מעשן מתחיל.

yairharel1

New member
מעשן מתחיל.

ניסיתי לעשן סיגר - קצת חנק אבל זה נראה דבר איכותי ביותר! איזה סיגר מומלץ בתור התחלה? ואיפה אפשר לקנות בדרום? עוד טיפים יתקבלו בברכה!

ocigar

New member
המלצה

עדיף מהרפובליקה הדומיניקנית בגודל קורונה או רובוסטו, וחשוב שיהיה בעבודת יד. באופן כללי הדומיניקנים יותר עדינים מהקובנים. דוידוף הם המומלצים מהקטגוריה הזו.

התחלה

ת'נסה : פיידרה פטיט קזדורס -------קינטרו לונדרס -----פלור דה קאנו סלקטוס ---- שלושתם עד 20 שקל סיגרים קובנים עבודת יד (למעט פיידרה) נחשבים לקלים בחוזקם וקלים בשאיפה ז"א הרבה עשן בפה בכל שאיפה . עשן לאט ובסבלנות ות'גמור את הסיגר עד סופו ללא הפסקות . תתחיל פה ותלמד בעצמך על הטעמים . את יכול גם לנסות פונסקה דליסיוס . במקרה ויש לך יותר ג'ובות לנושא רכוש רובוסטו או פטיט רובוסטו של הויו דה מונטריי מה שנקרא אפיקור מס' 2 . עליו כמעט ואפשר לתת לך פוליסת ביטוח !!!

rafui18

New member
מחפש חנות בדרום? תמצא בדפי זהב

תתקשר ותשאל אם הם מחזיקים סיגרים.

smokeland

New member
יש חנות ב....

בביג בבאר שבע תקבל שירות מצויין המלצה נוספת סיגר של חברת פלור דה קופן רובוסטו או ביליקוזו ממולצים בחום למתחילים. תגיד שליאור מירושלים שלך אותך תקבל הנחה נוספת. ליאור אליה סמוקלנד

ChickenTika

New member
המלצה על סיגרים למתחילים

אהלן אהלן.. מחפש המלצה לסיגר "למתחילים"? אני מניח שההמלצות הטובות יותר יהיו בכיוון סיגר חלש ("light bodied"). ובכן, יש לי 3 המלצות בשבילך-הראשונה היא טיפ, והשתיים האחרות הן על סיגרים.. 1. כדי שלא להתקע עם כמות גדולה של סיגרים שאתה עשוי שלא לאהוב-הטיפ הוא לקנות אותם בבודדים-גם אם זה מייקר את מחיר הסיגר משמעותית.. בדיוטי פרי המחירים הם ממש חצאי מחירים-אבל אין לנו שם (אני מוכר ביומידור בריצרדסון) סיגר בודד, המינימום זה קופסא של3-5 סיגרים (תלוי במותג).. *יש המון גדלים של סיגרים (כ70), אני אמליץ על הגודל המועדף עליי והיותר פופולרי אצל הלקוחות בדיוטי-פרי ובכלל בארץ כרגע-"רובוסטו". 2. סיגר בגודל רובוסטו של חברת Hoyo de Monterrey-נקרא Epicure no'2 (שם הסדרה/הסיגר).. מהמותגים הקובנים המובילים ומהיותר קלים שבהם (medium-light bodied)-סיגר פנטסטי קליל ואוורירי ועשיר מאוד בטעם.. 3. סיגר בגודל רובוסטו שך חברת Davidoff-נקרא "special R" -מותג דומיניקני מעולה לאוהבי סיגרים קלים ולמתחילים (light bodied).. * לא יודע מה התקציב שלך אבל אלה המחירים לסיגרים הנ"ל בדיוטי-פרי וקח בחשבון שמחירם כפול בארץ.. Epicure2- עולה 10.5$ פר סיגר בקופסא של 25, יש גם קופסא של 15 שטיפה יותר יקרה פר סיגר. Special R- עולה כ16$ פר סיגר בקופסא של 3 בטיובות ויש גם קופסא של 25 סיגרים ללא טיובות ובה המחיר פר סיגר הוא זול יותר.. תהנה!!!!!!!!!!!!!!

max63

New member
CT, ברוך המצטרף. שימושי לשמוע חדשות משם

האם אתה מעשן קבוע או רק צובר נסיון מבחירות של אחרים? נשמח להתעדכן כאשר מגיע משהו חדש או מבצע בדרך. מקס

ChickenTika

New member
לבקשתך:עדכון מהדיוטי-פרי..

אהלן מקס.. לא מזדמן לי להתחבר לפורום בכל יום ולכן ראיתי את ההודעה שלך רק עכשיו.. לבקשתך- אלו הם המבצעים והמוצרים החדשים בדיוטי-פרי: 1. 2+1 חינם על כל מגוון הסיגרים מבית "TRINIDAD" -גם על חמישיות.. 2. מבצע ותיק מאוד הוא ההוזלה במחיר של קבינט 25 סיגרים גודל רובוסטו של "COHIBA" שעולה 372$. 3. 3+1 חינם על "EDMUNDO" של מונטה-קריסטו, "D4" של פארטגס וגם בשילוב בינהם (גם בקופסאות של 15 סיגרים וגם בקופסאות של 25 סיגרים). 4. 3+1 חינם על קופסאות של חמישיית סיגרים מונטה-קריסטו מס' 4 ועל קופסאות של שלישיית סיגרים רומיאו&ג'ולייטה מס' 2 וגם בשילוב בינהם. 5. 1+1 חינם על סיגרים דומיניקנים מבית "DANHILL" גם על קבינט 25 סיגרים וגם על קופסאות של שלישיית סיגרים. 6. 2+1 חינם על סיגרים מהונדורס בצלופן. * מבצע כללי הוא-מתנה על כל קנייה של 100$ (100-מתנה אחת,200-שתיים, עד 4 מתנות):קאטר,מאפרה,נרתיק עם טיובה ממתכת ופלאסק-בקבוקון לשתייה חריפה.. ועל קנייה מעל 150$ מקבלים יומידור(שעולה בחנות 45$) במתנה-בנוסף למתנות האחרות (יש כפל מבצעים).. מוצרים חדשים בחנות: 1. "PARTAGAS-CULEBRAS" -קופסא עם 9 סיגרים (3 שלישיות של סיגרים מלופפים יחדיו). 2. "COHIBA-MADURO 5" סקרטוס ומג'יקוס (אין את הג'יניוס) -קופסאות של 25 סיגרים. 3. "EDITION LIMITADA 2007" של הויו דה מונטריי. 3. "EDITION LIMITADA 2007" של רומיאו&ג'ולייטה. תהנה ואולי עוד נראה אותך שם.. שבת שלום!

tcbelvis

New member
לא לקנות בדיוטי פשוט גנבים עם תעודות

ניקח למשל את הדוגמא של מנהל הפורום בנוגע לפארטגס לוזיטאניס מחיר דיוטי קרוב ל 900$ מחיר הקופסאה בדיוטי של איסטנבול 620 $.אין לי ספק שאת ההפרש הקרוב ל 300$ עדיף לתרום לפתחון לב או האגודה למלחמה בסרטן הרבה לפני הנזקקים בדיוטי בבן גוריון.

למעלה