מפורסמים בעברכם

forglemmigej

New member
מפורסמים בעברכם

החיים לוקחים אותנו למקומות אחרים אבל כשגדלנו הכרנו כל מיני אנשים בשכונה בבית ספר , בצבא, באוניברסיטה ופתאום אנשים שהכרתם נהפכו למפורסמים אני אתחיל : אתמול צפיתי בכוכב נולד כי אין לי הרי חיים ואני מכורה ופתאום ראיתי שאחד הנגנים מהפרויקט של עידן רייכל מוכר לי מאד אבל לא זכרתי מאיפה אחר זמן מה צביקה הדר מציג אותם ואני רואה פתאום את יוני דרור שהיה שכן שלי כשגרתי בירושלים הוא היה ילד מאד מוכשר מוזיקלית והלך כמובן לאקדמיה למוזיקה הוא ניגן בכמה כלי נשיפה כמו קלרינט וחליל צד וזה שהוא הגיע להיות בצוות של עידן זה כבוד מאד גדול כי הוא מאד מקפיד על איכות אז שאפו ליוני . כשנולד בני הבכור גרתי במקום אחר בירושלים לא בבנין עם יוני דרור אבל משפחה אחרת שמאד התידדתי איתם היתה משפחת מדמוני שהבן שלהם יוסי עשה בייביסיטינג לבן שלי דן. הוא היה נער מקסים שגדל ולמד קולנוע ואחראי ליצירות טלויזיה בת-ים ניו יורק ולאהוב את אנה. השלישי הוא אנדי רם שתקופה מסוימת הבן שלי היה חבר טוב שלו למרות ההבדלים בגיל ורציתי רק לציין שלאנדי לא היתה ילדות קלה בכלל אבל הוא הצליח למרות כל זאת וגם על זה שאפו. מי בעברכם נהפך למישו או משו

למעלה