מעין נוסטלגיה, מוקדש לסהרים. :)

מעין נוסטלגיה, מוקדש לסהרים. :)

וואוו, נורא מוזר לי לכתוב פה, ככה שוב פתאום אממ, אז ככה כתבתי פה פעם פעם ממזמן שעוד סה"ר היו רק סה"ר אחד בלי כל הפיצולים למבגורים צעירים וכדו´ הייתי פה בתקופה שעוד סהרה כתבה פה, בתקופה של חן, מאיה, אילנה, רחל נשמהה. המלאך גבריאל, נוינוי ועוד כל כך הרבה... ואווו, איך אני מתגעגעת לכל אלה
למרות שלא כתבתי כל הך הרבה הפורום רק פה ושם, לעדכן, אבל הייתי המון בצ´אט וואו, איזה שיחות היו הולכות שם.. אז טילתי לי קצת בארכיון נזכרתי בכאבים בחיוכים באהבות באכזבות גם בהמון ריבים ואכזבות, שסה"ר החליט לפצל ל2 פורמים אני זוכרת את חילוקי דעות, ואתם יודעים מה? אני בכל זאת חושבת שזה הרס משהו כל ה"וותיקים" שהיו פה, כמעט כולם הלכו, סה"ר בכלל התפרק לו, אני אפילו לא יודעת אם המתנדבים נשארו אותם מתנדבים, למרות שאני בטוחה שכמעט כולם חדשים לפעמים אני נכנסת לפה לקרוא, סתם כי נחמד להזכר וסתם כי זה עושה לי מין תחושבת געגוע מתוקה שכזאת חבל לי שהתפרקנו ונפרדנו, דווקא אהבתי את האנשים שפה טוב, סתם להגיד שהתגעגעתי וסה"ר קבלו ח"ח על הכל <ומזל"ט על הפורומים החדשים.. "סה"ר אימפריה"!!!
> אמממ, וזהו יום טוב. פעם שהייתי..

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תודה ../images/Emo39.gif

שלום לך.. אמנם אנחנו לא יודעים מי את, כי לא הזדהת.. אבל אנחנו תמיד שמחים לקבל ביקורים מן העבר.. נעים לשמוע שסהר מתחבר למקום של געגועים..לתקופה יפה.. וכמו שאת רואה- סהר ממשיך להתקיים, לא התפרק.. בועט חי ונושם.. אולי פשוט עם אנשים קצת אחרים.. ואולי זה טבעו של מקום כזה- אנשים באים והולכים.. אבל אנחנו תמיד נמשיך להיות כאן.. כל טוב ובהצלחה לך בהמשך

למעלה