מעשה בליצנים

Netel

New member
מעשה בליצנים../images/Emo151.gif

התנדבתי להכין לפורים למכירה בעזריאלי סוכריות. החלטתי להיות חרוצה-חתכתי את הליצנים (חותכן גלידה הפוך של ווילטון) והכנסתי להם את המקלות-שבוע מראש. ייבשתי היטב משני הצדדים כדי להמשיכם בתלת מימד. אבל התחילו לי כאבי שיניים שלא מהעולם הזה (אני על אנטיביוטיקה חזקה ומתחילה ביום שני סדרת טיפולים מאסיבית...) וכל השבוע שלפני פורים הייתי מושבתת לחלוטין. אז חיכו 20 ליצנים תקועים בקל קר-כחמישה הכנתי לילדים למשלוחי מנות-נותרו כ15. ביום חמישי בצהרים לפני שיצאתי לעבודה הרהרתי האם להשליך אותם לזבל היות וייקח עוד שנה שאצטרך ליצנים. החלטתי לחכות לנקיון הגדול של שישי ויצאתי לעבודה. חזרתי ברבע לעשר בערב מותשת לחלוטין ואז טלפון מאחותי . מחר בבוקר יערכו לילדה את היום הולדת בגן ואני הבטחתי לה סוכריות על מקל של דורה,רק שהגננת הקדימה את החגיגה בשבוע והודיעה לאחותי בדקה ה90. ברור שאין מצב ל30 סוכריות של דורה ,לא יתייבשו עד הבוקר שלא לדבר על לצבוע אותן. החלטנו למחזר את הליצנים ,או כדברי אחותי :"הילדים עדיין במוד פורים". חתכתי מהר עוד 12 והנחתי לייבוש. עבדתי על אלו שכבר היום יבשים עד חצות,ובבוקר על החדשים. אחותי באה עם הקטנה לעזור באריזה-מזל שמחלקים אותם בסוף היום.

Netel

New member
והכי חשוב

בסוף העבודה זכיתי לקבל נשיקה מהקטנה..... הייתם צריכים לראות את ההמצאה של הבעל-הקטנה רצתה לאכול ליצנים אבל בגלל כמויות הסוכר זה היה בלתי אפשרי,הוא נתן לה קרקר מחיטה מלאה וצייר עליו פרצוף מצחיק-הילדה היתה מאושרת מהפרצוף,ומעט מאוכזבת שזה לא מתוק.....

nililimor

New member
ביצוע מקסים של הסוכריות-ואחחח איזו

נשיקה... רק בשביל זה היה שווה

sagitga

New member
כל כך מתוקה אחיינית שלך. ואהבתי גם

את החלופה בקרקר עם ציור, יופי של תושיה, אני כבר רואה גל של אמהות מקשטות עוגות יום הולדת בקרקרים מצויירים... תגידי לו שזה הטרנד הבא.

Netel

New member
היית צריכה לראות אותה

סיימה לכרסם אחד,באה אלי בצעקות שאביא לה עוד אחד. הלכתי לארון לפתוח חבילה חדשה-צעקות עד לב השמיים,מושכת לי במכנסיים ומצביעה לכיוון של בעלי,מסתבר שנותר שם עוד אחד והיא רצתה אותו מאויר.....

עוגיגה

New member
יצא אחלה והעיקר שמישהי מיוחדת

יצאה מאושרת . וכמו שידוע הכל תמיד קורה רק לטובה.

למעלה