מסקנות הבחירות עד כה

דיברגנט חדש

Well-known member
מסתמן שלנאשם אין 61 גם עם בנט. הציונות הדתית היא הזהום הכי מסוכן.
לימינה תהיה בעיה של איילת המנוולת מול חזרזירה נטולת תוספתן שתאסור
לתת לה משרד שר ואז גם להם יתנפח התוספתן.
מכל התחלואה הזאת יש מצב שגנץ יחלץ לעזרה כמו שעבריין חוזר לזירת הפשע..
והכי סביר בחירות חמישיות לקראת ראש השנה.
אתה באבל שהמשותפת שלך ירדה מ-9 מנדטים במידגם ל-6 מנדטים?
בנוסף, קיבלת את בן גביר במס' דומה של מנדטים לאחר שסברת שלא יעבור את % החסימה |נחמה|

R 1 3

Well-known member
אתה באבל שהמשותפת שלך ירדה מ-9 מנדטים במידגם ל-6 מנדטים?
בנוסף, קיבלת את בן גביר במס' דומה של מנדטים לאחר שסברת שלא יעבור את % החסימה |נחמה|
העיקר שהאבודה שלך עברה את הציונות הדתית וגם מרץ בפנים ולנאשם אין ממשלה

דיברגנט חדש

Well-known member
העיקר שהאבודה שלך עברה את הציונות הדתית וגם מרץ בפנים ולנאשם אין ממשלה
לא רק שעברה, נכון לעכשיו, גם המחבלת שלך בפנים וכולי תקווה שזה עוד ישתנה והיא תאבד מנדט לטובת הציונות הדתית שבמידגם הראו לה 7 מנדטים.
אגב, נתון מעניין שקרה הפעם, על-פי התוצאות שאינן סופיות לפי שעה, בחיפה, בניגוד לבחירות הקודמות ובכלל (נחשבה מאז ומתמיד לעיר שמזוהה עם ההסתדרות, היינו המערך), העניקו את מירב הקולות לליכוד.

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
לא רק שעברה, נכון לעכשיו, גם המחבלת שלך בפנים וכולי תקווה שזה עוד ישתנה והיא תאבד מנדט לטובת הציונות הדתית שבמידגם הראו לה 7 מנדטים.
אגב, נתון מעניין שקרה הפעם, על-פי התוצאות שאינן סופיות לפי שעה, בחיפה, בניגוד לבחירות הקודמות ובכלל (נחשבה מאז ומתמיד לעיר שמזוהה עם ההסתדרות, היינו המערך), העניקו את מירב הקולות לליכוד.
לא נכון בחיפה יותר קרוב לשוויון - וכן יש בה התגברות דתית.. מזמן ראיתי הכל בהדר סגור בשבת לכן גם מצב התעסוקה
על הקרשים ומחירי הדירות לא עולים. חיפה חיפה עיר דתית בלי תחתית - ציונות דתית היא מפלגת גזענים חבלנים במסווה דת.

Harrington

Well-known member
מנהל
ומחירי הדירות לא עולים.
מדינה מוזרה. חציה מתלונן על עליית מחירי הדירות וחציה מתלונן על אי-עליית מחירי הדירות.
חיפה חיפה עיר דתית בלי תחתית - ציונות דתית היא מפלגת גזענים חבלנים במסווה דת.
יחסית לכותבים כמוך הציונות הדתית היא חבורה של צדיקים בכל תחום ונושא.

R 1 3

Well-known member
מדינה מוזרה. חציה מתלונן על עליית מחירי הדירות וחציה מתלונן על אי-עליית מחירי הדירות.

יחסית לכותבים כמוך הציונות הדתית היא חבורה של צדיקים בכל תחום ונושא.
סמוטריץ׳ נאשם בנסיון הצתה עם מיכלי דלק - אני במקסימום כותב אמת
הליכוד וגוש הימין ירדו בהצבעה - גם בחיפה. מי שמסרב לחלוק חדר יולדות עם ערביה
ועוד קורא לעצמו ציוני. ציונות ודת הם דבר והיפוכו.

