ציון, אני לא הצלחתי בהחזרת טריים וגם לא בהחזרת מוקפאים, וכרגע אני בודקת אופציות נוספות שאולי מוצלחות יותר מהמסלול הזה.

ayoosh

New member
צר לי איתך...

מצטערת לקלקל
מצטערת לקלקל את ה"חגיגה" סביב מסלול בני-ציון, אני לא הצלחתי בהחזרת טריים וגם לא בהחזרת מוקפאים, וכרגע אני בודקת אופציות נוספות שאולי מוצלחות יותר מהמסלול הזה.
צר לי איתך...
אני חושבת שצריך קצת זמן לעכל את זה... אבל- אני חושבת שיש מקום להבהיר משהו- נהייתה הרגשה כאילו במסלול זה או אחר "כולם" מצליחים בטיפול הראשון. לצערינו- אין דבר כזה, וחבל שמנסים לפעמים להציג זאת כך. כמובן- שעצוב מאוד להיות בצד הלא מוצלח של הסטטיסטיקה, אבל לצערנו באף מסלול לא מדובר על 100% הצלחה- במקרה הטוב- מדובר על יותר מ- 50%. אני מבינה את הצורך שלך לשקול מסלול אחר, אבל למרות שני כשלונות, אני לא בטוחה שעצם חוסר ההצלחה היא סיבה לפסול את המסלול (וכמובן שאת מבינה שאין לי שום אינטרס לפעול לטובת המסלול הזה או אחר, מה עוד שלא טופלתי שם). אלא אם כמובן הרגשת חוסר מקצועיות או שלא התחברת לרופאי המסלול. צריך לקחת בחשבון שלצערנובאף אחד מהמסלולים אין הבטחה להצלחה מיידית. אני חושבת שהכי חשוב ללכת בעקבות האינטואיציה שלך- אם את מרגישה שאת צריכה להחליף מסלול- לכי על זה, אם את רוצה לתת עוד צ'אנס- גם זה בסדר. אני מקווה שאני לא נשמעת מטיפה, ואני מאוד מאוד מבינה את התחושה שלך- כמה זה לא נעים להיות "הורסת" חגיגות- את לא הורסת חגיגות, זו המציאות, וכאמור, חבל שאת נאלצת להתמודד איתה וברור שהנפילה קשה יותר כשהוצגה לך תמונה כ"כ ורודה של המצב. שולחת לך את כל ה
ים שיש, וכולנו כאן לתמיכה ואם יהיו לך שאלות על מסלולים אחרים- לעזור בזה. מקווה שההתאוששות תהיה סבירה ומאחלת המון המון
בהמשך.

צר לי על שתי השליליים

מצטערת לקלקל
צר לי על שתי השליליים

קודם כל צער לי על אי-ההצלחה ואני מקווה שתמצאי את דרכיך בהגשמת החלום במסלול זה או אחר.
לצערי אני חייב לגבות את אייוש בנושא ולכי אם האינטואציה שלך באמת נוצרה פה אוירה של הצלחה הפעם הראשונה במסלול זה וצער לי שזה לא כך לגבי כל המסלולים, (וזה כולל ראשון). המצאיות, הסטטיסטית, האגומה של טיפולי תרומת ביציות היינה במקרה הטוב כ-50% הצלחה עם עוברים טריים ו- 30% לקפואים. וכל המסלולים אינם מתחייבים ליותר מה. וזה כולל ד"ר קלדרון (וכן בזמנו אני שאלתי אותו וזה גם הנתון שהוא נתן לי וזה לא סתר את זה של ה CDC). לפני שאת ממשיכה אני מציעה לך אולי לבצע בדיקה יותר ממוקדת שאולי יכול להצביע על חוסר יכולת של הקלטות העובר. צילום רחם: יכול לעלות על מחסום בחוצצרה. נכון בתורמת ביציות בחוצצרות לא משחקות תפקיד, אבל מחסום בחוצצרה לפעמים יכול להפריש נוזלים האלולים לפגוע בעובר ולמנוע השתרשרותו ברחם. היסטרוסקופיה: למציאות הדבקיות והפרדתן ברחם עצמו. ביופסיה של הרחם: לוודא שרירית הרחם היינה במבנה האידיאלי. יש גם תיאוריה שחודש לאחר ביופסיה הינה החודש האידיאלי לבצע החזרה מאחר שאצם ביצוע הביופסיה מעודד את הרירית הרחם לצמוח בצורה יותר תקינה, יש גם ביופסיה מיוחדת שנקראת פיפל שזו המטרה העיקרית שלה. בכל מקרה המון המון בהצלחה בהמשך ואנחנו פה לתמוך בך במידע ודרך שאת בוחרת. העיקר שתצליחי להגשים את החלום בלהורות

