מספר תמונות מקרית מוצקין

מצב
הנושא נעול.

scooby5

Member
באיזה אוטובוס מדובר כיום?

לנהג הקבוע של 88-007-01
הייתה פעם המכונה הזאת. 84-746-01, ה-O404 הראשונה של אגד כרמיאל. כיום באגד תיור ונופש. את התמונה צילמתי בחניון חולון.
באיזה אוטובוס מדובר כיום?

scooby5

Member
33. תפוזית בקו 3

מספר תמונות מקרית מוצקין
צולמו הבוקר 24.12 לקראת השעה 10:00. הרכבות בתמונות - 09:56 רכבת מהירה לכיוון נתב'ג 09:59 רכבת לעכו ולנהריה צפייה מהנה
33. תפוזית בקו 3
מוניות השירות של הקריות. נוסעות בדומה למסלול קו 3 של אגד מקריית ים ועד למרפאת זבולון בקריון, ומשם בחזרה מהקריון לפי המסלול של 53א עד קריית ים.

scooby5

Member
34 ואחרונה. זהו להפעם

מספר תמונות מקרית מוצקין
צולמו הבוקר 24.12 לקראת השעה 10:00. הרכבות בתמונות - 09:56 רכבת מהירה לכיוון נתב'ג 09:59 רכבת לעכו ולנהריה צפייה מהנה
34 ואחרונה. זהו להפעם
בפעם הבאה - סיטארו מבפנים (אני מקווה) בתמונה - הכלב (בהא הידיעה)

mucool2

New member
תודה על התמונות. איפה 20-25?

מספר תמונות מקרית מוצקין
תודה על התמונות. איפה 20-25?

scooby5

Member
אלו תמונות קרובות לכאלה שכבר נמצאות

מספר תמונות מקרית מוצקין
אלו תמונות קרובות לכאלה שכבר נמצאות

סליחה סליחחותיים ! איפה תמונות

תודה על ההצלה
מבושה פורומיסטית....בפורום תח"צ אין תמונות של תחנת רכבת מסויימת אחלה תמונות!
של תחנות הרכבת חדרה(מערב), נתניה, עתלית ובית יהושע ? לא זכור לי שראיתי תמונות שלהן פה בפורום. ואני גולש "כבד" פה כבר מעל לשנה וחצי.

NNN747

New member
גם אני חיפשתי בארכיון תמונות של...

של תחנות הרכבת חדרה(מערב), נתניה, עתלית ובית יהושע ? לא זכור לי שראיתי תמונות שלהן פה בפורום. ואני גולש "כבד" פה כבר מעל לשנה וחצי.
גם אני חיפשתי בארכיון תמונות של...
תחנות רבות ולא מצאתי!!!

זה של מטרודן?../images/Emo6.gif

זכרון את התחנה הנטושה שםאת המיבנים
הישנים שם בעיקר אותם.
זה של מטרודן?

Golf Bravo

New member
שילוט בתחנות הקריות

מספר תמונות מקרית מוצקין
שילוט בתחנות הקריות
השילוט בתחנה במוצקין כולו במסגרת אדומה ואילו בקרית חיים במסגרת צהובה, כנראה שמישהו ברכבת חשב על אלה שמתעוררים בבהלה בין שתי התחנות האלה ומנסה להבין איפה הוא... או שהתחשב באנלפבתים שבין תושבי הקריות.(אם הייתם שואלים אותי, הייתי שם את קרית חיים דווקא במסגרת האדומה ולא את מוצקין) לא ראיתי מסגרת צבעונית כזו בתחנות רכבת אחרות. האם קיימות תחנות רכבת נוספת עם שילוט במסגרת צבעונית לא סטנדרטית?

Image of me

New member
מה המסגרת הסטנדרטית?

שילוט בתחנות הקריות
השילוט בתחנה במוצקין כולו במסגרת אדומה ואילו בקרית חיים במסגרת צהובה, כנראה שמישהו ברכבת חשב על אלה שמתעוררים בבהלה בין שתי התחנות האלה ומנסה להבין איפה הוא... או שהתחשב באנלפבתים שבין תושבי הקריות.(אם הייתם שואלים אותי, הייתי שם את קרית חיים דווקא במסגרת האדומה ולא את מוצקין) לא ראיתי מסגרת צבעונית כזו בתחנות רכבת אחרות. האם קיימות תחנות רכבת נוספת עם שילוט במסגרת צבעונית לא סטנדרטית?
מה המסגרת הסטנדרטית?
כחולה? מעניין מה שכתבת.

NNN747

New member
בעיקרון....

מה המסגרת הסטנדרטית?
כחולה? מעניין מה שכתבת.
בעיקרון....
לתחנות שונות יש מסגרות ועיצוב בצבעים שונים: אדום- כמו ק מוצקין צהוב- כמו ק חיים כחול אפור כמו- לוד נתב"ג ועוד כחול ירוק- כמו ההגנה והאוניברסיטה ועוד עיצובים שונים לתחנות בארץ....

mister K

New member
גם במוצקין היה פעם שילוט עם מסגרת

שילוט בתחנות הקריות
צהובה כמו בקרית חיים. השילוט הוחלף לאחרונה לשילוט חדש עם מסגרת אדומה כנראה מהסיבה שציינת, על מנת למנוע בילבול בין שתי התחנות הקרובות. הצבע האדום באמת מתאים יותר דווקא לקרית חיים, שכונת הפועלים הותיקה, לדעת כולם.

