מעלית אוטוליפט

יוסיב4

New member
קיבלתי לפני שבוע את הקראוול שרכשתי . מותקנת בו מעלית אוטוליפט ( מעלית תחתית) . מוכרח לציין שלעבור ממכונית עם רמפה למכונית עם אוטוליפט זו בעיה גדולה . תהליך היציאה והכניסה מהמכונית בקרייזלר הקודם שלי היה מאוד פשוט . לחיצה אחת וזהו . מאוד אמין וקל . באוטוליפט זה סיפור אחר לגמרי . צריך לעשות לפחות 4-5 פעולות לכניסה או ליציאה . זה עוד מילא . הרבה פעמים אתה לוחץ על לחצן הקראוול כלשהוא ואין שום תגובה . חיכיתי היום כ 5 דקות כדי שהלחצן יעבוד ובמקרה הוא עבד. כמובן שיצרתי קשר עם חברת האבזור ויקבעו לי תאריך לבדיקה ותיקון . אגב גם ביום המסירה הלחצנים לא תמיד עבדו ונאמר לי שהדבר יסתדר ואני אתרגל . אני מקווה שיסדרו את זה אבל לצערי לא בטוח לגמרי. גם מבחינה בטיחותית הרמפה הרבה יותר בטיחותית. שמעתי ביום המסירה על נכים שנסעו בטעות עם המעלית פתוחה ונגרם נזק גדול למעלית. בקרייזלר זה לא יכול לקרות כי הרמפה מחוברת למחשב המכונית ולא ניתן לשלב להילוך D כשהרמפה פתוחה . האוטוליפט אינו קשור למחשב המכונית משום שהיצרן פולקסוואגןלא מאפשר את זה. המכונית עצמה מצויינת עם סביבת נהג טובה מאוד והנסיעה מאוד שקטה ובטוחה. חבל מאוד שדווקא המעלית הזו מקלקלת את הרושם על המכונית.

יוסיב4

New member
בדקתי שוב . מספר הלחיצות בקראוול בשלטים של הקראוול ושל חברת האבזור בכניסה עד שהדלת האמצעית נסגרת 7 וגם ביציאה 7 לחיצות ! בהשוואה לשתי לחיצות בשלט של קרייזלר בכניסה או ביציאה .

alex1957n

New member
בדקתי שוב . מספר הלחיצות בקראוול בשלטים של הקראוול ושל חברת האבזור בכניסה עד שהדלת האמצעית נסגרת 7 וגם ביציאה 7 לחיצות ! בהשוואה לשתי לחיצות בשלט של קרייזלר בכניסה או ביציאה .
מה קורה עם חניה במקביל למדרכה רגילה, לא מונמכת?
היקרתי מישהו שמעלית היתה ניתקת במדרכה.
למה לא הימשכתה עם קרייזלר?

יוסיב4

New member
שאלה טובה . הגובה מתחתית המעלית לקרקע הוא כ 22 סמ. גובה מדרכה תקנית 15 סמ כך שברוב המקרים אין בעיה . ישנן מדרכות גבוהות שלא ניתן להוציא את המעלית . אם בכל זאת מפעילים את המעלית היא חוזרת. הסיבה העיקרית שלא המשכתי עם הקרייזלר היא החלפת הסוכן בארץ . במקום מכשירי תנועה קיבלנו עכשיו את סמלת . זה כמו לרדת ממרצדס לסוסיתא . אין מה להשוות בשרות . המוסך המרכזי של סמלת למשל לא מוכן לשנע רכבי נכים בטיפולים זו דוגמא אחת שאני אישית בדקתי . חוץ מזה נודע לי שכנראה מפסיקים לייבא את הקרייזלר פסיפיקה בקרוב. שיהיה ברור מבחינת נוחות הנהיגה וסביבת הנהג הקראוול עדיפה על הקרייזלר. הבעיה בקראוול היא רק במעלית התחתית .

למעלה