מצחיק

מצחיק../images/Emo6.gif../images/Emo85.gif

שלום לכולם אני מחפשת איזה סרט שיהיה ממש אבל ממש ממש מצחיק לקחת מספרית וידאו לאיזה פעולה מסויימת שאנשים שלא הכי טוב להם בחיים פשוט יצחקו והרבה בעיקרון סרט שיהיה ממש מצחיק וגם יפה חוץ מזה (כאמור קומדיה) נ.ב בלי שום קשר אני רוצה גם סרטים של גולי'ה רוברט נראה לי שראיתי את כל המוכרים שלה אבל כידוע לי שיש סרטים שלה שלא ראיתי כי הם בטח פחות מוכרים? יש איזה רשימה עם שמות של סרטים שלה באיזה מקום? תודה

A.L (boy)

New member
בראיין כוכב עליון (של מונטי פייטון)

שנכנסתי לראות בסינימטק ויצאתי עם כאב בטן (מרוב צחוק). ולרשימת סרטים של רוברטס את מוזמנת להציץ כאן!

ללל תודה רגע ו../images/Emo85.gif

על מזה בדיוק? אין איזה לאפון של גו'ליה בעברית? בגלל שאני רוצה לדעת מה מכל הסרטים יש בארץ:)

A.L (boy)

New member
השחקן (של רוברט אלטמן)

ובעיקרון אם את רוצה לדעת כיצד תורגמו בארץ שמות של סרטים בכלל (ושל רוברטס בפרט), את מוזמנת להשתמש ב"תרגומון" המפורסם..

סליידר

New member
לפגוש את ההורים

עם בן סטילר (שהפעם היה טוב...) ורוברט דה נירו או טיפשים בלי הפסקה, הסרט הכי מצחיק לדעתי אי פעם.

ritarita

New member
אהם..סרטים עם כריס רוק...

הסרט שבו הוא בחור שמת ומקבל הזדמנות בגוף לבן זקן ועשיר..שכחתי את שמו דוגמה שעת שיא

ritarita

New member
../images/Emo58.gifומה שהורג אותי בכל פעם מחדש

זה הקטע כשהוא מקבל גוף חדש..של קומיקאי שחור אחר.. אבל הוא עדיין לא בטוח.. הוא מנסה לקרוא למונית לעצור..אבל אף אחד לא עוצר לו.. ואחרי כמה נסיונות.. הוא מתחיל לרקוד מאושר ולצעוק בגאווה: I'm a black man

נועה18

New member
"איך להיפטר מבחור ב10 ימים"

נורא אהבתי את הסרט הזה.... וגם "שבועיים מראש" זה סרט ממש טוב!

Ultra Spidey

New member
ווקשה:

סדנה לעצבים דוגמה ג'יי ובוב השקט מכים שנית לרקוד עם לוחמים / טייסים ( HOT SHOTS 2 ו 1 בהתאמה) ... אה ושאלה קטנה: נגיד ואת רוצה להתחבר לתפוז. איך את זוכרת את שם המשתמש שלך?? איך את רושמת אותו?

למעלה