מפחדת מאוד

izikהיחיד

New member
מפחדת מאוד

עברתי טיפול הפריה ובתאריך 13.4 גיליתי שאני בהריון הייתי הכי מאושרת בדיקה הבטא שלי היתה 69 ובתאריך 15.4 עשיתי שוב בדיקה בטא והיא היתה 173 האחות אמרה לי לבוא לבדיקה אולטרסנד בתאריך 29.4 ואני מאוד מפחדת אני בחרדה שעם לא יהיה דופק אני יכנס לדיכאון אני מאוד מפחדת מהדופק שחס וחליליה לא יהיה .רציתי גם לומר שהיה לי בחילות ופתאם הם נעלמו לי אני מזה פוחדת אולי משהו לא בסדר אנא ממכם תעזרו לי תודה מנעמי לוי

chen30

New member
הי נעמי

ההכפלה בבטא נשמעת לי תקינה בהחלט. את צריכה להיות אופטימית ולחשוב חיובי, אין לך שום סיבה להבהל.... אם בכל זאת את בלחץ, אולי תבקשי הפנייה נוספת לבטא כדי לראות הכפלה, אבל אני באמת לא רואה כרגע סיבה אמיתית לדאגה או דיכאון. לגבי הבחילות, לא לכולן יש בחילות ולא אצל כולן הן נמשכות אותו זמן, וזה לא אומר כלום. תשתדלי להרגע ולא לחשוב על זה יותר מדי, וכמובן ללכת לבדיקת דופק, ותעדכני אותנו מה קורה. שיהיה בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות

היי נעמי - בראש ובראשונה ../images/Emo49.gif

להריון הטרי. מאחלת לך הריון מלא, תקין, בריא ומשעמם. בנוסף - מזמינה אותך להצטרף לפורום הריון לאחר טיפולים ולפתוח את השאלה שם וגם לראות שהחשש שלך מאוד מאוד נורמאלי. הפחד שלך כ"כ כ"כ מוכר לי ולעוד רבות מאיתנו. בינתיים - שולחת
.

למעלה