מעיר לעיר

• פותח הנושא oxi
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

oxi

New member
מעיר לעיר

מעיר לעיר
האם תוכלי לענות לי על עוד שאלה? אני עובדת בחולוןבאזור התעשיה וגרה גם כן בחולון. המעביד רוצה להעביר אותי לגבעתיים, כדי שאני אוכל להגיע לעבודה בזמן אני צריכה לצאת מהבית שעה לפני שאני יוצאת עכשיו. האם זה נחשב להחמרת התנאים? אם לא אז מה כן?

כן זו יכולה להחשב הרעת תנאים

מעיר לעיר
האם תוכלי לענות לי על עוד שאלה? אני עובדת בחולוןבאזור התעשיה וגרה גם כן בחולון. המעביד רוצה להעביר אותי לגבעתיים, כדי שאני אוכל להגיע לעבודה בזמן אני צריכה לצאת מהבית שעה לפני שאני יוצאת עכשיו. האם זה נחשב להחמרת התנאים? אם לא אז מה כן?
פתוחה בפנייך האפשרות להתריע בפני המעסיק שמדובר בהרעה וכי באם היא לא תתוקן את תבקשי להתפטר. אם עבדת מעל שנה תהיי זכאית לפיצויי פיטורים. שימי לב, חובה עליך לתת התראה ובאם אין שינוי עליך גם לתת הודעה מוקדמת להתפטרות.

נצל"ש: איפה כתוב שחייבים לתת התראה?

פתוחה בפנייך האפשרות להתריע בפני המעסיק שמדובר בהרעה וכי באם היא לא תתוקן את תבקשי להתפטר. אם עבדת מעל שנה תהיי זכאית לפיצויי פיטורים. שימי לב, חובה עליך לתת התראה ובאם אין שינוי עליך גם לתת הודעה מוקדמת להתפטרות.
נצל"ש: איפה כתוב שחייבים לתת התראה?
חיפשתי בפורום וחיפשתי גם בחוקים שאני מכיר ולא מצאתי מקום בו העניין הזה כתוב. אודה על הפנייה.

../images/Emo51.gif אפשר לקבל פסיקה לדוגמא?

אפשר לקבל פסיקה לדוגמא?

בינתיים מישהו חיפש עבורי

לא. אינני מחפשת פסיקה במסגרת
הפורום.
בינתיים מישהו חיפש עבורי
והפנה אותי ל: דב"ע נג'/210-3 אהרון רביוב נ' נאקו שיווק בע"מ ואח', פד"ע כז', 514, 518. עוד לא קראתי (עכשיו אני צריך להשיג עותק) אבל אקרא. אבל שתי שאלות: 1. האם יש דרך למצוא את פסק הדין ברשת? 2. חוץ מהשמות שנרשמו - לא הבנתי כלום. אפשר הסבר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה