מעוניין להיות סלקטור בחו"ל

ItaTomFr

New member
מעוניין להיות סלקטור בחו"ל

שלום אני בן 20 שירתתי חצי שנה בצהל בחיל המודיעין(כך שיש סיווג ביטחוני אם זה משנה משהו 0.o) והשתחררתי מסיבות רפואיות... עבדתי 14 חודש בטלמרקטינג באנגלית ככה שהאנגלית שלי טובה וכמו כן יש לי אזרחות צרפתית. רציתי לדעת אם אני מתאים לתפקיד? ואם יש עוד תפקידים מומלצים בנתבג? למרות שאני מעדיף חול כי אני מירושלים.. לפי ההודעות שראיתי פה יש הבדל בין סלקטור של רשות התעופה לאחד של אל על... איך אני מגיש מועמדות לשניהם? וכמו שראיתי יש ראיונות עבודה לסלקטור פה בארץ יום רביעי האם דרך הראיונות האלה אני יכול להגיע לעבוד בחו"ל? תודה מראש! :)

...............

הראיונות של יום רביעי הם של הרשות ככה שזאת לא עבודה בחו"ל ולא תגיע דרכה לחו"ל (אלה הם כן תעבוד קודם בארץ ותציע מועמדות בעוד איזה שנה ומשהו אני חושב שזה רק בונוס שכבר יש נסיון בעבודה כזאת בארץ) לעבודה בטחונית בחו"ל זה דירשות של מינימום גיל 22 לפעמים הם יורדים עד 21 הם הבנאדם מוכיח שהוא באמת מתאים. לא בטוח שיקחו בני 20. אבל תנסה.. באל על יש את המשרות הבאות: 1. עובדים/ות לעבודה בטחונית בתחנת אל-על בקייב דרישות התפקיד: דוברי רוסית ואנגלית ברמה גבוהה בעלי אזרחות ישראלית גיל 22 ומעלה בריאות תקינה ללא עיוורון צבעים שירות צבאי מלא 12 שנות לימוד + תעודת בגרות הופעה ייצוגית ותודעת שירות גבוהה. התחייבות לשנתיים עבודה לפחות ממועד ההכשרה המקצועית. רק מועמדים העונים לדרישות הנ"ל מתבקשים לשלוח קורות חיים לדואר אלקטרוני [email protected] עבור משרה 100. 2. עובדים/ות לעבודה בטחונית בתחנת אל-על בבייג'ינג דרישות התפקיד: גיל 22 ומעלה בריאות תקינה ללא עיוורון צבעים שירות צבאי מלא 12 שנות לימוד + תעודת בגרות אנגלית ברמה גבוהה חובה. הופעה ייצוגית ותודעת שירות גבוהה התחייבות לשנתיים עבודה לפחות ממועד ההכשרה המקצועית. רק מועמדים העונים לדרישות הנ"ל מתבקשים לשלוח קורות חיים לדואר אלקטרוני [email protected] עבור משרה 100. 3. עבודה בטחונית בתחנות אל על בחו"ל (משרה 111) דרישות התפקיד: גיל 22 ומעלה. בריאות תקינה ללא עיוורון צבעים. שירות צבאי מלא. 12 שנות לימוד + תעודת בגרות. אנגלית ברמה גבוהה חובה. הופעה ייצוגית ותודעת שירות גבוהה. התחייבות לשנתיים עבודה לפחות ממועד ההכשרה המקצועית. רק מועמדים העונים לדרישות הנ"ל מתבקשים לשלוח קורות חיים לדואר אלקטרוני [email protected] (יש לציין מספר משרה). ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ תשלח ותנסה, כדי לך גם ללכת ביום רביעי לראיונות של הרשות כי אפילו אם תשלח עכשיו לאל-על הם לא יענו עד יום רביעי אם בכלל יענו בגלל הגיל.. בכל מקרה בהצלחה!

למעלה