מעט עידוד

Gilalush

New member
מעט עידוד

אנשים יקרים שלום! לראשונה כתבתי כאן בפורום לפני שנה ושלושה חודשים. שיתפתי אז את משתתפי הפורום בסיפורי הכואב של שתי הפלות רצופות בסופו של השליש הראשון להריון וכל שיכולתי לראות אז היה יאוש תהומי וכאב אין סופי! לא היה לי קל להכנס לפורום הזה ולהכיר בעובדה שגם אני נכנסתי למשפחת "השכול" הזו של אמהות ואבות שאיבדו דבר יקר כל כך. היום אני כאן כדי לטעת תקווה בכם ובכן שעדין ממתינים לדבר הנכסף הזה, לחבוק את התינוק שלכם. לפני שבועיים המאבק שלי ושל בעלי בשלוש השנים האחרונות הסתיים ונשא פרי, ונולד לנו בן מקסים ובריא בלידה טבעית ורגילה! יש אור בקצה המנהרה, והמלחמה משתלמת, גם אם היא אורכת שנים לא מבוטלות! לעולם אין לוותר על החלום, ולא משנה עד כמה ארוכה הדרך אליו!!!! בסוף זה מצליח! בתקווה לימים מאושרים לכולנו.... שלכם, Gilalush

b o t n i t1

New member
מחמם את ה ../images/Emo23.gif

כיף לשמוע סוף טוב למקרים כל כך עצובים. זה מה שנשאר לנו, לחיות עם התקווה, להמשיך ולהסתכל קדימה. אני מאחלת לכולנו הריונות טובים שיסתיימו בתינוקות בריאים. מזל טוב לכם והמון אושר

תודה לך על הסיפור האופטימי

ועל כך שלא שכחת את חברותיך למסע. שתדעו רק אושר וטוב ובריאות

מזל טוב

שמחה לשמוע שיש סוף טוב למאבק. ותודה ששיתפת אותנו. מזל טוב. אושר ובריאות לרוב. יעל

אורנה 32

New member
מזל טוב, הרבה אושר

...והמון תודה על המילים הכל-כך מחממות ומעודדות. מקווה ובטוחה שכולנו בעתיד נוכל לחזור ולכתוב כאן דברים שמחים!

למעלה