מפגש פורום

Oyster Girl

New member
מפגש פורום ../images/Emo54.gif

טוב אז בעקבות הברכה שאנחנו רוצים להכין להלנה וגם כי יש פה אחלה אנשים, יכול להיות נחמד להפגש כולנו ואולי גם להצטלם ולצרף לברכה. מה אתם אומרים, יש מצב
? אני פנויה בחודש הקרוב בימי חמישי בערב, שישי ושבת. אתם?

adi dion

New member
../images/Emo24.gif

אני בעיקרון פנויה תמיד, לדעתי יום שישי יכול להתאים לכולם מבחינת צבא/בצפר אבל זה רק אומר שצריך להיפגש מוקדם יחסית :)

S H I F T Y

New member
נשמע מעולה

רק שאצלי השבת זה לא אופציה
לכן אני יכולה לבוא בשישי בבוקר אבל אני מניחה שאתחפף יחסית מוקדם ולא אשאר יותר מדי שעות. זה חייב להיות השבוע הזה בגלל בתי הספר אני מניחה?

theEscapist

New member
אני בכל מקרה חוזרת לפנימיה רק במוצ"ש../images/Emo9.gif

אז אני ממש ממש בעד!

y a m i girl

New member
זה יכול להיות מגניב|מדוזה../images/Emo82.gif

אני משרתת בת"א, אז בכל מקרה אם נפגשים בחמישי אני אוכל בערב.. אבל שישי בבוקר זה אולי אופציה...

tali44

New member
יש לי מבחן בשישי בבוקר...../images/Emo10.gif

אבל בכל מקרה, מצפים לי חודשיים מהגהינום ככה שאפילו אם המפגש יהיה בתאריך אחר בתקופה הקרובה, רוב הסיכויים שאני לא אוכל לבוא.
לא נורא, חודשיים אני אסבול - לא אשן, לא יהנה, לא אראה סרטים, לא אראה את אחייניות שלי... אבל אחר כך...
עזבו, אני סתם מנסה לנחם את עצמי בכל פעם שמזכירים אירוע בחודשיים הקרובים.

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifאממ בעקרון אני יכולה אבל לא בשישי הזה

וזה משתנה לי כל הזמן אז תקבעו מה שנוח לכם ואני אצטרף אם אני אוכל..

LadySilkworm

New member
ימי חמישי\שישי\שבת בכללי או רק על השבוע הזה?

בכל מקרה על השבוע יום חמישי-
12 שעות במוזיאון שישי ושבת גם כנראה שלא.. וכי אין לי ממש איך לנסוע\לחזור, אלא אם כן ענבר תרצה לארח אותי P:

adi dion

New member
אוקיי, אז שישי הזה אי אפשר אני מבינה חחח

מישהי פה לומדת בימי שישי, או שהשבוע במקרה יוצא לכן לבוא למתכונת ותגבורים? בואו נגיד שיום שבת זה לא אופציה כי אין תחבורה... אז אם מישהי לומדת בימי שישי, נשאר לנו ימי חמישי לקראת הערב. מתאים? (ענבר, את חוזרת הביתה בימי חמישי או שישי?)

theEscapist

New member
אני חוזרת הביתה כל שישי שני בסביבות 12-1

אני יכולה להגיע לעזריאלי, זה בכל מקרה ליד ארלוזורוב
אבל זה אומר שהמפגש יהיה עוד שבועיים מיום שישי הקרוב (כלומר, ב-1 במאי...)

Oyster Girl

New member
1 במאי זורם לי טוב../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

עוד מישהו מתאים לו שישי בתאריך הנ"ל? אפשר סביבות 12 וחצי [ושהאנשים שלחוצים על אוטובוסים ינטשו בשלוש...]

y a m i girl

New member
אפשרי|מדוזה|../images/Emo82.gif

אבל זה ה1 במאי, ככה שיכול להיות טיפה בלאגנים בת"א, אלא אם כן נפגשים בעזריאלי, כי בעיר עצמה יש בטח את הצעדה והכל...

adi dion

New member
לי זה נשמע גם טוב :) אבל-

אם אנחנו רוצים להצטלם עם איזה שלט מזל טוב או משהו, יהיה צריך גם להכין אותו חחח ואין מצב שאני מצליחה להכין אחד לבד ולהביא, אני גרועה בדברים האלה
אז או שמישהי תהייה מוכנה לבוא קצת יותר מוקדם (אני אבוא גם, ברור) ונכין איזה משהו, אפשר לקנות דף גדול כזה בקרביץ בהנחה שהמפגש יהיה בעזריאלי, ולהכין שם :) או שאפשר יותר פשוט- רק שנצטלם כולם כמה תמונות ולצרף לברכה

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif!!!!!!!!!!

שונאת שנשלח לי לפני הזמן
את לא מבינה, ישבתי שעתיים וחצי בשביל הברכה והצלחתי לכתוב רק חצי דף!!!!!! ובכלל לא התחלתי את כל מה שיש לי להגיד
....

adi dion

New member
חחחחחחחחחח נו חצי דף זה בסדר גמור ../images/Emo3.gif

אפילו לי אין מה להגיד יותר מחצי דף
חחחח סתם, אין לי בעיה לחפור לה, אבל מסכנה

LadySilkworm

New member
אני לומדת בימי שישי, אבל

ימי שישי הם קצת בעייתיים בגלל האוטובוסים.

למעלה