מעוניינים לגור בחדרה

lalush3

New member
מעוניינים לגור בחדרה

שלום לכם אני ובעלי כבר פנינו אליכם בעבר ולא קיבלנו תגובה ממכם אולי עכשיו כן תוכלו לעזור לנו אנו מעוניינים לגור בחדרה ורוצים לדעת איזה רחובות טובים יש בחדרה ללא רוסים וללא אתיופים אני מקוה שאני לא מעליבה אף אחד ואם כן אני מצטערת אפשר לענות לי במסר תודה ויום טוב לילך

טיגריס2

New member
מה נורא בשכנים רוסים או אתיופים?

אין כאן שאלה או אמירה של העלבה יש כאן משפט שזועק גזענות לי למשל יש שכנים ערבים דלת מולי ובקומה השלישית גרים אוקראינים ומעלי פולנים ומעליהם מרוקאים ובכניסה השניה גרים קווקזים וכולם מאוד נחמדים ויש יחסי שכנות נפלאים ובעבר הייתה לי שכנה אתיופית מקסימה עם שלושה ילדים מחונכים להפליא בכל מקום בעיר יש מכל העדות ומכל הדתות גם בשכונות "היוקרה" בכל עדה או לאום יש טובים ובעייתיים עם סובלנות וסבלנות אפשר להסתדר נפלא.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifהו טיגריס, זו תשובה לעניין

גם אני בבניין מעורב,רוסים מרוקאים, קווקזים, ואני מרוצה מאוד, וסתם כדרך אגב יש לי גיס אתיופי, ואין לי מילה להגיד, יותר קרוב אליי מאחיי. "כל ישראל אחים" מצחיק, אבל ממש הזכרת לי את "דירה להשכיר" השכנים אינם טובים בעיניי חחחחחח

Ibiza1800

New member
עם כל הפוליטיקלי קורקט

זכותם לבחור איפה לגור וליד מי. (כל עוד יש להם בחירה) לא עניתם להם על השאלה. שווה לבדוק בבית אליעזר, שכונה שקטה, הרבה עולים מרוסיה אבל הרבה ותיקים.

Ibiza1800

New member
ברור שיש.

בכל מקום יש את כל הסוגים, העניין זה במינון.

lalush3

New member
אתם הפכתם אותי למפלצת שאני אפילו שאני לא

ברור שבכל מקום יש רוסים ויש אתיופים ויש כל דבר אבל אני רוצה לגור במקום שבו אני ארגיש שייכת ולא אאוט סיידרית אז אם לא בא לכם להגיב לעניין אז אל תגיבו אנחנו בסה"כ זוג שרוצה להקים משפחה בחדרה באזור שגם הילדים שלנו ירגישו שייכים תודה

nik name

New member
כמו שאמרו לך בית אלעזר

שכונה שקטה ומקום נחמד לגידול ילדים בכל אופן שיהיה בהצלחה

למעלה