שמעונה 1

New member
תודה

צר לי על שתי השליליים

קודם כל צער לי על אי-ההצלחה ואני מקווה שתמצאי את דרכיך בהגשמת החלום במסלול זה או אחר.
לצערי אני חייב לגבות את אייוש בנושא ולכי אם האינטואציה שלך באמת נוצרה פה אוירה של הצלחה הפעם הראשונה במסלול זה וצער לי שזה לא כך לגבי כל המסלולים, (וזה כולל ראשון). המצאיות, הסטטיסטית, האגומה של טיפולי תרומת ביציות היינה במקרה הטוב כ-50% הצלחה עם עוברים טריים ו- 30% לקפואים. וכל המסלולים אינם מתחייבים ליותר מה. וזה כולל ד"ר קלדרון (וכן בזמנו אני שאלתי אותו וזה גם הנתון שהוא נתן לי וזה לא סתר את זה של ה CDC). לפני שאת ממשיכה אני מציעה לך אולי לבצע בדיקה יותר ממוקדת שאולי יכול להצביע על חוסר יכולת של הקלטות העובר. צילום רחם: יכול לעלות על מחסום בחוצצרה. נכון בתורמת ביציות בחוצצרות לא משחקות תפקיד, אבל מחסום בחוצצרה לפעמים יכול להפריש נוזלים האלולים לפגוע בעובר ולמנוע השתרשרותו ברחם. היסטרוסקופיה: למציאות הדבקיות והפרדתן ברחם עצמו. ביופסיה של הרחם: לוודא שרירית הרחם היינה במבנה האידיאלי. יש גם תיאוריה שחודש לאחר ביופסיה הינה החודש האידיאלי לבצע החזרה מאחר שאצם ביצוע הביופסיה מעודד את הרירית הרחם לצמוח בצורה יותר תקינה, יש גם ביופסיה מיוחדת שנקראת פיפל שזו המטרה העיקרית שלה. בכל מקרה המון המון בהצלחה בהמשך ואנחנו פה לתמוך בך במידע ודרך שאת בוחרת. העיקר שתצליחי להגשים את החלום בלהורות
תודה
המון תודה על האינפורמציה.

sagivkr

New member
צר לי על השלילי

מצטערת לקלקל
צר לי על השלילי
אני רק יכולה לומר (בתור אחת שהצליחה רק בנסיון החמישי), כמו שאיוש ומלח כתבו, שלא תמיד מצליחים בנסיון הראשון או השני וצריך המון סבלנות. מאחלת לך בהצלחה בנסיון הבא, בכל מסלול שתבחרי. יפעת

נטאשה

New member
שמעונה יקרה, מצטערת מאוד איתך

מצטערת לקלקל
שמעונה יקרה, מצטערת מאוד איתך
מקווה שתמצאי את הדרך בקרוב להריון המיוחל.

אריאלה22

New member
מצטערת בשבילך

מצטערת לקלקל
מצטערת בשבילך
ומקווה שכיסית את מלאי השליליים שלך בדרך למטרה הסופית, ושמעכשיו יהיו רק חיוביים!!! אמן.

שמעונה 1

New member
תודה לכם

מצטערת בשבילך
ומקווה שכיסית את מלאי השליליים שלך בדרך למטרה הסופית, ושמעכשיו יהיו רק חיוביים!!! אמן.
תודה לכם
תודה לכולכם על ההשתתפות, זה מאד עוזר. עוד לא החלטתי מה לעשות בהמשך, כרגע אני עושה הפסקה וחושבת על הנושא, מנסה לנוח גופנית ונפשית. ממשיכה להיות בפורום הנפלא הזה למרות שלא באופן יותר מדי פעיל.

a17

New member
מצטערת ../images/Emo7.gif

מצטערת לקלקל
מצטערת

נכון, לפעמים לא הולך כל כך....(אני למשל הדוגמא לכך)... זה מכאיב וממש אין לי תשובה או פיתרון. רק להחזיק לך אצבעות לפעם הבאה (במה שתבחרי)...

שמעונה 1

New member
כמה פעמים

מצטערת

נכון, לפעמים לא הולך כל כך....(אני למשל הדוגמא לכך)... זה מכאיב וממש אין לי תשובה או פיתרון. רק להחזיק לך אצבעות לפעם הבאה (במה שתבחרי)...
כמה פעמים
מותר לשאול כמה פעמים ניסית? זה מדהים בכל פעם כמה אומץ יש לכולן, האמת זה נותן הרבה כח להמשיך ולא להתייאש.

a17

New member
פעמיים ../images/Emo7.gif לקחתי את מסלול

כמה פעמים
מותר לשאול כמה פעמים ניסית? זה מדהים בכל פעם כמה אומץ יש לכולן, האמת זה נותן הרבה כח להמשיך ולא להתייאש.
פעמיים
לקחתי את מסלול
קייב - הבאת העוברים טריים לארץ ב"אינקובטור הפלא" של אסותא...לקחנו מסלול של 4 ביציות ב"נגלה" ועם לא מצליח עוד 4 ....בפעם הראשונה הוחזרו 3והשלילי היה כואב מאוד, בפעם השניה נוצר רק עובר אחד ודווקא הוא נקלט, היינו מאושרים עד שבוע 11 שבו פסק הדופק של העובר ועברתי גרידה.

פיש10

New member
הצטערתי לשמוע,,, לא להתייאש ולאזור

מצטערת לקלקל
הצטערתי לשמוע,,, לא להתייאש ולאזור
כוח לטיפול הבא. את רואה שלא כולן זה בול קליעה! בהצלחה בהמשך הדרך!!!

