מפלגת נהגי המוניות

מצב
הנושא נעול.
מפלגת נהגי המוניות

מפלגת נהגי המוניות
שבת שלום היום זה כבר לא חלום, מי שחושב נהגי המוניות לא יכולים להיות בכנסת הבאה שירים את היד ויכתוב לי? מפלגת רע"ש: רוצים עכשיו שיווין... האות ט´ בקלפי..... בקיצור ממתין לתגובות....

oren*

New member
סלח לי שאני שואל, אבל מה זה משנה

מפלגת נהגי המוניות
שבת שלום היום זה כבר לא חלום, מי שחושב נהגי המוניות לא יכולים להיות בכנסת הבאה שירים את היד ויכתוב לי? מפלגת רע"ש: רוצים עכשיו שיווין... האות ט´ בקלפי..... בקיצור ממתין לתגובות....
סלח לי שאני שואל, אבל מה זה משנה
אם יהיו נהגי מוניות בכנסת?

אביגדור

מפלגת נהגי המוניות
אביגדור
למה לקחתם את האות ט´ ממולדת?

Neta558

New member
סתם "מפלגת הגברים" לא הספיק?

מפלגת נהגי המוניות
אשמח לשמוע במה מופלים לרעה נהגי המוניות בארץ, אגב, ולאיזה שוויון הם מייחלים. (אני מבינה שהמפלגה, חלילה, לא מייצגת נהגות מוניות..)

o a k y

New member
האם המפלגה תשפיעה על אותם נהגים

אשמח לשמוע במה מופלים לרעה נהגי המוניות בארץ, אגב, ולאיזה שוויון הם מייחלים. (אני מבינה שהמפלגה, חלילה, לא מייצגת נהגות מוניות..)
האם המפלגה תשפיעה על אותם נהגים
שעל סיבוב של 5 דקות בעיר לא מוכרת לוקחים לך 40 ש´ח? כמו למשל אם תלך לתחנת ת"א מרכז, תשאל אותו איך להגיעה לעזריאלי למשל, ותבדוק איזה מחיר הוא מציעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה