מפילים את אתר החיזבאלה

The-mogli

New member
מפילים את אתר החיזבאלה

הצטרפו להפלת אתר החיזאלה והפסקת התעמולה השיקרית שלהם. בשביל להפיל את האתר של החיזבאאלה כולם לעשות את מה שאני אסביר כאן נכנסים לתפריט ``התחל`` למטה בחלנות,אחר כך נכנסים להפעלה,ואז כותבים את הפקודה הבאה ping 198.81.240.41 -t -w 2600 ואז ייפתח חלון שחור כזה פשוט לעשות לחלון מזער והוא יירד למטה ולהשאיר אותו פתוח, אם יעשו ככה הרבה אנשים האתר ייפול חזק,תודה לכולם על שיתוף הפעולה

yossih

New member
אתר החיזבאללה

אני פועל לפי ההוראות אך המסך השחור נעלם מיד לפני שאני מספיק למזער נא עדכן

mule

New member
לא ממש

זה לא עובד ככה צריך כולם ביחד - ולהרבה זמן דיי פשוט מארגנים בצ`טים בעיקר את כל האנשים בשעה הקרוה להתחיל ופשוט לתת לזה לרוץ זה לא ממש יפיל...זה יותר יאט אבל זה גם משהו

יש!!

רק רציתי להגיד שאני ממש שמחה שהצלחנו להפיל לחיזבאללה את האתר (אפילו שזה רק ניצחון קטן) ושכולנו כמובן מחזיקים אצבעות לגורל החטופים ומתפללים, בכל דרך שהיא, לא-קונבנציונלית ככל שתהיה.

X-ta-Z.net

New member
מפילים את אתר החיזבאללה ביום שני ב-22:00

אנשים!!!! כדי להרוס את האתר של חיזבללה תעשי\ה התחל (start) הפעלה (run) ותעתיק\י את זה ping 198.81.240.41 -t -w 2600 ותלחצו אישור זה יפתח לך חלון דוס-מזער אותו ותן לו לעבוד! ככל שהחלון יישאר פתוח יותר זמן כך המתקפה תהיה חזקה יותר! חכו ליום שני ב 22:00 בלילה עם כולם יעשו את זה ביחד האתר יפול !!! נ.ב פרסמו את זה!!!!!!!!!! נתפלל לשלום החטופים!!! WWW.X-TA-Z.NET

tamim

New member
הפלת אתר החיזבאללה

האתר שביקשתם להשתתף בהפלתו אכן נפל. כל הכבוד!!! קיים אתר נוסף שלהם שכתובתו http://www.moqawama.org/page2/main.htm האם מישהו יודע איך לעשות PING גם לאתר הזה?

אגדה

New member
נמאס כבר

כל הזמן רק לחשוב שלילי, רק לחשוב מלחמה, רק לחשוב שנאה. איו ספק שזאת הודעה נבחרת ראויה, מדינת עולם שלישי, שחושבת שהיא אירופה. לאן מובילות מלחמות, במה אתה שונה מהם, במה בשטנה הנובעת ממך שונה. מלחמות מובילות לאסונות ואת זה כבר ניסינו, הדרך לשלום קשה וכואבת, אבל, מובילה אולי לדרך חדשה. אתה יודע,הכי קל בעולם זה לשנוא, פשוט וקל,לא צריך להתאמץ כלל, מעבר לפוליטיקה יש אנשים,גם אם בטעות קוראים להם ערבים. תנסה לאהוב,תנסה לחשוב,אהבה היא דבר מורכב אבל,בסוף משתלמת. כמה אנשים זה החיזבאללה אתה יודע??? שלך בגמר חתימה טובה א-ג-ד-ה

dodohazn

New member
הפלת אתר החיזבאלה

אני נכנסתי לאתר עשיתי את מה שאמרת רק לא בדוס אלא בחלון RUN וכל הזמן רץ לי ההודעה שאמרת REPLAY FROM ללא הפסקה האם זה טוב?

למעלה