מעפילים

udihecht

New member
אני לא יודע מה איתך,

אבל בפסח היינו בסמינר הגשמה, ולא שמעתי אף פעם על סמינר מעפילים...

מעפילים להגשמה

זה סמינר שאמור להתקיים במקביל לסמינר הגשמה, שבו קבוצות שהיו בסמינר מובילים ועוד כול מיני קבוצות שהמצב שלהן מיוחד, נפגשות ומרכיבות גרעין, או שניים. הם פשוט עושים את הגשמה והרכבה בסמינר אחד וכולם ביחד. השנה זה לא קרה בגלל מיעוט משתתפים... ראובן, אין לי מושג, הבנתי ממך שזה כנראה יהיה בשבועות, לא? בכול אופן, לא נראלי שלמישהו כאן תהיה תשובה חד משמעית, תדבר עם המדריך שלך ואני בטוחה שכשהוא ידע גם אתה תדע...

אין לי מושג , אבל

הקומונרים שלי קיבלו כבר תאריכים לרפסודיה וכאלה, אז יכול להיות שהקומונרים שלך יודעים תאריכים גם של זה...

גאאלה

New member
ה-תאריכים !!!!

מחנה צעירה - 10-13.7 כנראה (עוד לא סגור) מחנה הנהגה - שכבה י' - 25-29.7 סמינר משל"שים / מש"צים - 1-5.8 רפסודיה - 9-12.8

udihecht

New member
תודה ^^

זה מאוד עוזר, אפשר לתכנן ככה טוב יותר את הזמן

גאאלה

New member
זה ממש מפגר ש ...

המשלשים נגמר ב-5.8 וב9.8 כבר מתחילה הרפסודיה .. היו צריכים או לאחד את זה או שיהיה בהפרש גדול יותר .. זה לא משאיר הרבה אופציות מה לעשות בין התאריכים

את צודקת

זה יותר גרוע מההפרש שהיה שנה שעברה בין תנועה אחת למש"שים\הנהגה... בעייתי ביותר...

אני לא בטוחה...

כאילו מי שרוצה להדריך\למש"צ יצא למשל"שים\מש"צים ואין סיבה שמישהו לא יצא לרפסודיה (כי זה הדבר הכי שווה בעולם!!!), פשוט זה יהיה ממש לא נוח, כזה אתה מגיע הבייתה מסמינר, ישן ומתארגן לסמינר הבא...

למעלה