מספר תובנות על ירושלים

יצורה

New member
מספר תובנות על ירושלים

1. אם נסעת לירושלים והגעת למחוז חפצך ללא פניית פרסה אחת - כנראה שלא נסעת לירושלים 2. בירושלים צריך GPS מיוחד. כל GPS רגיל יודע רק לשלוח אותך ימינה במקום שמאלה, לומר "my bad" ולכבות. 3. כשאומרים שיש במלון "חנייה על בסיס מקום פנוי", הכוונה היא שהפעם האחרונה שהיה שם מקום פנוי היא בתקופת הבריטים. 4. יש סיבה שבגללה קראו לשכונה הזאת "עמק רפאים" 5. לבלונדיניים מביניכם - זה כי ביום שישי, הכל נסגר שם כבר ב 16:00. 6. לחכמים מביניכם - כן, זה היה רעיון שלי לנסוע לירושלים לשישבת. שתקו. 7. כשאומרים במלון שאפשר לקחת למחשב לפטופ עם אינטרנט בחינם, הכוונה לי שצריך לשלם כמה עשרות שקלים לשעה עבור חיבור לאינטרנט ולהשאיר איבר פנימי כלשהו בקבלה כפקדון. 8. תמיד טוב שיש בן-דוד ירושלמי ונעל ירושלמית לשעבר כדי שיחסכו את החיפושים באינטרנט אחר מסעדה פתוחה. 9. בירושלים קר. 10. אבל ממש קר. 11. לנהגי מוניות ירושלמיים יש GPS שמכוון אותם ישר לתוך השלוליות בדיוק כשאתה עובר על המדרכה. 12. בהיעדר שלג "אמיתי", גם כמה פתיתי שלג מעורבים בגשם יספיקו כדי לומר לחברייך "וואו, איזה שלג ירד עלינו!" 13. אם חברייך הם בפורום מזג האוויר, הטריק הזה לא ממש עובד עליהם. 14. חוויית ביקור בשוק בעיר העתיקה אינה שלמה בלי ילד ערבי קטן שמתגנב מאחורייך בשקט וצועק לך "סאאאאחלב חם!!! לתוך האוזן. 15. היה ממש כיף. לפעמים יש לי רעיונות טובים. 16. אם אוסטין פאוארס חולק על התובנה האחרונה, זה רק בגלל סעיף 11.

Enyalius

New member
17צריך הרבה חוצפה להתלונן על העיר המבחילה הזו

מבלי שאתה חייב לגור בה. 18. בירושלים יש המון המון (!) ערסים, ומהסוג המבחיל ביותר. 19. בירושלים יש המון המון ערבים, גם מהסוג המבחיל ביותר. 20. בירושלים יש המון המון דוסים (!) 21. השוטרים בירושלים הכי לחוצים בארץ והכי בהמות מנוולות בארץ. 22. נוהגים כאן כמו בבונים עם הפרעת קשב. 23. בירושלים אין שום מודעות לכלום ! 24. אף אחד לא ממחזר פה. 25. נימוס זו פנטזיה שאף אחד לא שמע עליה. 26. מעשנים בכל מקום ציבורי, ואם אתה באיזה דוכן שווארמה ישתדלו לנשוף לך את העשן לתוך המנה. 27. ירושלים היא העיר הכי עניה בארץ. 28. כל צעיר עם קצת שאר-רוח בורח מכאן כל עוד נפשו בו, ורק הפראיירים שבאו לכאן בשביל האוניברסיטה נאלצים לסבול. 29. כתוצאה מכך, ירושלים היא מן עיר-מדינה בתוך ישראל, אי של עולם שלישי. 30. אני מוכן להקריב את התואר שלי בשביל שתופצץ העיר הזאת. 31. אני מאוד מאוד לא אוהב את ירושלים.

למעלה