מעצבן אותי

מעצבן אותי

שחבר שלי מרשה לעצמו לנהל שיחות על סקס עם בחורות שעובדות איתו ועוד יש לו את החוצפה לבוא ולספר לי את זה, הוא יודע שזה מעצבן ואתי ואמרתי לא את זה כמה פעמים אבל הוא טוען שזה רק דיבורים ושאני צריכה להסתכל על הצד הטוב של העניין שהוא מספר לי ולא מסתיר ממני. אני לעומתו מתחילים אתי גברים כל הזמן ומחמיאים לי ומתוך כבוד לרגשות שלו אני לא רצה ומספרת לו כל פעם שזה קורה. לפני כמה ימים זה חזר על עצמו עוד פעם ואז החלטתי שאני הולכת להפסיק את ההתנהגות הזו שלו בתגובה לדבריו סיפרתי לו שגם אצלי בעבודה יש מישהו שכל הזמן זורק לי הערות מיניות ומחזר אחריי באנטנסיביות, (האמת שאני מאוד דוחה אותו והוא יודע שיש לי חבר שאני אוהבת ושאין לו סיכוי אתי) אמרתי לו את זה בשביל שירגיש מה שאני מרגישה כל פעם שהוא מספר לי דבר כזה, נדמה לי לפעמים שהוא נהנה מלגרום לי לקנא, אני יודעת שהוא לא בוגד בי ושזה בגדר דיבורים אבל חושבת שזה ממש לא לעניין. מה דעתכם? אני יודעת שהתגובה שלי היתה ילדותית, שרציתי כביכול להחזיר לו אבל כל דרך אחרת לא עזרה, מה עליי לעשות?

meshi4

New member
אם את חושבת

שהוא מספר לך על השיחות האלה כדי לגרום לך לקנא.אז נטרלי את הקינאה. תעבדי על עצמך להיראות אדישה לסיפורים.אולי כך הוא יפסיק. אגב.דעתי האישית שלא מכובד לנהל שיחות על סקס עם חברות לעבודה.[יש נשים שיראו בזה הטרדה מינית]

coaxcable

New member
כגבר, לא אהבתי שחברתי נכנסת

לשיחות מיניות עם גברים כדי לכפר על ביטחון עצמי שהיה לה ולא רק..כל פעם הייתה מספרת בדיחות מיניות ועל חיי המין שלנו לכל דיכפין וכל חברה וחברה שלה..לטוב! ולרע! גם אותי זה היה מעצבן, כי נראה שמשום הרבה גברים "נדבקו" אליה..זה טוב אבל מצד שני, היא הגיעה למצבים של בגידה או כמעט עקב כך!!! מתישהו השיחות עוברות מתאוריה למעשה והן רק רצון אישי לבדוק עמידות וצריך את הטריגר שהוא מישהי שכן תצליח למשוך אותו למיטתה אם לא עשתה כך. הרי דבירוים הינם מראה למה שיש בתוכנו: השקפות, מחשבות וכדומה..אפילו רצונות או דברים שעשינו ואנחנו מנסים להציגם בדרך עקיפה על פני השטח של "רק בדיחות" כשבפועל נעשו הדברים. הרי למה הוא צריך להוכיח לה או לספר לה שהוא עשה זאת? האם הוא מנסה לרמוז שהוא בוגד בה או שבגד וכרגע..זה יושב לו ועומד להתפוצץ? ככה אציל זה קרה פעמיים עם 2 אקסיות

היא יוזמת

העניין הוא, ולפי מה שהוא מספר, שהיא יוזמת את השיחות, שולחת לו מיילים מאתרי פורנו ומספרת על חיי המין הסוערים שהיו לה לפני שהתחתנה, ומנצלת כל הזדמנות לבקש ממנו שיתפשט וכו' עכשיו לדעתי זו בעיה שלה שהיא כזאת, כביכול משוחררת מינית, אבל הבעיה הופכת להיות שלי ברגע שחבר שלי משתף אתה פעולה, איך אני מפסיקה את זה לפני שיהיה מאוחר מדי ועלול להיות מאוחר מדי.

seeyou

New member
שירגיש ../images/Emo108.gifמה שאני מרגישה ../images/Emo54.gif

יפה! זאת גם דרך לפתרון הבעיה. השאלה שלי אם הוא יבגוד-גם את תבגדי כדי להחזיר לו או בגלל שתעשי את זה מסיבות אחרות?

לא אבגוד

בחיים שלי לא בגדתי בחבר ואני גם מאמינה שלא אעשה את זה, עצם המחשבה שאהיה עם שני גברים בו זמנית לא מסתדרת לי, גם גדלתי בבית כזה וקיבלתי חינוך בהתאם.

לדעתי,

ההתנהגות שלו תינוקית וקטנונית. שימי קץ לזה, כי בעתיד זה בהחלט גם יכול להיות חיבוק או נשיקה "סתם ככה"... וכל דבר מוביל למשהו אחר, תמיד. לא שווה שתעשי דווקא, ולא כדאי שתרדי לרמה הזו. לא אמרת כמה זמן אתם ביחד ואיפה דברים עומדים, אבל אל תעברי על זה בשתיקה.

מה אני יכולה לעשות?

אני יכולה להתעקש שהוא יפסיק והוא יכול להגיד לי שהוא מפסיק מאיפה אני אדע שזה באמת הפסיק, עכשיו הוא לפחות מספר לי מה הוא עושה אם אני אלחץ הוא יכול להמשיך לעשות את אותם הדברים או יותר חמורים מבלי לספר. אני מסכימה אתך אבל איך אני עושה את זה חכם, אנחנו ביחד כמעט שנה מתוכה חצי שנה של מגורים משותפים. יש הלציין שחבר שלי נראה ממש טוב והרבה בחורות מתחילות אתו כל הזמן ונראה שזה מחמיא לו, אין שום דבר פסול בזה אבל השאלה האם הוא שם את הגבולות איפה שצריך או ...

למעלה