מפרט עם קבלן בעסקת קומבינציה

מפרט עם קבלן בעסקת קומבינציה

מדובר בעסקת קומבינציה אני זקוקה לתמחור של (טווח מחירים): מ"ר קרמיקה, מ"ר גרניט פורצלן מ"א אבן קיסר מ"א מטבח סנדוויץ, דלתות MDF +צבע, פרזול בלום המדובר בדירות יוקרה נקבעה פגישה מכרעת מהיום למחר וברור שלא אספיק לעשות סבב חנויות כדי לבדוק מחירים אני חייבת להגיע מוכנה לפגישה הזאת ואודה מאד (מאד מאד) לכל עזרה מחברי הפורום

רשר

Well-known member
מנהל
חוץ מ"בלום" כלום כאן לא יוקרה!

גם "בלום" כבר רחוק מהיוקרה

נונשון1

New member
עסקה עם קבלן

קודם כל עדיף לח לעשות עשקת בינוי ולא קומבינציה, כי פשוט חבל לשלם על בניה עם המגרש! לגבי המחירים הזיכוי שתקבלי מהקבלן יהיה בערך 300 ש"ח למטר ארונות והמחירים בחנויות נעים בין 750 ש"ח לארון דומה רק בעיצוב שאת תיבחרי, ועד מוצר דומה שיעלה 2000 ש"ח למטר. וארון ממש איכותי (ויקר להחריד) יכול גם לעלות 4000 ש"ח למטר. לגבי הריצוף/ קרמיקה הזיכוי הוא כ 30 ש"ח למטר עד 70 ש"ח למטר(אם הקבלן יתן) המחירים בחנויות בחוץ תלויים באיכות, ובכמה שהם מנסים לחלוב ממך, והם מנסים!

מדובר בבנין דירות

והפגישה עם הקבלן נועדה כדי לקבוע מה יהיה סטנדרד הבנייה (כולל גובה הזיכויים) הקבלן לא יבנה את הבניין אם הסטנדרד שיציע יהיה נמוך

ITCHAKG

New member
קפצתי לבקור - לא מגדירים מפרט

בחאפ לאפ, אלא אם כן את חושבת שזו עסקת חייך. קחי לצידך יועץ, או אפילו תגדירי שאת הבנניין יתכנן אדריכל מטעמך וקחי אותו איתך לכמה פגישות בנושא.

נונשון1

New member
לא על רגל אחת

1 לבטל את הפגישה 2 ללמוד את הנושא 3 עורך דין יקר וטוב (זה יוצא הכי זול)

נונשון1

New member
לא מבטלים עסקה בגלל מפרט

המפרט זול או יקר שוו מעט מאוד ביחס לכל השאר תיזהרי מטעות שעלולה לעלות לך במיליונים ואני לא מגזים....

העסקה עוד לא נחתמה והיא בהחלט תלויה

גם בסטנדרט בעיקר בגלל שמדובר בעסקה של מיליונים

רבותי וגבירותי

זה לא יהיה על רגל אחת יש עורך דין אבל הוא לא רלוונטי לשאלות ששאלתי הפגישה מחר נועדה להבהרת נושא סטנדרד הבניה ולא לחתימת חוזה הפגישה לא תבוטל למרות הפקודה שקיבלתי מנונשנוש אולי בכל זאת יש מי שיכול לשתף אותי מנסיונו בתמחור ארבע הנקודות שהעליתי בשאלתי הראשונה? תודה

calya

New member
שלחתי לך המלצה ליועץ מעולה במסר ../images/Emo13.gif

Tנעמי

New member
לאלו שבונים עכשיו או שרק סיימו

אתם בטח יודעים לתת טווח מחירים לארבעת המוצרים: מ"ר קרמיקה, מ"ר גרניט פורצלן מ"א אבן קיסר מ"א מטבח סנדוויץ, דלתות MDF +צבע, פרזול בלום המון תודות לעונים

fireman

New member
זה לא רציני

וברשותכם אחסוך מעצמי את זכות התגובה.

למעלה