NNN747

New member
בקרוב- מצגת קרית מוצקין

צהובה כמו בקרית חיים. השילוט הוחלף לאחרונה לשילוט חדש עם מסגרת אדומה כנראה מהסיבה שציינת, על מנת למנוע בילבול בין שתי התחנות הקרובות. הצבע האדום באמת מתאים יותר דווקא לקרית חיים, שכונת הפועלים הותיקה, לדעת כולם.
בקרוב- מצגת קרית מוצקין
בקרוב אני אפתח נושא חדש ובו תהיה מצגת עם תמונותיו של סקובי 5 והיא תהיה בעיצובי!!!!! {כל הזכויות שמורות}

NNN747

New member
עיקוב קטן במצגת.....

בקרוב- מצגת קרית מוצקין
בקרוב אני אפתח נושא חדש ובו תהיה מצגת עם תמונותיו של סקובי 5 והיא תהיה בעיצובי!!!!! {כל הזכויות שמורות}
עיקוב קטן במצגת.....
היא כבר שלמה ומוכנה- רק יש לי בעיה בשליחה אני לא יודע איך!! מישהו יכול לעזור לי??

שילוט תחנות רכבת ישראל

שילוט בתחנות הקריות
שילוט תחנות רכבת ישראל
באמצע שנות ה-90 הוזמנה על-ידי רכבת ישראל הכנת 'פרוגרמה לתחנת נוסעים' - מסמך שמגדיר מפרטים להקמת תחנות נוסעים חדשות - לא מבחינת עיצוב ארכיטקטי וכיו"ב, אלא מבחינת אורך רציפים, כמות תאורה וחנייה, רמת גימור וכיו"ב. כנספח למסמך העבה והחשוב הזה הוכן בזמנו גם תקן לעיצוב השילוט בתחנות, בו נקבעה צורת וגודל כל השלטים, הגופן שבו ניתן להשתמש והצבעים המותרים לשימוש. הנספח הזה הוכן על-ידי המעצב הנודע דן רייזינגר (שגם עיצב את פנים תחנות הכרמלית ועוד עשרות לוגואים מפורסמים בארץ, בין היתר) ומשמש, עם עדכונים, עד היום. התחנות הראשונות שזכו לשילוט החדש היו קרית חיים, קריית מוצקין ותחנת תל אביב השלום, וכיום כמעט בכל התחנות (ובעצם, בכולן?) יש כבר את השילוט הזה. כאמור, בתקן נקבעו מספר מוגבל של צבעים שניתן להשתמש בהם במסגרות השילוט. בשלוש התחנות שהזכרתי לעיל, בחרו האדריכלים להשתמש באותו הצבע בו צבעו את כל אלמנטי המתכת בתחנה - צהוב, אדום וירוק-כחלחל, בהתאמה. בתחנות רבות אחרות מאז נבחרו הצבעים על-ידי האדריכלים לפי טעמם, או באותה שיטה (כמו בתחנות קו החוף בין חיפה לתל אביב). למיטב זכרוני, קרית מוצקין היתה מההתחלה עם שילוט אדום.

NNN747

New member
תחנת קרית מוצקין - תחנה מוזרה

שילוט תחנות רכבת ישראל
באמצע שנות ה-90 הוזמנה על-ידי רכבת ישראל הכנת 'פרוגרמה לתחנת נוסעים' - מסמך שמגדיר מפרטים להקמת תחנות נוסעים חדשות - לא מבחינת עיצוב ארכיטקטי וכיו"ב, אלא מבחינת אורך רציפים, כמות תאורה וחנייה, רמת גימור וכיו"ב. כנספח למסמך העבה והחשוב הזה הוכן בזמנו גם תקן לעיצוב השילוט בתחנות, בו נקבעה צורת וגודל כל השלטים, הגופן שבו ניתן להשתמש והצבעים המותרים לשימוש. הנספח הזה הוכן על-ידי המעצב הנודע דן רייזינגר (שגם עיצב את פנים תחנות הכרמלית ועוד עשרות לוגואים מפורסמים בארץ, בין היתר) ומשמש, עם עדכונים, עד היום. התחנות הראשונות שזכו לשילוט החדש היו קרית חיים, קריית מוצקין ותחנת תל אביב השלום, וכיום כמעט בכל התחנות (ובעצם, בכולן?) יש כבר את השילוט הזה. כאמור, בתקן נקבעו מספר מוגבל של צבעים שניתן להשתמש בהם במסגרות השילוט. בשלוש התחנות שהזכרתי לעיל, בחרו האדריכלים להשתמש באותו הצבע בו צבעו את כל אלמנטי המתכת בתחנה - צהוב, אדום וירוק-כחלחל, בהתאמה. בתחנות רבות אחרות מאז נבחרו הצבעים על-ידי האדריכלים לפי טעמם, או באותה שיטה (כמו בתחנות קו החוף בין חיפה לתל אביב). למיטב זכרוני, קרית מוצקין היתה מההתחלה עם שילוט אדום.
תחנת קרית מוצקין - תחנה מוזרה
מבנה התחנה עצמו נמצא ממש בקצה הצפוני של שני הרציפים והקטר צריך לעצור בדיוק על סוף הרציף לצורך נוחות הנוסעים כדי שיוכלו לרדת מול מבנה התחנה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה