מערכת MULTIMEDIA למכונית

• פותח הנושא PPHBH
  • פורסם בתאריך

PPHBH

Member
שלום
יש לי מאזדה 3 2008 ואני רוצה להחליף את הרדיו המקורי ל-MULTIMEDIA, יש ב- Aliexpress, eBay וכו' שפע של מוצרים.
האם מישהו כאן רכש משהו כזה לאו דווקא למאזדה ויכול להמליץ על מותג

כעיקרון רוב המוצרים די זהים, וכוללים אנטנת GPS, האם GOOGLE MAP יכול להחליף את WAZE ? האם על המערכות האלה אפשר לשים WAZE ?
האם יש אפשרות לחבר מצלמה קידמית ולהתשמש כמצלמת דרך ?

למשל המערכת הזאת

מנסיונכם ...

תודה

נערך לאחרונה ב:

em28

Well-known member
לא אתייחס למוצר הספציפי כי יש מליון מוצרים דומים.
אבל בסופו של דבר מדובר בטאבלט שחשוב לוודא שמריץ גרסת אנדרואיד עדכנית, שיש לו מספיק זכרון הפעלה (3GB ומעלה).
לכולם יש מודול Gps, רשת אפשר לקבל מהסלולרי, ו-cast (שיקוף הסלולרי) יכול להיות פתרון לטאבלט חלש מדי.

PPHBH

Member
דווקא חשובה לי המלצה על דגם ספציפי ולו מכיוון שמדובר על AFTERMARKET לרכב, יש דגמים שעשויים להיות מעולים מבחינת מפרט טכני אבל גרועים בהתאמה לקונסולה של הרכב ולהפך.
לכן חשוב לי לקבל המלצה ממישהו שרכש דגם עבור מאזדה 3 2008 ולא מניסיונם של רוכשים עבור רכבים אחרים.
ובכל זאת תודה על תגובתך.

Kiapicanto1000

Active member
דווקא חשובה לי המלצה על דגם ספציפי ולו מכיוון שמדובר על AFTERMARKET לרכב, יש דגמים שעשויים להיות מעולים מבחינת מפרט טכני אבל גרועים בהתאמה לקונסולה של הרכב ולהפך.
לכן חשוב לי לקבל המלצה ממישהו שרכש דגם עבור מאזדה 3 2008 ולא מניסיונם של רוכשים עבור רכבים אחרים.
ובכל זאת תודה על תגובתך.
דרישה לא פשוטה:
חיתוך של קבוצות... האם קבוצת החיתוך מכילה מישהו?

מישהו עם מזדה3 + משנת 2008 + שהמיר הרדיו המקורי למולטימדיה...
בנוסף הרכב בן אוטוטו 14, ברמת התחזוקה השכיחה במחוזותינו מה הסיכוי שמישהו ירצה להשקיע בזה?

Haim_Gds

Member
בתור אחד שנמצא בסיפור דומה כרגע ם רכב אחר הייתי הייתי מציע שתחפש המלצות בקבוצות דיון בחו"ל (של מאזדה).

-מה חשוב לך? איכות צליל או אופציות נוספות? (מצלמה, ניווט וכו')

*כמעט כל היחידות הזולות משתמשות במגבר Class-D זול שאינו איכותי, איכות צליל ניתן להשיג (בהנחה כי הרמקולים הקיימים מספיק איכותיים) ע"י שימוש במגבר חיצוני.
*כמעט כל יחידות האנדרואיד הסטנדרטיות לרכב מכילות את החבילה הבסיסית (רדיו+מגבר+קישוריות +GPS,BT/WiFi), ההבדל העיקרי בהן הוא באופציות המוספות וכח העיבוד. כפי שנאמר, עדיפה לך יחידה נורמלית עם מספיק זיכרון (חפש משהו מבוסס Rockchip).
*ביחידות האנדרואיד הסטנדרטיות ניתן להשתמש בכל אחת מתוכנות הניווט הקיימות, שים לב כי במכשירים הזולים דיוק מערכת ה GPS עלוב בהשוואה לטלפון.
*ניתן לחבר מצלמה קידמית ולהתשמש כמצלמת דרך אם ישנה כניסת AV נוספת ביחידת הראש, בכל מקרה זה אינו ממש מומלץ/שימושי בהשוואה למצלמת דרך עצמאית.

-יש אצלך כפתורי הגה ו/או התממשקות של יחידת המולטימדייה המקורית לרכב?
*בחלק גדול מהרכבים הפשוטים ממשק "כפתורי הגה" הוא בעצם רשת נגדים (מעין נגד שיכול לשנות ערך בהתאם ללחיצה) כך שזיהויי הכפתור ושימוש בו מתבצע בתוכנת היחידת ראש. במקרים אחרים או במקרה שיחידת הראש נשלטת ע"י מחשב הרכב ישנו צורך במתאם ספציפי ליחידת הראש.

למעלה