מפרט למבינים

dr st

New member
מפרט למבינים

שלום לכולם בעיקרון זה מפרט שהורכב עבור עורכי וידאו ואודיו אני צריך מחשב רציני לתלת מימד (מקס 9 ) שישמש בעיקר לרנדר ברור לי שיש במפרט חומרה שאינה נחוצה לעבודה שלי אשמח אם תכוונו אותי מה אפשר להוריד ואיפה אפשר להוזיל אני מחפש מחשב תותח שכמובן ינצל את עצמו במקסימום ושהמחיר לא יעלה על סביבות ה- 10,000 ש"ח המון תודה מעבד Intel Core i7-980X Extreme Edition 3.33 ~ 3.60 GHz x6 Six Core 12MB Cache קירור מעבד Low Noise Variable Speeds Advanced CPU Cooler לוח אם Intel X58 Express Based Main Board קירור פאסיבי לרכיבי הלוח Passive Bridge & Mosfet Heatsink - Silent זיכרון 12GB (2048x4) DDR3 1333MHz Triple Channel (Fail Safe - Tested) כרטיס מסך nVIDIA QUADRO FX-3800 1GB DDR3 51.2 GB/sec Dual-DVI ממשק אודיו (כרטיס קול) 8Channel (7.1) Audio Codec (+Optical) דיסק קשיח (מערכת) 1x 500GB 7200-RPM SATA-II +16MB Buffer (Single Platter) מערך RAID0 (דגימה ופרויקטים) 2x 500GB 7200-RPM SATA-II +16MB Buffer (Single Platter) - RAID-0 צורב SATA DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 5.25 Dual Layer Compatible מארז Low Noise Modded Midi Tower ATX קירור מארז שקט 17DBa 120mm Low Noise Rear Fan ממשק FireWire Texas Instruments IEEE 1394A Firewire DV 400 (1 x Rear) ממשק USB 8x USB-1/2 Devices (Expandable to 10) + 2x USB-3 התקן רשת GigaBit Lan 10/100/1000 ספק כוח Low Noise 700W True Power Supply - 80 Plus Program 15,595 ש"ח

TP3D

New member
הצעה

כן , אל תקנה את הכרטיס מסך quadro וחסכת כמה אלפים טובים - מהנסיון שלי , אין שום צורך בכרטיס מסך כל כך יקר למטרת רינדורים , זה לא עושה הבדלים משמעותיים בכלל , הרינדור קשור ישירות למהירות המעבד והזכרון שעומד לרשותו , הכרטיס מסך משפיע מעט מאד , אני הרצתי בדיקה , כי יש לי גם quadro וגם geforce פשוט , על אותו המחשב (i7 ), אין הבדל , בזמני רידנור . לגבי השאר , לא רשמת שום חברות , לא למארז ולא לקירור , ולהארד דיסק אז אני לא ממש יכול להעריך מה אתה קונה וכמה זה יקר

dr st

New member
כרטיס

רשמתי בעיקר לרינדורים אבל זה הולך להיות גם המחשב המרכזי לבניית הסצנות עצמן .. אז חשוב שהוא יסחוב גם סצנות עבודה כבדות ומורכבות.. אז השאלה עד כמה וכדאי ואם כדאי להוזיל בכרטיס

למעלה