מפרק

oversensitived

New member
מפרק

לילה טוב, מטפלים המליצו לי בעבר על קניית מכשיר לחימום ועיסוי מפרק הלסת.. ראיתי שקיימים המון סוגים של מכשירים מסוג ה- "אינפרא אדום" ושאר גלים מרפאים והם נעים בטווח מחירים מטורף.. המפרק שלי כואב כבר שנים רבות בגלל חריקה בלילה אך הבעיה התגלתה רק בשנה האחרונה והטיפול עם סד עוזר (וגם מעט דיקור) האמת שאני עדיין מאוד מאוכזב שהטיפול לא עובד מספיק.. אבל בתאכלס הספקתי לשכוח שהמגרנות שהיו פעם פסקו כליל ונשאר רק כאב עמום ומעצבן באיזור המפרק ותחושת מלאות באוזניים(שפשוט מוציאה אותי משלוות הנפש שגם ככה לא מי יודע מה). אז בבקשה עיצה על סוג מכשירים או אפילו על דגם ספציפי תועיל לי מאוד. מודה לכם מקרב לב

paluta

New member
חריקת שיניים , פעילות לסת וכיו"ב

למעט מקרים מעטים מאוד , חריקת שיניים שמתבטאת כמובן בתזוזת לסת קשה הינה תסמין למצב שקשור למצב הנפש בונתון האדם החורק. - לחץ, חרדה, אי הבנה של דברים ,חוסר ריכוז ועוד (אתה גם מציין שאינך שלוו בנפשך). סד מסייע למניעת שחיקה ופגיעה בשיניים , מכשירים אחרים לא יהיו יעילים לאורך זמן , - עליך לטפל בסיבה ובמהותה , זה לא תמיד קל אולם זו הדרך הבטוחה ביותר להפתר מעודף פעילות הלסת .

oversensitived

New member
שמע..

ייתכן והסימפטום החל ככה.. אני כבר מזמן מודע לבעיה.. מה שנשאר זה רק הכאב הנושן. אני אכן נוטה לחרדה וחוסר ריכוז אך נעילת הלסתת נעשית בלילה כשאני לא מודע ובזה אני לא יודע איך לטפל לכן בבקשה, המלצה על מכשירים שיסייעו בכאב.

הכוונה היא לטפל בסיבה, כמו שנכתב לך למעלה

וכמו שכתבת" "נעשית בלילה כשאני לא מודע לזה" וההמלצות לכן הן לחפש ריפוי לסיבה בכל מיני דרכים ולא לסימפטום(הכאבים) אם דיקור עזר, כדאי לחשוב על המשך. במידה ותרצה לנסות משהו אחר- ניתן להיעזר בטיפולים של שיטת הקרניו סקראל , הטיפול גם עוזר נקודתית למתח בלסתות ולתופעות הנלוות יחד עם שיפור האיזון הכללי כדי לפתור את הסיבות רפואה שלמה

oversensitived

New member
אני מחפש סיבה כבר זמן רב..

ותשובה אמיתית אני לא מוצא.. לכן החיפוש לדברים מעבר.. הרפואה הקונבנציונאלית כותבת במפורש שאין לכך סיבה ברורה.. שזה פשוט קורה אצל חלק מהאנשים וממשיך בחומרה שונה.. כאשר לחץ מגביר את התופעה כמובן. אז לא אצליח לקבל ממכם פיסת מידע?

דווקא נראה שאתה יודע מה הסיבה

ז.א. יודע שהיא נמצאת ב"דברים שמעבר" ומזכיר את שלוות הנפש שחסרה לך (וגם הכינוי שבחרת) גם יודע כי ש"לחץ מגביר את התופעה" רוב האנשים לא יודעים מה הסיבה לכאביהם, או לא יודעים את הסיבה האמיתית. למרות זאת, ניתן לעזור, להקל ולרפא סימפטומים שונים בטיפולים, גם אם לא יודעים את הסיבה. טיפול יכול לעזור לאזן את הרגישות הגבוהה שלך ולשחרר חסימות שונות, כמו שכתבת שכבר יש דברם שהשתפרו בעקבות מה שעשית. טיפול מתאים יעזור לזהות מתי אתה בלחץ, האם אתה יכול להימנע ממנו, מדוע אתה זקוק לו, היכן עודף הרגישות משרת אותך והיכן פוגע בך. וכמובן לשפר את שלוות הנפש. את התוצאות האלו ניתן להשיג גם ללא דיבור, אלא דרך מגע. פעמים רבות, חלק מהדברים הנפתרים אינם דרך שיחה ודיבור על "בעיות" אלא דרך שיפור תהליכים פנימים, פיזיים ונפשיים שיובילו להרמוניה פנימית גבוהה יותר (בריאות)

yigalby

New member
חריקות שיניים

לבדוק טפילי מעיים - יכולים בהחלט להיות הסיבה לחריקות.

למעלה