מעקב פגים

ללבב

New member
מעקב פגים

היי הרבה זמן לא כתבתי לא כל כך היה לי זמן בשבועות האחרונים הם היו חולים היום יש לי התפתחות פגים בשניידר ואני קצת חוששת הם בני 9 חודשים ו7.5 מתוקן הם עדיין לא זוחלים אבל זזים אחורה ממלמלים, מתהפכים משחקים חמודים כל כך זהו אז תאחלו לי בהצלחה...

סוכותי

New member
אם את עוד פה- אין ממה לחשוש

ד"ר נאור שעושה את המעקב היא נחמדה ולא מאיימת, אין שום בדיקה כואבת והיא בעיקר תבדוק מה הם יודעים לעשות (להחזיק קוביה, להרים ראש, לעקוב אחרי חפץ נופל וכו')

livnat01

New member
נמצאת באותו מצב...

היי אופק בן 8.5,ו- 7 חודשים מתוקן ומחר יש לנו מעקב פגים, לפי מה שתארת אופק נמצא בדיוק באותו מצב.....זוחל אחורה על הבטן, מקשקש הרבה...מתהפך לכל הכיוונים כך שלא נראה לי שיש לך מה לדאוג... אני כל הזמן אומרת כל עוד יש כל פעם התקדמות...עוד ועוד דבר שהוא יודע לעשות אז אני לא מודאגת.... ליבנת

היי

בדיקות המעקב נועדו בדיוק לכל השאלות הללו אין מה להיות בלחץ, כל עוד אתם ממשיכים במעקב, הנסיכים והנסיכות יהיו בסדר... גם אם נראה לכם שהוא/היא לא מתקדמים בקצב הרצוי קחו אוויר, תרשמו לכם את כל השאלות, ותשאלו במעקב. בהצלחה לכולם!

וגם אצלינו בדיוק אותו מצב

בת 8.5 כרונו', 6.5 מתוקן, מתהפכת לכל הכיוונים, מסתובבת יפה (סיבוב ציר) לשני הכיוונים, מפטפטת כל הזמן וזוחלת מעט אחורה. אם כולנו באותו מצב, בואו נחליט שכנראה זה המצב האידיאלי...
יום נפלא לכולנו

למעלה