מצחיק לראות ישראלים משחקים אותה "רוסים VS אוקראינים"

זה כינוי אופנתי לבי"ס תיכון עם יומרות מסוימות.

נפוץ במערב, וברוסיה הצארית, וחזר לרוסיה עם ה"פרסטרויקה".
איך השיר?

beatman

Member
כן...

כולם קוראים להם "רוסים" או "רוסיות" במקרה שלהן והם מחליטים שהם צריכים למלא בגאווה את המשבצת החברתית שנכפית עליהם.

"סגידה לגיבורי מלחמת העולם השנייה" נשמע כמו קללה.

ברוח דומה התבטאה בזמנו הגב' סאקי, דוברת מחלקת המדינה דאז: "הם עונדים את סמל הניצחון של הרוסים על גרמניה". ההדגשה שלי.

כיום גיבורי מלחמת העולם השנייה הם OUT.
כיום המשת"פים של הנאצים הם IN. נכון?

ארסני יצניוק: "ברה"מ פלשה לאוקראינה ולגרמניה".

לציון יום השנה לשחרור מחנה המוות באושוויץ הוזמנו מנהיגי גרמניה ואוקראינה, אך לא רוסיה.

כאשר לטביה היתה היו"ר התורנית באיחוד האירופי, היא התנגדה לפתיחת תערוכה של יונסקו בפריס שהוקדשה לילדים העצירים במחנה הריכוז סָלָספּילְס בלטביה, בטענה שהיא... "מכתימה את שמה של לטביה"!!!
[URL]http://www.vesti.ru/doc.html?id=2296183[/URL]

זה מאבק בין בין שטיפת המוח האמריקאית,

המנסה להוכיח ששחור זה לבן ולבן זה שחור, שהפיכה אלימה נגד הנשיא הנבחר זו "דמוקרטיה", לבין אנשים שמפעילים באופן עצמאי את התאים האפורים.

מאבק זה אינו פשוט. שטיפת המוח מטפטפת יום ולילה, בכל הכותרות של כל העיתונים הפרו-אמריקאיים.
גם כאן בפורום הזה יש אנשים הנרתמים בהתלהבות מעוררת השתאות לשטיפת מוח אמריקאית מסיבית זו, יומם ולילה, ללא לאות.
אני מדבר עם אנשים רבים, לא רוסים, הניזונים מהעיתונות הישראלית - כולם כאחד ממש בטוחים בנכונותה של "האמת" שמטפטפים להם יום ולילה!
הרי אף אחד לא מספר להם על הטבח באודסה, על העמדתם לדין של ניצולי טבח זה ולא של הרוצחים.
אף אחד לא מזכיר להם, שאובמה הודה במו פיו שארה"ב היא זו שארגנה את "החלפת השלטון" באוקראינה.
אף אחד לא מזכיר להם את פניניה של ויקטוריה נולנד הידועה לשמצה.
וזה במקרה הטוב!
במקרה הרע הם כן ראו ושמעו את כל זה, אבל אינם מוצאים דופי בבחישתה הגסה והגלויה של אמא-אמריקה! הם יונקים עם חלב אמם את "האקסיומה", שלאמא-אמריקה הכל מותר, שבחישתה היא "טבעית", "מובנת מאליה".

בעקבות הטבח באודסה 2/5/2014

לא נעצר אף אחד מהרוצחים!
התקשורת הפרו-אמריקאית הפיצה "הוכחות" שהקורבנות (בדלנים פרו-רוסיים ימח שמם) שרפו את עצמם וירו בעצמם.
כיום עומדים למשפט דווקא ניצולי הטבח הזה! הם מואשמים ב"ארגון המהומות שהביאו לקורבנות בנפש". אף לא אחד מאלה שהציתו וירו, גם אלה שתועדו שורפים ויורים, לא עומד למשפט!
היום מת מהתקף לב "בדלן פרו-רוסי" שהיה כלוא בעניין זה: [URL]http://ukraina.ru/news/20160425/1016230433.html[/URL]
אני מכריז על תחרות: מי ימצא את הידיעה בעיתונות הפרו-אמריקאית בעברית?!

Shpakovich

New member
בבריטניה איפה שחייתי רוב האזרחית בצד הרוסי, למרות תעמולת BBC

ארה"ב פלשו לעיראק, תוך שהם חברים של סעודיה האיסלמיסטית. ברור לכל אדם הגיוני שהתמיכה באוקראינה לא קשורה בדמוקרטיה, שכן לשלטון אוקראינה אין יותר מושג במהי דמוקרטיה או זכויות אדם מאשר לפוטין.

Shpakovich

New member
וזה המסקנה שיכול להגיע אליה מישהו עם בעיות קריאה

אני חושב שהבהרתי במלל שלי שפוטין מושחט ושהוא ללא ספק ניצל את הקונפליקט כדי להסיט את עיני העם מהשחיטות שלו.
&nbsp
אני וטניק כמו שאתה בנדרובץ; והכינויים האלה נשמעים עוד יותר טיפשי בישראל.

Shpakovich

New member
האם אזרחי הולנד שהצביעו נגד הסכם עם אוקראינה "ותניקים"?

אי אפשר להאשים בהכל את הרוסים.

הדעה שלי היא שממשלת אוקראנה מושחטת ופושעת, ממשלת רוסיה מושחטת, ובאשר לקרים ודונבס הדעה היחידה שחשובה היא דעת הרוב של אלה שחיים שם. אם הם לא רוצים להיות חלק מאוקראינה, אין סיבה שיהיו.

מה אזרחי הולנד מבינים באוקראינה?

זה כמו לקיים משאל בארץ בנושא "האם על מדינת ישראל להתערב בסכסוך בין השבטים הטוטסי וההוטו".

Shpakovich

New member
נירא שהם מבינים יותר ממך
למשל שאוקראינה מושחטת?

שאוקראינה הומופובית וגזענית באותה המידע כמו רוסיה? שאוקראינה עכשיו מבצעים פשעי מלחמה נגד אנשים שלא רוצים להיות חלק ממנה? שאוקראינה היא לא אומה אירופאית מתוקנת ותהווה נטל על האיחוד?

תזכיר לי, איך קוראים לראש הממשלה החדש של אוקראינה?

אפרופו גזענות

Shpakovich

New member
אז..? ותקרא באינטרנט איזה כינויים מדביקים לו "תומכיו"

חלק גדול מהגנבים, סליחה, אוליגרכים הכי גדולים ברוסיה הם יהודים, האם זה אומר שלרוסיה מגיע פרס על יחס ליהודים?

טוב, את המסקנות לגביך הסקתי באופן סופי

אחד שרואה ברוסיה את כור מחצבתו, אוהב אותה בגלל עצמתה ולכן חוזר על כל שטות שהעם הרוסי הנבער אומר. כן, האוליגרכים הם "גנבים". ממי הם גנבו, מהמדינה המתפוררת שלא יכלה לנהל את המפעלים שהם קנו?

Shpakovich

New member
Face palm אני רואה שבכל שנותיך בארץ לא למדת עברית

כמה פעמים אני צריך לומר שרוסיה מושחטת? מי אמר שאני אוהב את עוצמת רוסיה? אני תומך בעצמאות צ'צ'ניה, איך זה בשביל התחלה? אני מכבד את הזכות להגדרה עצמית של כל עם.

וזה לא שלא אמרתי את זה עוד, פשוט נירא שיש לך לקויות למידה.

תבדוק את מאייתים את המילה "מושחת"

ואח"כ תספר לי על שליטתי בעברית

למעלה