מסתכלת אל המראה

מסתכלת אל המראה

מסתכלת אל המראה רואה חצי אישה חצי ילדה לא יודעת למי לגשת ראשונה לא יודעת מי רוצה לצאת אחרונה אני נוגעת בך בפעם הראשונה חצי אישה, חצי ילדה רוצה לא רוצה, מתביישת לא מתביישת מנשקת לא מנשקת אני קוראת אלייך בפעם הראשונה חצי אישה חצי ילדה צועקת לא צועקת לוחשת לא לוחשת מביטה לא מביטה ואף פעם לא יודעת מי שם קודם... מי מגיעה אלייך לפני אין בי סדר מסויים, לפעמים אני ילדה לפעמים אני אישה...

בואי למיטה !!! (מ)

בואי אישה, הבוז לעצלתיים אני נמק מרוב חיבוק ידיים. פרמי בגדייך שאת לובשת לחסום עיני טיפש סקרן מגשת. התירי שרוכי נעלייך,קולך עכשיו אומר לי שהגיעה עת מישכב. שימלה צונחת-ובא הוד מלכים כסגת צל גבעות משדות פרחים. הסמיכי את ידי המשתלחת לתור אחור,קדימה,בין,מתחת. אמריקה שלי! גילוי יבשת! ארצי שאיש אחד היא מאיישת !! מיכרה מרגליות, גילוי ארצות.... אבוא אל בין רגלייך ואשים חותמי עלייך.

אכבוש אותך קודם כריסטופר קולומבוס

אכבוש אותך קודם כריסטופר קולומבוס אניח קודם לפנייך את הדגל אכבוש אותך ואת יצרייך את כל שרביטי קסמייך את כל הזיעה, את כל התשוקה את הכל אשתה מתוכך את הכל אינוק מנשמתך אתה שלי כבוש - אני הגעתי ראשונה אל היבשת לכן פתח את רגלייך אני היא הרוכבת אל השקיעה... עלייך

אל תרכבי עלי אלא עימי.... ../images/Emo6.gif

על שדייך, אישה , אני בוער ולא אבוש !!! מארץ הנזירים נמלטתי ותשוקתי בכל מרחבי גופי, אני שמח, אני חומד ואחורייך ארדוף כבוקר. פלצור תאוותי את חמוקייך יקיף ואל סוסי אותך אניף, נידהר בשניים בתשוקה ונמצה את התאווה.

אני ואתה נכבוש את העולם...

כבר יקירי הגעת לטקסס עם פלצור אחריי כבוקר ? אם כן אני לוקחת אותך אל זימבבואה ארץ נידחת, שם לא תוכל לקרוא לעזרה גם ככה, אנשים שם לא מדברים בשפתך.. אקשור אותך על עץ, אחסום את פיך מלצעוק ואתה הינך ערום כביום היוולדך ששרביטך הוא זה הקורא לעזרה... אש מתלקחת, הלילה מגיע בקרוב אשחרר את הטרף לברוח אל תוך הג´ונגל שם אוכל ללכוד אותך שם איש לא ישמע את אנחותייך שם תהיה שלי, רק שלי..... הלילה מגיח משחררת אותך אני ואתה בורח אני רודפת אחרייך אתה בורח ואני אחרייך רצים ורצים שנינו אל מעמקי הג´ונגל הגיע הזמן - אני לוחשת לעצמי ושולחת אלייך חץ, אתה פצוע...לא יכול לזוז הינך מדמם, אני ניגשת אלייך וחובשת את המקום, מטפלת בך, ומקרבת אותך אליי, כולך זועק לא זועק שותק לא שותק אני מצמידה אותך אליי, מרימה את עצמי עלייך מתיישבת עלייך וגונחת...אף אחד לא שומע אף אחד לא רואה...

עליזה...

New member
חולת ירח....מישהו הפריע לי לישון... ../images/Emo8.gif

אם בסקס מדובר לא נורא ,אין דבר הרי הוא סם החיים של האוהבים המישתגלים. עליזה

למעלה