Harrington

Well-known member
מנהל
סמוטריץ׳ נאשם בנסיון הצתה עם מיכלי דלק - אני במקסימום כותב אמת
אכן במקסימום. במינימום אתה מחרטט. לצערי אתה קרוב הרבה יותר למינימום מאשר למקסימום. סמוטריץ' מעולם לא הואשם בנסיון הצתה.
הליכוד וגוש הימין ירדו בהצבעה - גם בחיפה.
אין לי מושג מה קרה בחיפה. הליכוד והימין הגיעו לכ72 מנדטים למקרה שלא הסתדרת עם הספירה.
מי שמסרב לחלוק חדר יולדות עם ערביה
ועוד קורא לעצמו ציוני. ציונות ודת הם דבר והיפוכו.
נסה לברר את מקור המילה ציונות. יהיה לך קשה למצוא אותה ללא הדת.

R 1 3

Well-known member
אכן במקסימום. במינימום אתה מחרטט. לצערי אתה קרוב הרבה יותר למינימום מאשר למקסימום. סמוטריץ' מעולם לא הואשם בנסיון הצתה.

אין לי מושג מה קרה בחיפה. הליכוד והימין הגיעו לכ72 מנדטים למקרה שלא הסתדרת עם הספירה.

תתפלא העברית קדמה לדת - אחרת לא היו כותבים את כתבי החרטא.
ציון הוא שם נרדף לארץ ישראל / עם ישראל ושבטיו שהדתיים מנסים לנכס לעצמם במרמה שאין שניה לה באנושות.
עם ישראל לא היה דתי אלא נחטף ע״ נביאי השקר והבבל״ת והיה כבול לעושק מעשרים לאותם אלילים /לוויים כוהנים
כמו היו משגיחי הכשרות וחברא קדישא / הרבנות - אותן שיטות של הטלת מורא על אלילים ועולם הבא.

Harrington

Well-known member
מנהל
תתפלא העברית קדמה לדת - אחרת לא היו כותבים את כתבי החרטא.
למה שאתפלא על משהו שלא מצוי בשום מחלוקת? אלא שדיברנו על המילה ציונות, לא על השפה העברית.
ציון הוא שם נרדף לארץ ישראל
אם נדייק, לעיה"ק ירושלים, בהיבט הרוחני שלה.
עם ישראל לא היה דתי אלא נחטף ע״ נביאי השקר והבבל״ת והיה כבול לעושק מעשרים לאותם אלילים /לוויים כוהנים
כמו היו משגיחי הכשרות וחברא קדישא / הרבנות - אותן שיטות של הטלת מורא על אלילים ועולם הבא.
כמובן. הכל נכון ומדויק. ועדיין מה לעשות, אם לרגע נחזור לנושא רחמנא לצלן, המילה ציונות מקורה בדת (שאיפה לציון) ולא בשום נדבך חילוני של השפה. אם תרצה, זה סוג של ההגדרה הדתית של המילה פטריוטיות.
אגב למקרה שלא עודכנת, יהודים מאמינים מתפללים 3 פעמים ביום (למעשה יותר מאחר וזה מופיע גם בברכת המזון) לזכות לשוב לציון. כלומר אם נורא בא לך לדייק, הרי שנכון לומר שיהודי שומר מצוות הוא פר הגדרה יהודי ציוני. בכל אופן כאמור מעלה, ללא דת אין ציונות (כהגדרתה). פשוט עובדה.

R 1 3

Well-known member

אין לגוש הימין 72.. סער ליברמן ובנט אינם גוש ימין התומך בנאשם, עמם נבוא חשבון נוקב,
אלא מפלגות ימניות שיכולות להשתלב בממשלה מאחדת עם מפלגות של שווין +כבוד האדם וחרותו
בדיוק כפי שכחול לבן והעבודה השתתפו בממשלת אחדות עם גוש הימין - שהונה אותה והביא לבחירות פעם רביעית
החרדים הוכיחו עצמם כסרח עודף אנטיציוני המעדיף אינטרסים צרים בצע כסף והשתמטות
על פני הקוממיות האחווה והצדק הישראלי.
החרדים בגלל חוק הגיוס והאנוכיות לא לקחת חלק בנטל הצבאי הוסיפו חטא על פשע גם בגיבוש עם נאשם בפלילים.
הביאו לערים אדומות מקורונה ותקציבי סרק של בחירות, עד כדי דרדור תדמיתה של הדמוקרטיה הישראלית בתבל.
לא נרפה ממכם השחורים משחור המתפללים מתנדנדים ומשתחווים לאל שרצח 6 מליון מבני עמנו ועוד מאשימים
אותם בהתבוללות - לא נשכח ולא נסלח לעולמי עד.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין לגוש הימין 72.. סער ליברמן ובנט אינם גוש ימין התומך בנאשם
תגיד, ברצינות, זה לא מרגיש לך מגוחך להעלות טיעונים כאלה. עזוב רגע מחלוקות פוליטיות או השקפתיות. אתה כותב שבניגוד לדברי (כביכול) אין לימין 72, ואז מבסס את דבריך תוך שאתה ממציא לך כלל חדש שבשום שלב לא הוזכר וכמובן לא סותר כהוא זה את הנאמר, של תמיכה ב"נאשם".

כפי שכתבתי למעלה, הליכוד והימין הגיע ל72 מנדטים. זאת המציאות. תתמודד איתה. אכן, גוש הימין של 2021 אינו זהה לגוש תומכי נתניהו. בשום מקום לא כתבתי אחרת ואין כל סתירה בין הדברים שכתבתי לדברים שאתה מתיימר איתם להגיב על דברי.

, עמם נבוא חשבון נוקב,
אלא מפלגות ימניות שיכולות להשתלב בממשלה מאחדת עם מפלגות של שווין +כבוד האדם וחרותו
בדיוק כפי שכחול לבן והעבודה השתתפו בממשלת אחדות עם גוש הימין - שהונה אותה והביא לבחירות פעם רביעית
החרדים הוכיחו עצמם כסרח עודף אנטיציוני המעדיף אינטרסים צרים בצע כסף והשתמטות
על פני הקוממיות האחווה והצדק הישראלי.
יפה. אתה בהחלט מייצג נאמנה את ממשלת הפיוס והאחדות שאתה קורא לה (NOT).
נסה עוד פעם, הפעם עם קצת פחות שנאה, ואשקול לתמוך בהקמת ממשלה כפי שאתה מציע.
לא נשכח ולא נסלח לעולמי עד.
אין לי עניין להתייחס לכל דברי הבלע והשטנה שלך. רק על הסיומת הזאת אבקש לומר: בהצלחה עם הצרבת שהשנאה שממלאת אותך צפויה לגרום לך. האמן לי, היא פוגעת בך פי כמה מאשר במושאי שנאתך הפבלובית.

R 1 3

Well-known member
למה שאתפלא על משהו שלא מצוי בשום מחלוקת? אלא שדיברנו על המילה ציונות, לא על השפה העברית.

אם נדייק, לעיה"ק ירושלים, בהיבט הרוחני שלה.

כמובן. הכל נכון ומדויק. ועדיין מה לעשות, אם לרגע נחזור לנושא רחמנא לצלן, המילה ציונות מקורה בדת (שאיפה לציון) ולא בשום נדבך חילוני של השפה. אם תרצה, זה סוג של ההגדרה הדתית של המילה פטריוטיות.
אגב למקרה שלא עודכנת, יהודים מאמינים מתפללים 3 פעמים ביום (למעשה יותר מאחר וזה מופיע גם בברכת המזון) לזכות לשוב לציון. כלומר אם נורא בא לך לדייק, הרי שנכון לומר שיהודי שומר מצוות הוא פר הגדרה יהודי ציוני. בכל אופן כאמור מעלה, ללא דת אין ציונות (כהגדרתה). פשוט עובדה.
שוב אתה מתחפר בשקר - המילה צינות מקורב בכנוי העברי ציון שהכתונים עשו בו שימוש
תגיד, ברצינות, זה לא מרגיש לך מגוחך להעלות טיעונים כאלה. עזוב רגע מחלוקות פוליטיות או השקפתיות. אתה כותב שבניגוד לדברי (כביכול) אין לימין 72, ואז מבסס את דבריך תוך שאתה ממציא לך כלל חדש שבשום שלב לא הוזכר וכמובן לא סותר כהוא זה את הנאמר, של תמיכה ב"נאשם".

כפי שכתבתי למעלה, הליכוד והימין הגיע ל72 מנדטים. זאת המציאות. תתמודד איתה. אכן, גוש הימין של 2021 אינו זהה לגוש תומכי נתניהו. בשום מקום לא כתבתי אחרת ואין כל סתירה בין הדברים שכתבתי לדברים שאתה מתיימר איתם להגיב על דברי.

אין לי עניין להתייחס לכל דברי הבלע והשטנה שלך. רק על הסיומת הזאת אבקש לומר: בהצלחה עם הצרבת שהשנאה שממלאת אותך צפויה לגרום לך. האמן לי, היא פוגעת בך פי כמה מאשר במושאי שנאתך הפבלובית.
וחזרת לאיים במום ממנו אתה סובל - איומים על מחלות של נבלות שחורות עם תרבושים ומגבעות
ואף יותר מכך החלה ע״י תנועת ההשכלה החילונית / אנטידתית

Harrington

Well-known member
מנהל
שוב אתה מתחפר בשקר - המילה צינות מקורב בכנוי העברי ציון שהכתונים עשו בו שימוש
אין לי מושג מי אלו הכתונים או במה הם השתמשו. המילה ציונות כפי שאנחנו מכירים מהשפה העברית, מגיעה מהדת היהודית. זאת עובדה ואכן אתחפר בה לאור נכונותה העובדתית-היסטורית.
וחזרת לאיים במום ממנו אתה סובל - איומים על מחלות של נבלות שחורות עם תרבושים ומגבעות
ואף יותר מכך החלה ע״י תנועת ההשכלה החילונית / אנטידתית
גזונדהייט.

