מצב באמת מוזר...

t-man

New member
מצב באמת מוזר...

אני זוכר שחברים שלי תמיד שאלו אותי אם לא נמאס לי מהיאבקות אחרי כל כך הרבה שאני אוהד אז עניתי להם גאה ש-WWF של היום היא לא ה-WWF של 93´ שסיגנון השתנה ,המתאבקים הישתנו לחלוטין אבל עכשיו אני מסתכל על הרוסטר ואני חושב לעצמי...האם חזרנו ל-93´?! בתוך ארבעה חודשים בלבד חזרו כמות גדולה של מתאבקים שנחשבים OLD SCHOOL אלק הוגן(שזה האמא של ה-OLD SCHOOL),קווין נאש(דיזל),סקוט הול(רייזור ראמון),מיסטר פרפקט,ריק פלייר ועוד יש שמועות שסקוט שטיינר יחזור,מי יחזור בפעם הבא...וירג´יל?! האם ה-WWF החליטה לחזור צעד אחורה? קחו לדוגמא את הגימיק של הוריקן הלמס הוא נראה בסגנון הגימיקים שראינו בתחילת שנות ה-90´ כמו:ריפומן,סקינר ופאפא שאנגו. המצב מסריח ביותר שמתאבקים צעירים ,מלאי כישרון ומוטיבציה נרמסים באכזיריות על ידי המתאבקים המבוגרים וזאת לדעתי טעות גדולה כי אם המצב הזה היה מתרחש מוקדם יותר לא היה לנו מתאבקים כמו:הרוק,כריס ג´ריקו,RVD סטיב אוסטין או טריפל איץ´ אני מקווה שוינס מקמהון ידע לאזן בין old generation לבין ה-new generation/attitude כי אם הוא יכשל מצב הרסלינג הולך רק להדרדר

אילן די

New member
יש דבר אחד שיש ב- WWF של היום

שלא היה ב- WWF של תחילת שנות ה-90 וזה לדעתי מה שבנה את ה- WWF. הדבר הזה נקרא הומור. אם שיא ההומור בתכניות של אז היה לקרוא לג´רי לולר - בורגר קינג, היום מתנהלים דיאלוגים יחסית שנונים ומצחיקים. צוות הכתיבה טורח לכתוב בדיחות של ממש למתאבקים. מה שלא היה קיים אז. כמובן שגם סגנון הקרבות היום הוא מהיר בהרבה מאז. מתאבק כמו יוקוזונה לא היה עובר היום בתור אלוף. ההילים הרבה יותר טובים, לדעתי HHH הציב סטנדרטים חדשים בתחום וגם הרוק, שעד כמה שאני לא אוהב אותו, מהווה אמות מידה חדשות להערצה. רק סרט אחד של הרוק עשה יותר כסף מכל הסרטים שהוק הוגאן עשה ביחד. כך שאני בטוח ש- WWF לא יזנחו את מה (ומי) שבנה אותם ולא יחזירו את הגלגל.

t-man

New member
ואתה אומר שהסיגנון ההיאבקות

של הוגן מהיר? אני מודע לזה שכתיבת הסטורי ליין השתנתה ואני תמיד נהנה מדיאלוגים של היום אבל...מה יקרה אם "זמן מסך" הקצר ילך ברובו למתאבקים המבוגרים זה הולך ליצור בעיה רצינית למתאבקים הצעירים שזקוקים לחשיפה הזאת כמו אוויר לנשימה ולדעתי זה הכיוון ש-WWF הולכת כרגע התקווה שלי היא שאחרי הפיצול המצב ישתפר ו"זמן מסך" יתאזן בין המתאבקים הצעירים לותיקים

raw is eyal

New member
דעתי היא

להעיף את כל הגיזרים נקודה לא צריך את הוגן לא צריך את הול ובטח שלא צריך את נאש בטח יבואו אלה שיחלקו על דעתי אבל אני חושב שכל האן דבליו או זה בולשיט אחד גדול אני רוצה לראות יותר אדג´ יותר רוב ואן דאם יותר קיין יותר אנגל יותר טייקר ואני לא רוצה שחבורה של פלצנים כמו האן דביו או פלייר ובנו יפריעו בנושא

אילן די

New member
הוגאן הוא מקרה מיוחד - ספוילר

השמועה אומרת שהוק הוגאן הגיע ל- WWF כדי להילחם ברוק ברסלמניה. זה כנראה יהיה הקרב הגדול האחרון שלו (אולי יהיה עוד אחד). הוק הוגאן יפרוש מהיאבקות ברו שיערך בטורונטו במאי. מה שאני אישית חושב הוא שהוגאן מתאבק גרוע ואיטי, עם מגוון תרגילים מאד מוגבל אבל כריזמטי מאד (בדומה לרוק, אבל אני מודה שהרוק טוב יותר ומהיר יותר). גם אני לא אוהב את המתאבקים הזקנים, אבל אני בדעה שאלה שתרמו לענף - כמו הוגאן ופלייר - צריכים לקבל פרישה מכובדת.

t-man

New member
מסכים איתך במאה אחוז

אין ספק שהוגן,פלייר ושאר המתאבקים תרמו רבות לרסלינג ואני לא מוריד מכבודם אבל הבעיה היא שאלק הוגן לא יודע מה הפירוש של המילה "פרישה" גם לא את המילה "כבוד" ואני מפחד שאני יצטרך ליראות אותו מתאבק גם בעתיד

אילן די

New member
תיקון קטן של הספוילר

קבל תיקון לגבי התאריך והמיקום, אבל הידיעה בעניין הפרישה של הוגאן נמצאת כאן: http://www.ringsidenews.com/headlines/18132142.shtml ידיעה נוספת שמבשרת על פציעה של הוגאן נמצאת פה : http://www.ringsidenews.com/headlines/18141378.shtml

בקשר למה שאמרת

לא בדקתי את הלינקים, אבל מאוד יכול להיות שזה מה שאני אומר עכשיו: קראתי איפהשהוא שוינס מקמהון הציע לכל המתאבקים ה"גדולים" שלו מהעבר: הול, נאש, הוגאן, ברט הארט וגם לריק פלייר את האופציה: לבוא לWWF כדי "לפרוש בכבוד". אחרי הכל, בWCW הם פשוט נעלמו מסיבות כאלה או אחרות או בכלל כי הWCW הלכו. וינס יודע שהם שווים רייטינג, אז הוא הציע להם "סוף" לדמות. ובראיון עם הוגאן הוא כתב בדיוק על זה. יהיה לי חבל לראות את הוגאן פורש, כי די אהבתי אותו כצהוב-אדום וכהוליווד. במיוחד כצהוב אדום (הוא היה מצחיק אותי) וכהוליווד הוא היה ממש רשע! עד אז, עד הפרישה המכובדת שלהם, אנחנו נראה אותם פה. מי יודע? אולי אפילו וינס מקמהון כ"כ אוהב את הוגאן, ומכיר לו טובה שהוא ייתן לו לפרוש עם האליפות (ואז לעשות טורניר לצעירים) ואותו דבר להול ונאש, שיפרשו עם אליפות הזוגות. אפילו שהם עדיין לוקחים כל צוות שיש כיום עם ידיים קשורות מאחורי הגב (לדעתי)

למעלה