מצאתי דירה

stאסתי

New member
מצאתי דירה

מדהימה בהרצליה (כן כן הגעתי למסקנה שאין טעם לגור בתל אביב כשאני עובדת בהרצליה,גם יותר זול) אבל מה הדירה ריקה אז עד עכשיו השגנו סלון (השותפה מביאה) מכונת כביסה ומייבש (השותף מביא) שולחן אוכל וכסאות (אני מביאה) חסר לנו מקרר ולי אישית חסרה מיטה (למזלי בדירה בכל חדר יש חדר ארונות אז לא צריך ארון) אז מי יודע איפה אני יכולה למצוא מקרר שיעבוד ועדיין זול ומיטה זוגית במחיר סביר? אל תשכחו שההובלה היא להרצליה תודה מראש אסתי

מקרר

אני לא יודע בדיוק כמה עולה מקרר משומש היום, אבל מקרר בגודל בינוני (260 ליטר) חדש כולל הובלה עולה כ- 1300 ש"ח. יכול להיות ששוה להשקיע קצת יותר (אם ההפרש אינו משמעותי מאוד) ולקבל מוצר חדש עם אחריות..

כנסו להומלס

ותבדקו אנשים קרובים אליכם שמציעים מקרר למכירה, תשקיעו קצת זמן בלבדוק אם המקרר בסדר ואם כן תזמינו הובלה, אולי יהיה לכם מזל ותמצאו מקרר טוב בהרצליה. תוכלו אחר כך למכור אותו לדיירים הבאים או לבעל הבית. אותו סיפור עם מיטה, כשבינתיים את יכולה להביא רק מזרון (על מזרון לא חוסכים!), ולחפש בסיס זול וטוב אחר כך. ו-תתחדשי! מקווה שהשותפים בסדר...

בחינם, מתאים ?

יש אתר נחמד שבו אנשים מפרסמים מוצרים שאינם בשימוש אצלם(עדיין טובים) . כל מי שרוצה את המוצר מוזמן להתקשר למי שהשאיר את המודעה ולקחת את המוצר . www.altezahen.co.il

למעלה