מערכת נישואין פתוחים

elad210566

New member
מערכת נישואין פתוחים

שלום לכולם אני נשוי מזה 8 שנים בשבוע האחרון אשתי העלתה את הנושא נישואין פתוחים לציין שאנחנו אוהבים מאוד ולא בגדנו ושתי מאוד מעוניינת לגוון לא בהכרח יחי מין ואני מאוד מתלבט ויש לי פרפרים ומאוד מפחד מהצעד הזה אשתי נתנה לי להוביל שאני אהיה הראשון שיכיר אחרת שאנחנו מדברים אני מאוד זורם איתה ומעוניין לגוון כי זה נשמע לי כיפי ומעניין ללכת עם אחרת מבלי לפחד אבל שאני רואה מתכתבת עם אחרים אני נכנס לפאניקה ומתחילים הפרפרים אשמח לשתף ולקבל חוות דעת

ברוך הבא

קצת היה לי קשה לקרוא את ההודעה שלך, פסיק נקודה רווח וכו'...........
אשתך נתנה לך להוביל ובכל זאת היא זאת שמתכתבת ראשונה?
או שלא הבנתי?

elad210566

New member
תגובה

נכון נתנה להוביל שנינו מתכתבים והיא אמרה לי שלא תעשה כלום עד שאני אכיר ראשון היא רק מתכתבת

elad210566

New member
תודה

תודה על ההתייחסות אני מת לנסות את זה כי זה נשמע מאוד מעניין ומסקרן ה

לא כל מה שמעניין ומסקרן

חייבים לנסות
ובטח לא למות על זה

ובנימה קצת יותר מפוכחת
אני חושבת
שכדאי לעבור תהליך פנימי עם עצמך
להבין את המשמעות של פתיחת הזוגיות
את ההשלכות של זה
על עצמך
על זוגתך
על החיים שלכם
מעבר לפרט המסקרן והמעניין של קשר מיני עם מישהי אחרת
יש מהלכים שעושים בחיים
שאין מהם דרך חזרה
ממליצה לך בחום לקרוא כאן קצת אחורה
הודעות ושיתופים של חוויות והתנסות שאנשים משתפים
אולי זה יעזור לך קצת
להבין במה מדובר

בהצלחה

אני חושבת שאין דרך להתכונן לזה באמת

כמו שלא יודעים באמת איך זה מרגיש שמגיע ילד ראשון למשפחה.
אני מניחה שהיא מתכתבת עם מישהו שעושה לה את זה והיא רוצה אותו. היא מספיק רוצה החוצה כדי לדבר איתך על זה והיא מספיק מכבדת אותך ואוהבת אותך כדי לתת לך זמן ולהיות הראשון. זה נשמע לי מתכון לא רע בעיקר אם אתה מתעניין בנושא וזה לא מרתיע אותך. מה שכן תמיד צריך לקחת בחשבון שהמערכת הזוגית תעבור טלטלה. ומשברים. ויהיו קשיים. ויהיו דילמות. ויהיה גם כיף ואושר גדולים אבל סביר להניח שגם כאב. מקווה עבורכם, אם תחליטו, שזה יהיה כאב גדילה וצמיחה יחד.
זוגיות פתוחה זה מקום מורכב. יש לו הרבה מאוד יתרונות אבל יש גם הרבה קשיים. לכן אתם צריכים תקשורת טובה והרבה שיח והרבה קשב האחד לשני וגם גבולות. בהתחלה, לדעתי, צריך גבולות קשיחים למדי ואז ככל שבוטחים יותר בכך שהמערכת הזוגית מחזיקה מעמד וטוב לכם ובטוח לכם כך אפשר להגמיש את הגבולות הללו. מכל מקום אנחנו כאן ובהצלחה.

ומצטרפת לרכונת. בפעם הבאה אם תוכל להוסיף פיסוק זה יעזור לנו לקרא אותך.

elad210566

New member
נישואין פתוחים

שלום לכולם...
כבר כתבתי כאן את הנושא, ואשתי נתנה לי להוביל את המהלך, ואני מחפש להכיר מישהי. ואני לא יודע איך להתחיל כי אני בחור ביישן וחושש לפנות לבחורה כך, אם זזה במועדון או ברחוב אשמח לעזרה או הכוונה איפה להתחיל
תודה

למעלה