מעקב הריון-האחות אמרה לי שמשבוע

Miss Lagotte

New member
מעקב הריון-האחות אמרה לי שמשבוע

33 צריך להבדק כל שבועיים לחלבון בשתן וללחץ דם. האומנם? גם ככה כל חודש זה העיק נורא
עכשיו צריך לראות אותה כל שבועיים?!

בלינקה

New member
והיא מהמקלים ../images/Emo13.gif

הסיכון לפיתוח רעלת הריון בשבועות האלה גדל. אז תיבדקי. לא כזה סיפור.

למה לבדוק אם אין סימנים אחרים?

בצקות, טשטוש בראייה, כאבים ברום הבטן, עלייה חדה במשקל... הרופא שלי בדק בהריון הקודם רק כי היו לי כמה סימפטומים של רעלת - בנוכחי בדקו לי פעם אחת בבי"ח כי זה הנוהל בשבוע כ"כ מתקדם.

rc11

New member
גם לי אמרו ובשיעי אפילו לבוא כל שבו

שבוע. כמובן שאין לי כוח אז אני לא הולכת... אני מרגישה טוב, אין בצקות או כאבים ברום הבטן, הרופא בודק לי לח"ד כל שבועיים, רואה טוב - אז לא נראה לי נחוץ.

lulyK

New member
בהריון הקודם המשכתי להבדק אחת

לחודש. הפעם אני אמורה לעשות את זה ולא מקפידה (אבל אני רק בשבוע 28.... עד עכשיו נבדקתי פעמיים).

osnat2

New member
לא ידעתי על זה...

בשני ההריונות שעברתי לא עשו לי, ובנוכחי אני לא עושה מעקב הריון בטיפת חלב, רק אצל הרופא פעם בחודש.... אני אשאל אותו ועוד שאלה. החתימה שלך, מאיזה שיר זה? ושל מי רמי או ריטה?

shirorb

New member
לי לא אמרו ככה

אני בשבוע 33 (מחר 34) ועושה מעקב רק אצל הרופא ולא בטיפת חלב ובשלב זה הוא רואה אותי פעם בחודש ולא כל שבועיים אז גם גם עשיתי בדיקות אלו כל שבועיים.

annes

New member
אצלי בטיפת חלב אמרה כל שבועיים

רק בחודש תשיעי -כלומר, משבוע 36 - ז"א הייתי ב-36, ב-38 והיום (מחר תל"מ) הברזתי - די!! נמאס לי טיפת חלב - אני יבוא כשיהיה מישהו אחר לשקול לשם שינוי!!

montreal

New member
אני בשבוע 30 והרופאה אמרה לי שמעכשיו

אני צריכה לבוא כל שבועיים.

Miss Lagotte

New member
../images/Emo124.gif ומעקב אצל הרופא-כל כמה זמן

בסוף? יש לי תור אליו בשבוע 32 ואח"כ בשבוע 37
, לפני כן אין תורים... האם יש צורך לראות אותו בין השבועות האלו?

התקצר לכל 3 שבועות -

הייתי בשבוע 32, 35, 38 - ואז קיבלתי ממנו הפנייה לבי"ח להמשך מעקב. צריכה לציין שאת המעקב לא עשיתי בקופ"ח אלא אצל רופא פרטי.

2טלילוש

New member
בטח, משבוע 33 הביקורים הם כל שבוע

חובה \ מוניטור - כל שבוע לח"ד - כל שבוע חלבון/אציטון בשתן- כל שבוע הערכת משקל - אחת לשבועיים אם אין תורים את נדחפת בין לבין (מיון)- (ברב הפעמים איך שאני מגיעה אני נכנסת מן כבוד כזה אני מניחה לנשים בהריון מתקדם במקרה שלי גם בסיכון)

2טלילוש

New member
אצל הרופא את חייבת להיות אחת לשבוע

שיבדוק את המוניטור אולטרא סאונד כל שבוע כמות מי שפיר וכו'

../images/Emo128.gifלא אין צורך

אני הייתי במעקב אצל הרופא בשבוע 35 ואח"כ בשבוע 38 ו...זהו נפרדתי ממנו עד לאחר הלידה! בטיפת חלב אני מבקרת פעם בשבועיים מחודש שמיני.

למעלה