מערכת יחסים קלוקלת עם מנורת תקרה

wranger

New member
מערכת יחסים קלוקלת עם מנורת תקרה

יש לי מנורה, שתלויה על התקרה שלי מאז שאני זוכר את עצמי. אני מאוד קשור אליה (לא פיזית, כמובן, זה סתם כואב), אבל יש לנו בעיה במערכת היחסים בינינו - פעם, בימי הדימר העליזים, הכל היה בסדר. אפילו הצלחנו לעבור איכשהו את המשבר של התקלקלות הדימר ומעבר למפסק רגיל. אבל יום אחד היא פוצצה לי את הנורה, סתם ככה, בערבו של יום קיץ חמים. אפילו סלחתי לה, והחלפתי נורה, אבל מאז... שום דבר לא חזר להיות כמו פעם. היום, כמו תמיד, היא מאירה למעלה, אז התקרה שלי נראית נפלא, אבל בניגוד לעבר, האור לא חוזר למטה כמו שצריך. לא יודע, חשוך לי בחדר. ואני די בטוח שפעם זה לא היה ככה. מה אני עושה? אני לא מוכן להיפרד עדיין!

מאגר

New member
מערכת יחסים עם מנורת תיקרה

כמו בכל יחסים ארוכי טווח יש דברים שיש לעשות למען לשמור על הקשר לאורך שנים יש לעשות דברים למען. הדבר דומה לאישה שבגיל מסויים רוצה ניתוח פלסטי וטיפול בפילנג עמוק אי לכך מה שעליך לעשות הוא: להוריד את המנורה לצבוע את התיקרה בלבן בכדי שתחזיר את האור כלפי מטה בזמן שהמנורה תהיה למטה יש לצבוע אותה גם בצבע לבן ולהחילף את הרפלטור בטוח הפך שחור ם השנים. המשך אהבה פורה ונעימה עם המנורה ובהצלחה בניתוח לשיפור טיבה ויופיה דורון ט

למעלה