מעניין

Raanan *

New member
מעניין

סילביו "אני מצטער שלא נוכל לשחק בישראל" ברלוסקוני אוסר על סיינה להגיע לירושלים. הממממ...

שחר .ו

New member
אם הוא רוצה יש לו אחלה טיעון משכנע

כשסגן ראש עיריית י-ם, טוען שמסוכן לשחק כדורגל בירושליים, למה קבוצה מאירופה תרצה ללכת לשחק כדורסל בעיר הקודש?

אם מסוכן לשחק כדורגל בירושלים

והמשטרה לא מסוגלת לאבטח את המגרש, אולי אפשר להעביר את שמחקי הבית של בית"ר לאשקלון (כמו שעשו לקריית גת), או לקריית אליעזר (כמו שעשו לבית שאן במשחק ההוא). מעניין אם זה יקרה באמת... מה שכן, הטענות של אברם לוי על ה"אוירת מלחמה בה אי אפשר לשחק כדורגל" הן לא ממש דוגמה לנחישות בית"רית ולהדר ז´בוטינסקאי בו יש כמה בית"רים שעדיין מתפארים. אולי היה עדיף שמר אברם לוי היה משקיע קצת מחשבה בימים עברו על איך אפשר לבנות בבית"ר קבוצה בריאה מהבסיס. אני בטוח שאם בית"ר הייתה מתמודדת על האליפות אוירת המלחמה לא הייתה מפריעה לשמחקי הכדורגל.

ARIBBA ASHKENAZ

New member
כשמר פירסומאי מדבר גבוהה גבוהה על

קפיטאליזם ומעלה אותו על נס(הצגות,כולם יודעים שהוא מגלי בדם
)מותר לבית"רים נאמנים לסתות קצת מההדר הבית"רי(מה שלא ממש חדש)

englishfan

New member
אני לא מתפלא../images/Emo123.gif

ברלוסקוני הוא טיפוס צבוע שקרן וחלקלק... כמעט כמו ראש ממשלה שהיה בישראל לפני כמה שנים (רמז: הוא הדליק חנוכיה בטדי עם כיפה על הראש בהפסקה של אחד המשחקים...)

alon@aizen

New member
גם ככה ירושלים מפסידה את משחקי הבית

אולי שני משחקי חוץ רק יעזרו לה
אבל כמובן שאני בעד קיום המשחק בירושלים רק דבר אחד ישמח אותי שאולקר לא תגיע ליד אליהו..

Raanan *

New member
שמע

עם כל הרצון ושנאת מכבי יש פה עניין עקרוני שיכול לפגוע בשאר הקבוצות, אז לא..שאולקר יבואו וינצחו, ובכל מקרה מכבי לא תעלה לפיינל פור, למי אכפת

mnmaster

New member
אני לא מבין אתכם...

מצד אחד אתה, רענן, טוען שצריך להפסיק את הליגה בגלל המצב, ומצד שני אתה טוען שהקבוצות מחו"ל צריכות לבוא לעיר שהקבוצה שלה טוענת שמסוכן לשחק ולא רוצה לשחק באותה עיר??

Raanan *

New member
איפה טענתי את זה???

רק הזכרתי את העובדה הזאת בגלל שברלוסקוני נשמע אחרת לגמרי לפני חודש, כולה טענתי שהאיש שקרן וצבוע!

למעלה