מפגש פורום חיפאי ב- 16.10

ויימס

New member
מפגש פורום חיפאי ב- 16.10

תאריך: 16.10 (יום שישי) המקום: הבית של ויימס, שנמצא אי שם בחיפה. (לפרטים פנו למסרים) שעה: 9:30 עד האוטובוס הלפני אחרון שלכם הביתה. (איש איש ואוטובוסו) פעילות: צפייה בסרטים במקרן של מלדיקט, סחר בספרים, ואכילת שוקולד מריר. (וגם דברים אחרים שאינם שוקולד מריר) אוכל, שתייה: תגידו מה אתם רוצים שיהיה, אני אקנה ותחזירו לי את הכסף אח"כ. (כן, יש לי קפה בבית, מלדיקט!
) מה רואים? מה שרוצים. נעשה הצבעה במקום ונבחר משהו מתוך המלאי שיהיה. הסרטים שלי: Truckers Hogfather (בלי הכתוביות של רוני, כי לא ממש הצלחתי לתאם ביניהן לבין הגרסה שיש לי
) Life of Brian (מונטי פייתון, כאילו דא) The Holy Grail (כנ"ל) 2001 אודיסיאה בחלל The Fall District 9 Lock Stock (גיא ריצ'י) Rocknrolla (כנ"ל) פפריקה (אנימציה יפנית) Tokyo's Godfathers (אנימציה יפנית) הטוב, הרע, והמכוער (מערבון, כאילו דא) הצלפים (כנ"ל) נרניה: הסדרה משנות ה- 80 ובשום אופן לא הסרט. לקט פרקי אנג'ל לקט פרקי דוקטור הו אפשר להקרין כל מה שעל דיסק או על disk on key. אם יש סרט שאתם רוצים להביא, תגידו.
הערות: * יש להביא ספר או פריט כלשהו שקשור לפראצ'ט, כדי שנוכל לעשות ערימה על השולחן ולהגיד, "הווו! איזה מאגניב!
" ** יש להחליף טלפונים עם ויימס (הידועה גם כ"נטע", או "אני") ***מי שבא, שיגיב ב-
אה, וכולם מוזמנים, באמת.

../images/Emo45.gif |חציל| הייתי שמח לראות את אור מופלא

9:30 ?! זה אומר שאני צריך לקום ב 7 או משהו have mercy!

ויימס

New member
שמע, צבע הכשף+ אור מופלא הוא סרט גרוע למדי,

לדעתי. בהינתן הסרט ולחצים חברתיים קשים מאוד, אני אסכים לצפות בו, אבל כרגע אין לי אף אחד מהם.

ויימס

New member
אתה, כמובן ../images/Emo13.gif

אם אתה כבר מביא מקרן, מסך, רמקולים, ומחשב, אתה גם יכול להביא זירת בוץ.
תקשור אותה לגג של האוטו.

Maladict

New member
ממממ נראה לי שיותר פשוט לשפוך עליכן מים ולפזר

קצת חול. ויאללה בלאגן!

ויימס

New member
חס וכרפס, זה יטנף את הבית.

חוץ מזה, אם תכניס אותי ואת לימילו לזירת בוץ, אנחנו פשוט נעמוד שם ונחייך, אתה יודע. אתה צריך להכניס אנשים שיש להם סיבה ללכת מכות.

Maladict

New member
מי שתנצח בתחרות לא תזכה לראות את הספרי טרי

פראצ'ט שלה מושמדים:p. המסור - גירסת עולם הדיסק.

igreenwald

New member
הרהרתי מעט אבל נראה לי שלא

אולי אזום מפגש באזור חנוכה שני ההחלטות קשורות מעט לכך שאני מתארס בימים אלה

trillian

New member
אני עוד לא יודעת

נראה מה יביא איתו השבוע הקרוב. אני כנראה אדע יותר לקראת סוף השבוע.

למעלה