מפגש פורום

Just Adi

New member
מפגש פורום ../images/Emo80.gif

אני יודעת שהנושא הועלה והכל אבל בכל זאת, התעלמתם מההצעה האחרונה שלי אז אולי נושא חדש לא תתעלמו... מה דעתכם על כפר סבא?

the king 25983

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo45.gifאני בעד../images/Emo70.gif

אם חן יאסוף אותי בדרך...

Just Adi

New member
לי בעיקרון ../images/Emo80.gif

לא כזה משמעותי אבל היו ריבים וגם קלטתי איפשהו "תל אביב" וכפר סבא, אומנם היה פעם פיגוע אחד ומאז יש אחלה אבטחה זה מקום די סביר בלי פיגועים, ויש פה באולינג ומלא בתי קפה ובית קולנוע ואני חושבת שאני אצליח לשכנע את ההורים שלי... אז שכולם יכתבו מה הם חושבים...

חחחחח....../images/Emo168.gif

סמיון, לי בכל מקרה אין בעיה לאסוף אותך.., אני גם ככה נוסע באוטובוס...

או קיי, אנשים, שימו לב!! ../images/Emo168.gif

עכשיו שכל אחד יכתוב, ככה, אם הוא בא למפגש, באיזה תאריכים בחופשת פסח הוא לא יכול, ואם הוא קונה חולצה (עזבו רגע מחירים, תגידו בכלליות, השבוע אני אברר מחירים).... אז אני, מן הסתם בא למפגש, קונה חולצה ואני לא יכול בתאריכים הבאים: מה-7 ועד ה-10 , טיול פסח!!!!!!!!!!!!! ובתאריכים- 13-14.4 אתם?

i c y

New member
אני לא יכולה ב:../images/Emo42.gif

9-10.4, יש לי מפגש של פורום אחר.
12-17.4 נדמה לי, טיול פסח.
חוץ מזה נראה לי שכל תאריך יהיה בסדר!
ו... אני ממש מקווה שאני אוכל לבוא...
בכל אופן, אם אבוא- אני אקנה חולצה!

Just Adi

New member
אוי אוי אוי... ../images/Emo80.gif

אני לא יודעת אם בכלל אני אהיה בפסח בבית... זת'ומרת אני אהיה אין לי מושג מתי אבל אם יהיה מפגשפורום אני אגיע... כי: ביום הראשון של פסח אני טסה לדודים שלי לחופשת סקי נחמדה בטח אני אהיה ככה ארבעה ימים... ויש עוד הטיולים של השומר הצעיר ועוד כמה דברים אם יהיה אני אשלם על חולצה :)

באים!!

טוב אני כבר פותח שירשור בפורום המתאים... ואמממ... לגבי התאריכים אני עש=דיין לא סגור כי אולי הטיול שלנו ידחה בגלל המלחמה וכל זה...

רן... ../images/Emo168.gif

אנחנו קיבלנו היום כבר תפסים!!!!!! לנו בים אל ים, שינו בכלל את המסלול!!, אבל אם ידחה ....
וגילי.., אפילו לא הודיעו לי שאנחנו באים אלייך.., אבל אם תרצו אין בעיה, אני יבוא...

../images/Emo7.gifאהההה בקשר לטיול ים אל ים...

בסמינר ח' פרסמו את זה שהטיול ים אל ים נדחה כי המדריכים יוצאים למשלחת בפולין. והטיול לא יהיה בתאריכים שאמורים להיות!!!

אממ...

אתגר וים אל ים בתאריכים שהם היו אמורים להיות. לפחות בהנהגת דרום. שומדבר לא התבטל, או יתבטל, תרגעו

למעלה