מסתבר שעשיתי לכם בלאגן...

sarati

New member
מסתבר שעשיתי לכם בלאגן...

לא התכוונתי, באמא ש'לי... מפתיע שאץ חרג ממנהגו ואישר את כל ההודעות.. וומן וסורר, אל תזלזלו בחרדיות שלי
(שרתי החרדיה בהלם
) מנצלש"ת לענות לכול אלו ששאלו אם הייתי מוכנה שלילד שלי תהיה גננת אתיופית, התשובה היא חד משמעית כן! אם הייתי מתחתנת עם אתיופי? אם הייתי אוהבת אותו - מה אכפת לי צבע העור שלו? (מקסימום יצאו ילדים ממבו, חלקי חילוף לתימנים
) כאב לי לשמוע שחלקכם אמרו שהם לא יהודים וכו', כי מי ערב לכם שאתם יהודים? מה אתם יודעים מה סבת-סבתכם עשתה בהונגריה / רומניה / מרוקו / תימן / פולין?! ומפה והלאה אפשר למצות את הדיון, לא שיניתם את דעתי - רוב החרדים / דתיים אכן גזענים. כי גם עצם ההצדקה היא גזענות!! המשך יומקסים לכולכם, היה לי אחלה סופ"ש

Womanizer99

New member
בכיף,

את תמיד יכולה להתחתן עם בעל נוסף
ו....זה פשוט הצחיק אותי שהם הגדירו אותך בתור חרדית בהלם.. אבל ככה זה כשיש עורך עמוד שער שלא מבין בנושאי דת וחרדים ככל הנראה
אגב....שבוע טוף.

sarati

New member
עוד אחד?!

עזוב אותך, בחייך... מה רצית, שהעורך ישים שלט שאני לא חרדיה? או שיבדוק בארכיון? בקטנה, קצת רייטינג והרבה אקשן לשוהים פה... שבוע מקסים

היה אחלה!

את יודעת שאני מאוד מחבב פרובוקציות מהסוג שהבאת... אין לך מה להתנצל. טוב שחזרת , ממש מצ`עמם פה ... אגב, הכל פסדר אצלכם בשומרון? שמענו שהיה איזה פיגוע ירי מתחת לאף שלכם...

sarati

New member
נכון, אתמול בלילה..

לא קרה כלום הפעם, היה ירי על עמדה של צה"ל בגבעה לידינו. אנחנו היינו בצפון בכלל...

למעלה