איתך בצערך ../images/Emo10.gif../images/Emo24.gif

מצטערת לקלקל
איתך בצערך

מקווה שבפעם הבאה תכנסי להריון שבסופו תזכי לערסל את ה
שלך בזרועותיך. לגבי ה"חגיגה" סביב מסלול בני ציון, כדבריך. אני טופלתי במדיקל ראשון ועברתי 3 מחזורי טיפול: מחזור טיפולים 1 = 6 ביציות, 6 עוברים. החזרה ראשונה - 3 עוברים - לא היה הריון. החזרה שניה - 3 עוברים - היה הריון אך העובר לא היה תקין ונאלצתי לעבור לידה מוקדמת. מחזור טיפולים 2 = 7 ביציות, 4 עוברים ששמו במבחנה אחת
בהחזרה נדהמתי לגלות שנשאר רק עובר 1 בעל 2 תאים. לא הריתי. מחזור טיפולים 3 - 5 עוברים. החזרה ראשונה - באתי להחזרה ובהיותי על שולחן הניתוחים גיליתי לתדהמתי שהם שכחו להפשיר את העוברים!!!!! שלחו אותי הביתה בדמעות לעוד חודש, משום שלדבריהם מבחינת הביוץ והמחזור החודשי לא ניתן היה לבצע את ההחזרה בחודש הזה. החזרה ראשונה (חוזרת)- 3 עוברים. לא היה הריון. אחר כך כבר העברתי את 2 העוברים הנותרים לבני ציון. אני לא סתם מקטרת. העובדות מדברות בעד עצמן

a17

New member
עשית נכון שהעברת ../images/Emo113.gif

איתך בצערך

מקווה שבפעם הבאה תכנסי להריון שבסופו תזכי לערסל את ה
שלך בזרועותיך. לגבי ה"חגיגה" סביב מסלול בני ציון, כדבריך. אני טופלתי במדיקל ראשון ועברתי 3 מחזורי טיפול: מחזור טיפולים 1 = 6 ביציות, 6 עוברים. החזרה ראשונה - 3 עוברים - לא היה הריון. החזרה שניה - 3 עוברים - היה הריון אך העובר לא היה תקין ונאלצתי לעבור לידה מוקדמת. מחזור טיפולים 2 = 7 ביציות, 4 עוברים ששמו במבחנה אחת
בהחזרה נדהמתי לגלות שנשאר רק עובר 1 בעל 2 תאים. לא הריתי. מחזור טיפולים 3 - 5 עוברים. החזרה ראשונה - באתי להחזרה ובהיותי על שולחן הניתוחים גיליתי לתדהמתי שהם שכחו להפשיר את העוברים!!!!! שלחו אותי הביתה בדמעות לעוד חודש, משום שלדבריהם מבחינת הביוץ והמחזור החודשי לא ניתן היה לבצע את ההחזרה בחודש הזה. החזרה ראשונה (חוזרת)- 3 עוברים. לא היה הריון. אחר כך כבר העברתי את 2 העוברים הנותרים לבני ציון. אני לא סתם מקטרת. העובדות מדברות בעד עצמן
עשית נכון שהעברת

אבל לא מקובל עלי ההליהום הזה על כל מסלול שהוא, יש נשים שכן הולך להן שם ומרוצות ויש להם יתרונות שאין אצל אחרים (שיטת בר טוב וזה שלא צריך לנסוע לחו"ל).ויש נשים שלא הלך להן בבני ציון למרות שבפורום נראה כאילו מי שנוסעת חוזרת בהריון...גם על אסותא יש לי ביקורת מפה ועד הודעה חדשה אבל טרם שמעתי על המסלול המושלם של 100% הצלחה...

אני רק רוצה למנוע מנשים נוספות

עשית נכון שהעברת

אבל לא מקובל עלי ההליהום הזה על כל מסלול שהוא, יש נשים שכן הולך להן שם ומרוצות ויש להם יתרונות שאין אצל אחרים (שיטת בר טוב וזה שלא צריך לנסוע לחו"ל).ויש נשים שלא הלך להן בבני ציון למרות שבפורום נראה כאילו מי שנוסעת חוזרת בהריון...גם על אסותא יש לי ביקורת מפה ועד הודעה חדשה אבל טרם שמעתי על המסלול המושלם של 100% הצלחה...
אני רק רוצה למנוע מנשים נוספות
לעבור את הסיוטים שאני עברתי שם.

אדוינה

New member
מצטערת שמעונה!

מצטערת לקלקל
מצטערת שמעונה!
מקווה להצלחה בפעם הבאה ולא חשוב באיזו דרך!

הרמוניה

New member
מצטערת איתך....

מצטערת לקלקל
מצטערת איתך....
נראה לי שהכי חשוב זה לאפשר לעצמך לקחת את הזמן שלך ורק אז להחליט לאן ואיך... בהצלחה בכל דרך בה תחליטי לבחור הרמוניה

מצב
הנושא נעול.
למעלה