מספר תמונות ממסילת העמק ליד היישוב גדעונה

מצב
הנושא נעול.

LG123456

New member

ובכן, היום יצא לי לראות בפעם הראשונה במו (
) הנחת פסים בזמן אמת. מכיוון שלא הייתה אפשרות גישה עם הרכב למקום ההנחה, קבלו פיצוי בן 9 תמונות ממפגש כביש הגישה לגדעונה עם התוואי.
הערה בנושא אחר: נסעתי השבוע ברכבת וחלפתי איתה במפגש 14 עם כביש 7011 ( ליד דור ונחשולים). נראה שמרחיבים את המפגש לדו מסלולי, כשבמקביל מתבצעות חפירות למה שנראה כעבודות על הפרדה מפלסית. דרוש סיקור מקצועי ומלא במקום(
).

LG123456

New member
המשך

) הנחת פסים בזמן אמת. מכיוון שלא הייתה אפשרות גישה עם הרכב למקום ההנחה, קבלו פיצוי בן 9 תמונות ממפגש כביש הגישה לגדעונה עם התוואי.
הערה בנושא אחר: נסעתי השבוע ברכבת וחלפתי איתה במפגש 14 עם כביש 7011 ( ליד דור ונחשולים). נראה שמרחיבים את המפגש לדו מסלולי, כשבמקביל מתבצעות חפירות למה שנראה כעבודות על הפרדה מפלסית. דרוש סיקור מקצועי ומלא במקום(
).
המשך

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה רבה! הקו הזה מקבל בפורום יותר ויותר תפוצה.

).
תודה רבה! הקו הזה מקבל בפורום יותר ויותר תפוצה.

darkshadow1

New member
שיקולי תקציב מן הסתם.

מדוע יש רק מסילה אחת ?
שיקולי תקציב מן הסתם.
לעניות דעתי היה עדיף לוותר על המסילה מעפולה לבית-שאן בשלב הזה (הרכבות שם כנראה יסעו ריקות בכל מקרה) ולהשקיע את הכסף בהכפלת המסילה מעפולה לחיפה. אני בטוח שתושבי בית-שאן היו מעדיפים קווי אוטובוס טובים שיוצאים ממרכז העיר לעפולה (עם מעט עצירות בדרך), מסונכרנים עם הרכבות בתחנה בעפולה וממשיכים גם למרכז עפולה מאשר המצב הנוכחי שבו הם קיבלו תחנה מרוחקת ממרכז העיר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה