מצוקה קטנה

smile2life

New member
מצוקה קטנה../images/Emo4.gif

שב"ש לכל חברי, משתתפי ומומחי הפורום הנפלא הזה. הרבה השראה אני מקבל מכם... בבישולים הפשוטים שלי. היום ממש נשבר לי המיכל של מעבד המזון PILOT CHEF (מצ"ב תמונה)מעבד המזון הקטן שלי, המיועד לחיי הרווקות שלי והמטבח התואם. חיפוש בגוגל על מוצרי PILOT CHEF הביא אותי בעיקר למיקרוגלים. האם מישהו יודע ויכול לייעץ לי היכן ניתן לקנות מיכל חדש וסכינים (שני סכינים המתלבשים אחד על השני ויוצרים סכין כפול) למכשיר זה? כמובן שאני יכול לקנות חדש בכלום כסף - אך נקשרתי אל המכונה הזו ריגשית. תודה למשיבות והמשיבים התגמול יהיה בצורת מתכון לממרח חימצה בסגנון שלי (השימוש העיקרי שלי במכשיר הוא ליצירת ממרח חימצה)

smile2life

New member
אולי בטעות את מכירה חנות שמוכרת

סכינים או ציוד למעבדי מזון קטנים כאלה? סטייל בראון זרוע אחת וכאלה. מעבדי מזון משולבים וכד'?

יש אולי חנות באזור רח' העליה/החשמל ת"א

שמוכרת כל מיני חלקים של מיקסרים שונים לצערי אינני זוכרת את שמה וזה יצריך אולי טיול רגלי לבדוק זה משהו שהיה קיים לפני כמה שנים יתכן שזה עדיין שם.. מציעה בדיקה בגוגל לפי קטגוריות דומות לפני שמכתתים רגליים אל עבר הלא-נודע
דונה

smile2life

New member
עקרונית אני נמצא ברחוב החשמל

(המשרד שלי) אעשה הליכה קטנה יהיה בריא

smile2life

New member
חימצה=חומוס

חימצה מראש אני לא מציין כמויות מאחר ואני כמעט ולא משתמש במלח ולימון אך מפציץ בשום. מצרכים: גרגרי חימצה (חומוס) יבשים (אפשר לקנות בסופר או במכולת השכונתית באגף הקטניות) טחינה גולמית מעט מאוד מים מיץ לימון (מותר להשתמש במשומר) מלח שולחני. שום (אופציונאלי) הכנה: משרים במים ומלח גרגרי חימצה בסיר ומוודאים שהמים יעברו בסנטימ' או שניים את חימצה.מכסים את הסיר, שלא יכנסו חרג'וקים אליו ומשאירים לכמה שעות (מקצר את זמן הבישול הארוך מלכתחילה אח"כ). (עדיף להשרות מראש בסיר לבישול איטי של הצ'ולנט) עבר לילה||? בוקר טוב
לא לשכוח לצחצח שיניים ולהכין כריכים לילדים לבצפר. אנחנו בראש שקט? סבבה: אנו ניגשים אל החימצה ומדליקים את ההכירה או הפלטה ומתחילים בישול ארוך - לא לשכוח להוסיף מים מידי פעם על מנת לשמור את החימצה מכןסה במים. אחרי שעתיים אפשר להתחיל לבדוק אם החימצה התרככה ונמעכת בין האצבעות אם כן אזי לכבות את האש ולתת למים להתקרר -ואז ניתן להשקות בהם עציצים (מיחזור זה תמיד טוב). עד כאן ההכנה המוקדמת. מעבירים את גרגרי החימצה המרוככים אל מעבד מזון וממלאים בערך 1/3מהמיכל. מוסיפים את הטחינה הגולמית, שמינית כוס מים, קורט מלח, וכפית מיץ לימון וטוחנים יש כאלה (כמוני) שמוסיפים גם שום אחרי 30-40 שניות אמורה להתקבל עיסה במידה ומלתקבלת עיסה גרגרית מידי יש להוסיף מים וטחינה לאט לאט עד שהמרקם יהיה אחיד. טעויות נפוצות: יותר מידי מלח צאו לימון - ניתן להוסיף טחינה גולמית או גרגרי חימצה נוספים ולעמעם את הטעם. בגדול מתכון מאוד קל וכל אחד מכין ממרח חימצה לפי הבנתו וטעמו. זו המומחיות שלי בשבוע הבא כיצד להכין כריך מיונז 5% על מלפפון חמוץ (כבישה ביתית) עם גבנ"צ ושוקולד השחר.

זה בהחלט צירוף מקרים משובח../images/Emo6.gif

כדאי לשאול סוחרים בסביבה אולי ידעו על קיומה של החנות בהצלחה.

smile2life

New member
תודה נדמה לי שראיתי משהו כזה

אבל בלבונטין (ממש ליד) בכל מקרה אם אמצא אעלה אל הפורום למען הדורות הבאים

s f a r a d i t

New member
זקוקה להמלצה לארוחת רומנטית../images/Emo23.gif

אבל משהו פשוט גם זול (זה הרבה לבקש?)

נסי לחפש ב"שרות רם"

הם סידרו לי ומכרו לי חלקי מכשירים דומים שהתקלקלו. תתקשרי טלפונית, לפעמים אין במלאי והם מזמינים תוך ימים. שרות טוב ומחירים בהחלט סבירים. בהצלחה.

smile2life

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo140.gif אני ../images/Emo89.gif

אם לא אמצא ברחוב החלשמל, כמו שהוזכר כאן זו אופציה בהחלט מתקבלת על הדעת

° זואי °

New member
אם יש לך עדין את המכסה של המכל

ויוצא לך לפעמים להגיע לאיזור ירושלים או רעננה. אז יש לי מכל ספייר שאתה יכול לקבל.

smile2life

New member
זואי את ממש מותק

קודם כל
מכל ה-
באמת, אך אני באמת רוצה למצוא את המקום שבו אפשר לקנות חלפים למכשירים ביתיים מעין אלה, לא רק לזה אלא בכלל - גם בעתיד - את יודעת הרי "לא לעולם חוסן" סכינים מתעקמים, מיכלים נשברים וכד'....

יעל י

New member
יש בחדרה חנות שמוכרת כל מה שלא אפשרי...

למצוא ונשבר מתקלקל וכו' אם המיקום מתאים אז תגיד ואומר בדיוק איפה בכל אופן אני קיבלתי כזה מתנה לפני שנה ונקנה ברשת השופרסל

eliya-l

New member
המעבד הקטנטן הזה משווק ע"י שופרסל

תוכל למצוא אותו בין מוצרי החשמל שהם מוכרים. בזמנו רכשתי אחד שכזה ולאחר מספר שימושים הנ"ל החל להעלות עשן.............
כלאחר כבוד, לקחתי את המעבד החמדמד בתוך קופסתו אל הסופר הסמוך (שופרסל) שבו קניתיו והנ"ל הוחלף כלאחר כבוד במעבד חדש. לא יודעת כמה זמן יש לך אותו, את המעבד אך שווה לבדוק בשופרסל כמה זמן אחריות יש עליו ומי נותן האחריות שלו. אם אתה זוכר היכן רכשת אותו אולי כדאי לנסות בדיקה שם לגבי החלפה וכו'.

למעלה