מספר תהיות

tamax

New member
מספר תהיות ../images/Emo26.gif

או קיי אז ככה, ההופעה של משינה בעוד אהממ שלושה ימים? וואי איזה כיף! בעיקר לכל מי שמגיע להופעה הראשונה (שזה אני) טוב בעצם זה לא הופעה ראשונה בדיוק, בהיתחשב שהיום יש את החזרה הגנרלית לחבר'ה מרשת (!busters). anyway, ישבתי וחשבתי לעצמי אתמול בלילה בזמן שלגמתי מבקבוק בירה מילר קריר
אני חושב שזה היה כבר בערך בזמן שלא נשאר לי כבד
תהיתי מה יעלה בגורלם של כל אלה שלא השיגו כרטיסים להופעה הראשונה... הרי כל החברה החזקים של הפורום שהצליחו להשיג כרטיסים (היפי!) יהיו בהופעה. ומה יהיה על כל השאר? מי ייתחזק את הפורום? מי יכתוב פה הודעה בדיוק שמשינה יעלו (קיבלתי צמרמורת)? כאילו אנחנו נהיה בהופעה, ובטח פה ירוצו הודעות בסגנון: איזה באסה... איזה כיף להם... מעניין מה יובל עושה עכשיו... ועוד משהו, מי יביא תמונות ראשונות לפורום? ד"א בקשר לשירשור שהיה פה על איסור מצלמות ווידאו, זה תופס גם בקשר למצלמות דיגיטאליות? יש לי מצלמה דיגיטאלית שמסוגלת גם לצלם ווידאו, אז מה אני לא אוכל להכניס אותה? אם אני אביא את המצלמה שלי בסוף, אז אני מניח שאני אהיה זה שיעלה פה תמונות ראשונות (אלא אם משהו יביא איזה לפטופ למופע) כי פשוט אחרי ההופעה אני חייב לטוס הבייתה יש כאלה שעובדים... אז בקיצור, לכל אלה שלא הזדמן להיות בין המאושרים שבאים להופעה הראשונה, טייק איט איזי כמו שאומרים ותהיו חזקים

Vdrums

New member
קודם כל מה ז"א החזקים בפורום?

יש המון שיש להם כרטיסים כי הם פשוט שמעו וראו ורצו לקנות והם ממש לא כותבים כאן או בכלל מודעים לקיום הפורום. יש חלק שלא באים לראשונה וכן כותבים פה אז הם יכתבו פה בטח... בכלל מעבירים את זה ברדיו?

tamax

New member
החברה החזקים=

החברה שפה בפורום באופן שותף, כאלה שעונים לכל הודעה אחרי דקה וחצי או פחות (סטייל vdrums) וכאלה שמשינה זה כל עולמם ודם משינאי אמיתי זורם בעורקיהם

ben4ever

New member
אני נחשב לחבר חזק בפורום?../images/Emo12.gif

מה זה משנה חבר חזק, חלש או בינוני? בכל מקרה בימים של ההופעה הפורום יהיה על סף קריסה מרוב הודעות.... בקשר למצלמות, אני על בטוח מביא אחת, ובטח שאדאג להעלות לרשת. אני רק צריך למצוא דרך להכניס אותו לאמפי...

Vdrums

New member
בסדר. נניח אין קשר בין

חברה חזקים בפורום להשגת כרטיסים. העניין הוא שמן הסתם מי שפה מקבל יותר מידע במהירות גבוהה יותר לגבי הופעות וכל מה שקרה עם האיחוד. בכל מקרה, אני עונה תוך שניה להודעות כי אני בעבודה ואני מול מחשב

חחחח איזה שטויות,אני הולך לשנייה

כי אין לי אפשרות לראשונה,ואני גם עונה ממש כל דקה פה... אני כל היום על הפורום אין הודעה אחת שאני מפספס
אז...מה אני חזק או חלש?,מצד אחד אני הולך לשנייה מצד שני משינה זה כל עולמי ואני עונה כל דקה להודעות חדשות...אז איך אני מוגדר?!

tamax

New member
אתם לא הבנתם ../images/Emo26.gif

למה התכוונתי
אין פה חזק יותר או חזק פחות. סתם רשמתי חברה חזקים כי איך רציתם שאני אתאר את המעריצים האמיתיים וההדטקים של משינה? אם משהו פה מעריץ של משינה והולך להופעה השנייה או השלישית אין רע בכך
אם אתם רוצים אתם יכולים לראות בחברה חזקים=החברה הטובים. אין פה שום הפליות ושום הכללות. סתם העליתי מחשה מה יהיה עם כל החברה שלא יצא להם להיות בהופעה הראשונה שזה בעצם בדיוק כמונו עכשיו, שנמצאים בבית בזמן ש 3800 איש מפזזים לצלילי משינה

zoophisto

New member
גם אותי מעניין...

אני חבר חלש בינוני או חזק בפורום? אני כל היום מסתובב בפורום ומסתכל עליו אבל לא תמיד כותב אבל אני תמיד בו

מריושי

New member
ותגיד

אם חלב מתחתן עם שוקו ויש להם ילדים? איפה הילדים בסקאלה? וחוץ מזה צריך לפתוח סקר חדש על מספר ההתעלפויות הצפוי

זה תלוי...

בסוג השוקו. לא יודע, תשאל את פיני
ולגבי ההתעלפויות: אם אני בין המתעלפים, אני יכול להשתתף בסקר?

מריושי

New member
ותגיד

אם חלב מתחתן עם שוקו ויש להם ילדים? איפה הילדים בסקאלה? וחוץ מזה צריך לפתוח סקר חדש על מספר ההתעלפויות הצפוי

tiptip4u

New member
אני אהיה פה

אקשיב לאחד מארבעת הדיסקים שאני הולכת לקנות עוד מעט...
אני לא אהיה בראשונה בגלל לא פחות ולא יותר... אמ... ריב עם ההורים...
אבל העיקר שאני אלך בסוף...

למעלה