מפגש פורום - בדיקת היתכנות

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מפגש פורום - בדיקת היתכנות

עד כה מילאו את חובתם האזרחית רק תשעה מחברי הפורום. אנא הכנסו לטופס הסקר והביעו את דעתכם, מי שלא רוצה/יכול/מעוניין להשתתף יכול להביע גם הוא את דעתו, שדה התאריך האלטרנטיבי הוא שדה ממל חופשי. מצורף גליון ריכוז התוצאות המתעדכן און ליין בהתאם לרישומים החדשים.

יפה יפה הדבר הזה.................

אבל היכן נפגשים??? מרכז הארץ או שאולי בצפון לשם שינוי???

גאיה ק

New member
ב-15 אני בים המלח.

אולי נפגש שם ?? אדיר,לא ?

Sודית

New member
כל הכבוד לך שייח
ותודה

בינתיים התרשמו (בכן ולא) כ-11 חברה.

Sודית

New member
אבל אולי אנחנו צריכים להתכונן

אם נדע שגם אתה מגיע.....בצעד תימני....לא?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לגבי האזרחות נעלים עין

לגבי השאר אנא היכנס לקישור, ציין איזה מהתאריכים מתאים לך או לחלופין תן תאריך אלטרנטיבי. לידיעת כולם, מלכתחילה הוצע יום חמישי מתוך הנחה שזה מתאים לרוב אבל זה לא עקרון מקודש, למי שזה לא מתאים שיציע תאריכים וימים שונים.

Sודית

New member
שייח, תגיד לו שזה לא עולה להירשם

ועכשיו ברצינות חברה......איפה אתם? השייח הכין אחלה של סקר ושם באמת אפשר לרשום מה שמתאים לכם - ולא, זה לא חייב להיות ביום חמישי. כל אחד יכול לרשום שם את ההעדפות שלו וככה נוכל להחליט משו. עד כה תמיד קבענו בימי חמישי ובגלל זה כמה חברה לא יכולים היו להגיע. האם יש בעיה לעשות מפגש בימי ראשון לקראת ערב למשל, או בימי שני או רביעי? יכולים לקבוע מוקדם יותר ואז לא חייבים להישאר עד מאוחר בלילה...... אבל תתנו הצעות, תגידו משו.....מתי מתאים לכם? יש מקום לרשום אז בבקשה צאו לדרך......שנדע היכן אנו עומדים או יושבים - אני יושבת בבית כרגע ואתם?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תגידי לו את

או שיש לו פחד מטפסים. הערת הבהרה: הרישום בטופס הנו בחיני חינם ואינו עולה אף אגורה.

Sודית

New member
צעד...אני מגידה לך....להיכנס לטופס החינמי

ולרשום מה כן ומה לא ולמה ובכלל

Sודית

New member
בחיאת צעד, תרשום את זה בטופס

כך אפשר לקבל תמונה כללית למי מתאים מה. אי אפשר לזכור מה כל אחד רשם באיזו הודעה. בדיוק בשביל זה יש את הטופס, שקל יהיה לקבל תמונה מדוייקת.

למעלה