מערכת ערפדים - יש מקום לעוד שחקנים

Serpent Axis

New member
מערכת ערפדים - יש מקום לעוד שחקנים

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=353&msgid=71990634 כרגע ישנם שלושה (ספק ארבעה) שחקנים, מה שאומר שיש מקום לעוד 3-4 שחקנים. שינוי קטן, תזכורת ועוד קצת מידע לשחקנים חדשים
שנת המשחק זזה מ2002 ל1997.
דמויות השחקנים ישחקו ערפדים צעירים (שלא בילו יותר מחודש בתור ערפדים), אלו שיש להם יותר נסיון במשחק יכולים ליצור ערפדים מבוגרים יותר (שבילו בתור ערפדים בין 25 ל50 שנה - תהליך יצירת הדמות הוא סטנדרטי).
אלו שביקשו ממני הסברים על עולם המשחק והשיטה יקבלו אותם ביומיים הקרובים.
אין הגבלת כתות, ניתן לבחור כל אחת מהכתות אולם יש להתחשב בכך שרוב אוכלוסיית הערפדים "הילידה" של לוס אנג'לס מכנים את עצמם "אנארכים" (Anarchs) ובמושגים ערפדיים מדובר בעיר השוכנת ב"מדינה האנארכית החופשית". ישנה נוכחות מזערית של הכתות האחרות. יש הגבלת שבטים (כלומר, שבטים שלא ניתן לבחור כדמויות שחקן) כדלהלן: שושלות דם כגון:
Ahrimanes
Harbingers of Skulls
Blood Brothers
Baali כל השאר מתקבלים. שחקנים שמעוניינים לגלם דמות השייכת לשושלת דם נדירה, לפרט על הרעיון שלכם במסרים אישיים. ההגבלה הזו גמישה במקרים מסויימים, אולם שושלות הדם שרשמתי בכל זאת אינן ניתנות כדמויות שחקן במשחק הנוכחי. אגב, מובן שניתן ליצור דמויות חסרות שבט (Caitiff) לחלוטין.
שחקנים שמעוניינים בהסברים והרחבות על הכתות, שבטים, עולם המשחק, השיטה (Vampire: The Masquerade) מתבקשים ליצור איתי קשר במסרים אישיים

laylatov

New member
אני אשמח

אממ אני אשמח להצטרף , המסרים שלי לא עובדים בכל אופן אני לא יודעת הרבה על השיטה הזאת אז אשמח אם תסביר לי קצת ואז אני אצטרף :) תודה צ'אווו

Super Monkey

New member
יש לי את הספרים של השיטה

אם אני לא טועה שלחתי לך את זה, בכל מקרה דברי איתי ואני אשלח לך עוד מידע.

Serpent Axis

New member
צור איתי קשר במסרים

וספר לי אם יש לך רעיון דמות (אם אין, יש לי מספר פתרונות).

למעלה