מפגש שנתי להעלאת זיכרו של רוי וינטרוב ז"ל

מפגש שנתי להעלאת זיכרו של רוי וינטרוב ז"ל

עידכונים ומנהלות למפגש הרוכבים השנתי שבת 14.04.2007 כינוס לבאים מדרום יערך בתחנת דלק הסירה הנמצאת על כביש מס 2 לצפון ביציאה הצפונית מהעיר תל אביב. הכינוס ניקבע לשעה 9:00 יציאה לדרך 9:15 לכביש מס 2 לצפון. במקום הכינוס ינתן תדריך קצר מהמוביל אדי לזר. הגעה מסודרת של הרוכבים והמלווים למקום עריכת הטקס -ב גלעד לזיכרו הנמצא סמוך למחלף גיבעת אולגה שבכניסה לעיר - חדרה. ר'ח אהרונסון פינת הסהרון חדרה (ש'כ וויצמן כניסה מערבית לעיר חדרה) בשעה 10:00 יערך טקס במקום לזכרו של רוי וינטרוב ז"ל ולאחר מיכן נסיעה קצרה ליער חדרה - למפגש חברים וכיבוד ע"י משפחת וינטרוב. שעה 11:00 נצא לטיול לזכרו של רוי וינטרוב בן העיר חדרה, הטיול ילווה ע"י מדריך ידיעת הארץ שיוביל אותנו ל 5 אתרים מיוחדים המשקפים את מורשת הארץ ,מהעליה הראשונה, בניית העיר חדרה וסביבתה ,מלווה בהסברים ובשזירת הארועים מיום היווסדה של חדרה לפני יותר מ 100 שנה עד עצם היום הזה. בסיור נכללים יד אבשלום פיננברג בית אבשלום פיינברג. רחוב הראשונים עם שדרת הדקלים וסיפור הווסדה והתפתחותה של העיר. אתר המשאבותהיחודי ביותר בארץ כולל הפעלתם. גן פארק תחנת הכוח "הפטריה" המפורסמת. נסיים באתר יחודי באזור תחנת הכוח בחדרה ונאחל לכל הרוכבים שכיבדו אותנו במעמד זה המשך רכיבות מהנות ובטוחות לכל אורך השנה. סיום משוער 15:00 פיזור ממחלף אולגה. לבאים מצפון יש לעלות על מחלף גיבעת אולגה ולכיוון חדרה 100 מטר מהרמזור יערך הטקס ותחילת הטיול. לכל שאלה 5211546 050 יענקלה וינטרוב. "חש מזג" יענקלה וינטרוב

For Martha

New member
אורן,רודי וגיא - רשמתם לעצמכם?

אני רוצה נוכחות מלאה! אין תירוצים... אשמח גם לראות אנשים אחרים שם,גם אתה אהוד - תגיע גם יא נקניק
.

mz 2t power

New member
אני בפנים כבר אמרתי!

מילה שלי זאת מילה! אני כבר מתחיל למרק את הווספה!!! היום הייתי גם אצל אליעזר והוא כיוון לי את הכבלים של ההילוכים,רודי זוכר כמה חופש היה לי שם..... כבר פירקתי מנוע שלם ועם זה הייתי מסתבך אז "הישקעתי" 15 שקל! :) מור אם יש לך תארגן מצמת וידאו דיגיטלית!למצלמה דיגיטלית רגילה אני דואג! ודרך אגב איפה נפגשים ביציאה מאיזור המרכז?איפה אנחנו חוברים אליך מור?

For Martha

New member
אני אחכה לכם ליד בי'ח הלל יפה.

משם אתקשר אלייך ותסבירו לי איפה אתם נמצאים. או שאגיע ל-M הדרך ואצטרף אליכם לנסיעה... נראה כבר מה יהיה באותו יום. לפגוש אתכם אני אפגוש. מחכה כבר לשבת :}

For Martha

New member
לגבי המצלמה..

יש מצלמה דיגיטלית שמקליטה ווידאו באיכות טובה מאוד Canon Powershot S3i כל הווידאו שצילמנו יצא מעולה (זה יורד למחשב בפורמט AVI,מקס' אצרוב ותכווץ אותו אתה...) אגב, יש מגרש דיי נטוש באיזור שאפשר להתאמן בו , אספר לכם כבר שנגיע, אני התאמנתי שם - נחמד לאללה..

../images/Emo41.gif שים לב שגודל קובץ הוידאו

במצלמה הזו, מוגבל ל-1GB (גם אם כרטיס הזיכרון שלה גדול יותר).

For Martha

New member
תודה!

שאלה לי אלייך, כמה זמן צילום זה יוצא באיכות הכי גבוהה?

ההגבלה עליה מדבר כורש...

היא לקובץ יחיד. כלומר, אתה יכול להקליט גם 4 סרטונים של 1G, על כרטיס של 4G. כל סרטון, באיכות הגבוהה יארך בין 7 ל-9 דקות, אם אני לא טועה...

magesty

New member
הכי חשוב אל תעשה 30 פריים לשניה

640/480 30 פריים לשניה 7.52 דקות 640/480 15 פריים לשניה 14.27דקות העין כמעט ולא מבדילה בן 15 פריים לשניה לבן 30 פריים לשניה

nirrub

New member
העין מבדילה מאוד...

בדיוק ההפרש הזה - בין 15 ל 30 קובע האם הסרט יראה קצת מקוטע או חלק לחלוטין. דרושים בערך 18-20 פריימים לשניה על מנת שנראה תנועה "חלקה" - העדיפות היא למעלה מכך(24 פריימים (כמו PAL) או 29 פריימים (כמו NTSC)) סתם, לידע כללי שבת שלום

magesty

New member
תלוי איזה עין יש לך

לי בכל אופן לא קוראים סטיב ואני לא שווה מיליונים ( man bury alive , we build him with a new technology )

nirrub

New member
למה סתם

לכתוב שטויות. בתור דוגמא (כי אין לי כוח לכנס להסברים - חיפוש קצר באינטנרט יעזור לכל מי שרוצה) קח, שכור סרט שנקרא "נוספרטו" אשר צולם בשנות ה 20 במצלמה אשר צילמה בסביבות 15-18 פריימים בשניה. אם הסרט נראה לך "חלק" כמו סרט שמצולם ב 30 פריימים בשניה, אתה מוזמן ללכת לרופא עיניים
שבת שלום

For Martha

New member
תודה אבל...

אני לא יודע לקרוא מפה
, אני יודע שכרגע חשפתי מידע שיהיה נגדי.. השאלה היא מהוא הקטע כביש הכחול? אשמח אם תוכל להראות לי תמונה שאקבל ציון דרך (לדוגמא בי'ח הלל יפה) כך אוכל לכוון עצמי ..

For Martha

New member
קבל תיקון,

אחרי קריאה מעמיקה, הבנתי איפה המקום! תודה לך על התמונה, הבהרת לי.

אהוד א1

New member
יש שתיים,תהיו מדוייקים.

אחת מול הסירה (מעפילים אעלק...
) ליד בניין סלקום,השניה על כביש החוף מדרום לצפון קצת לפני מחלף הסירה (50 מטר לפני מגדל המים עם ההרצל).

למעלה