R 1 3

Well-known member

אתה מדבר על רצינות נוכח המושג גוש ימין שתבע הנאשם ומפלגת הפשע להחתים ח״כים על תמיכה נגד מערכת המשפט?
אין לך זכות קיום כגוש פשע שהביא ל 4 בחירות
מיהו הימין?.. הפלת ממשלה בישראל 4 פעמים ואין לאותו גוש יכולת להתאחד משמע אין משמעות לימניות
מפלגת העבודה שהפכת לשמאל הרי כבשה את הארץ וגרשה ערבים כמו המנטרה הימנית - אבל נוח לכם
לראות בה שמאל כמו גם בלפיד שהרי במקור קפיטליסט ימני.. היום ימין משמע דמוגרפיה של אפרטהייד ומדינת עושק חרדית.
גוש ימין הוא תמיכה בנאשם. תתמודד ה 72 לא יחברו כי בחרת להעצים את הפשע - בלופר .. אינך ימני אלא עבריין באופי המנצל
מוטיב ימני כדי לתמוך בפשע מהסוג השפל ביותר שהביא את האנטישמיית לתוך מדינת ישראל - אין לנו צרבת ולא אולקוס
יש לגוש השנוי מטרה לנפנף את השחורים ולקרוא להם בשמם: מחוללי האנטישמיות שהביאו את הפרעות על עם ישראל.
אתם תשלמו ביוקר על חבירה לגוש הפשע והסתנפות בגוש ימין - הרי מסטול שכמוך. דרעי ידע להיות שמאל ולתמוך באוסלו
תמורת בצע כסף - פרצוף צנע של נוכל מהמתחזים עבריין מורשע בממשלת ישראל - לא נראה לך שתשלם על זה? אתה הרי דובר
של דרעי - מדוע אינך מצהיר על כך בפומבי? ש״ס מפלגת העבריינים של ישראל עם ציונות דתית - מחבלים מוצהרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה מדבר על רצינות נוכח המושג גוש ימין שתבע הנאשם ומפלגת הפשע להחתים ח״כים על תמיכה נגד מערכת המשפט?
אהה, לא שמעתי על החתמה כלשהי נגד מערכת המשפט.
אין לך זכות קיום כגוש פשע שהביא ל 4 בחירות
תתפלא, יש לי זכות קיום בדיוק כמוך. זאת מעבר לכך שלא הבאתי לשום מערכת בחירות מיוחדת. שלל גורמים חברו לכך.
מיהו הימין?.. הפלת ממשלה בישראל 4 פעמים ואין לאותו גוש יכולת להתאחד משמע אין משמעות לימניות
משמעות או לא זאת סוגיה לגמרי אחרת. עובדתית הימין הוא בגודל המצוין ולא מה שאתה עושה ממנו. זה שהוא אולי לא מצליח להביא זאת לידי ביטוי, בהחלט בעיה, אבל עניין אחר.
מפלגת העבודה שהפכת לשמאל הרי כבשה את הארץ וגרשה ערבים כמו המנטרה הימנית - אבל נוח לכם
לראות בה שמאל
מפלגת העבודה של ימינו היא לא רק שמאל אלא אף שמאל קיצוני.
כמו גם בלפיד שהרי במקור קפיטליסט ימני..
אין לי מושג מה דעותיו המדיניות של לפיד, אם יש לו כאלה בכלל. אבל במבחן הגושים הוא אכן שייך לגוש השמאל. בארץ כזכור, זה לא עניין של קפיטליזם או לא.
היום ימין משמע דמוגרפיה של אפרטהייד ומדינת עושק חרדית.
אין לי מושג. לא מכיר אפרטהייד באזורנו ולא מכיר עושק חרדי.
לצערי גם לא התגלה אצלי חשק להמשיך לקרוא. אמנם אני נהנה לעתים לקרוא אותך, לשמוע ממך כמה טוב לנו כאן בארץ וכו'. אבל בימי מועד אנחנו נמצאים ואין לי כוח לאנטישמיות הזאת שבכוחה להרוס. אז אסתפק במה שקראתי עד כאן מתוך ידיעה ברורה, שחידוש מיוחד לא יגיע גם בהמשך.
מועדים לשמחה.

dory30

Well-known member
עודה השתתף בכנס וירטואלי שכלל תמיכה בטרור - וליברמן איחל לו להפוך לוירטואלי כמו הכנס. אותו כנ"ל, לגבי בן-זביל.

dory30

Well-known member
ימינה תהיה בעיה של איילת המנוולת מול חזרזירה נטולת תוספתן שתאסור
לתת לה משרד שר ואז גם להם יתנפח התוספתן.
אני שלחתי מייל לעירוני ד שיורידו את התמונה של איילת שקד (אז בן שאול) מהקיר, בגלל הבושה שגרמה לי שהיא ואני בוגרים של אותו בי"ס.

dory30

Well-known member
אעדכן אותך מיד כשאמונה למייצגו כאן בפורום.
הרינגטון, אין צורך להוציא את הג'וק המסומם מהבקבוק. שיישאר שם ויתאדה מחיי.

dory30

Well-known member
לא נכון בחיפה יותר קרוב לשוויון - וכן יש בה התגברות דתית.. מזמן ראיתי הכל בהדר סגור בשבת לכן גם מצב התעסוקה
על הקרשים ומחירי הדירות לא עולים. חיפה חיפה עיר דתית בלי תחתית - ציונות דתית היא מפלגת גזענים חבלנים במסווה דת.
האמת שלא ביקרתי בעיר ב-2011 וספציפית בשכונת הדר משנת 2004. חבר טוב מהתיכון שאז גר שם (ומאז הספיק לנדוד בכל רחבי העולם, כיום הוא פסיכולוג קליני בלואיזיאנה), עזב את ת"א לחיפה ובשל חילוקי דעות עם ההורים, "התגרש מהם" כמו מקולי קאלקין במציאות ועבר לסבתא שלו בגיל 16. בכל מקרה, אני זוכר שכבר בסוף שנות ה-90 סגרו קטע מהרחוב שבו הוא גר בגלל ענייני שבת.

למעלה