מפגש הפורום

Any991

New member
מפגש הפורום

אני כמו רבים אחרים נורא נורא רוצה להגיע למפגש פורום ואני חושב שזה מאוד חשוב,
אבל אני לא אוכל להגיע בתאריך הנתון בשעות הערב - האם אפשר לשקול את האפשרות לעשות את המפגש
באותו תאריך ביום חמישי, אבל לא בערב? שיתחיל ב12 בצהרים או משהו כזה?

spaysi8

New member
אין אפשרות

הרוב בחר בערב, לא סתם- כי אנו עובדים..

Hawkgirl

New member

יש מצב שגם אני בסוף לא אגיע כי יש לחבר טוב יומולדת ומתוכנן משו >:
נראה כשהתאריך ייתקרב יותר...!

מתי המפגש?

אם הוא לא התקיים עדיין
האם אפשר לנעוץ אותו? כדי להזכיר לכולם
ושגם אלו שנכנסים לפה פעם ב... יראו?

אודה לך מאוד

88סול

New member
הצעה

לעשות מפגש נוסף בתאריך אחר ביום שישי בשעות הבוקר?
ואז גם אפשר לעשות איזה פיקניק נחמד

oromer

New member
מנהל
הצעה

אפשר לפתוח קבוצה של הפורום בפייסבוק ולצור מפגשים נוספים. לא חייבים שלכל מפגש כולם יבואו. למפגש המרכזי להשתדל שיתאים לרוב.

Any991

New member
אז מי

אחראי לפתוח קבוצה כזאת? (קבוצות באופן כללי-גם של המפגש הגדול)

oromer

New member
מנהל
אין "אחראי" מי שרוצה יכול לפתוח קבוצה כזו

ולצרף את האנשים.

oromer

New member
מנהל
את לא חייבת להיכנס לפייסבוק

או להיות בקבוצה הזו.
הקבוצה בפייסבוק אם לא במקום הפורום- היא בנוסף. וכמובן שיהיה מפגש מרכזי שנוח לרוב האנשים. אבל אפשר לארגן מיני מפגשים במקומות שהם לא בהכרח במרכז. גולשים בפורום, שלפי הבנתי יהיו מעוניינים במפגשים לעיתים תכופות יחסית. לא לכולם זה מתאים. ואי אפשר לעשות כל ארגון של מפגש בפורום. הפייסבוק זה סוג של "מוצר משלים".

בכל מקרה, כתבת שאת נגד בפייסבוק, מבלי להסביר למה. כמובן, שאת לא חייבת לי או לאף אחד כאן דין וחשבון, אבל אם את רוצה שיתחשבו בדעתך, מומלץ להסביר גם למה.

spaysi8

New member
תשובות להכל-

&nbsp
1. המפגש יתקיים מתי שתוכנן כי ככה הרוב החליטו (אני אגב בכלל לא בחרתי, אני זורמת איתכם :p)
2. הקבוצה בפייסבוק היא אישית ואינטימית לאנשים שהם חברים גם במציאות. אנשים פעילים שמתכוונים לבוא למפגש מוזמנים לפנות אלי בפרטי, אחפש אתכם בפייסבוק ואראה שאתם לא אנסים :p סתם, אבל תבינו אותנו שאנחנו לא מפרסמים אותה ככה בתפוז כי בכל זאת.... מי שרוצה שיפנה אלי.
3. לגבי מפגש בתאריך אחר- אני מציעה שקודם תראו אם תוכלו להגיע בכל זאת.. חבל.. הרוב יכולים בשעות האלה.. אם תרצו עוד מפגש אז נעשה בכיף :)
&nbsp
תכף אפרסם פרטים על המפגש..
&nbsp
יום קסום!

למעלה