מספר שאלות

מספר שאלות

1. מספר השאלות בתאוריה עולה ל-60 שאלות?! 2. תקופת המלווה תהיה מעכשיו שישה חודשים או שלושה חודשים?! 3. עד גיל 21 מותר יהיה לי להסיע שני נוסעים בלבד נכון? במידה ואני בחוקים החדשים, השאלה שלי אם אני הוצאתי רישיון לאחר הראשון בנובמבר וחוקים חלים עלי ואני בן 17 אז במשך שנתיים אני נהג חדש, אחרי שעברו השנתיים אני כבר לא נהג חדש ואני בן 19 אני עדין נדרש להסיע שני נוסעים בלבד ברכב?! תודה לעונים!

ChilD SouL

New member
תפתח את העיניים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לכל השדים והרוחות
פה

../images/Emo12.gif

נשמה אני יודע מכיר טוב מאוד את החוקים בע"פ אבל הפורום הזה רק מבלבל אותי כל הודעה סותרת את ההודעה שלפנייה . לא רציתי לעצבנך וד.א הקישור לא פועל

ChilD SouL

New member
אז...

אם אתה מכיר את החוקים למה אתה פותח הודעה חדשה
אתה לא יכול לשרשר את זה לשרשור הענק שיש כבר בקשר לפורום
תאמין לי, תקבל את מלוא תשומת הלב גם שם. ואם אתה רואה שהודעה אחת סותרת את השניה זה רק אומר שאנחנו יודעים בדיוק כמוך מה יהיה אחרי ה-1 בנוב'. חכה עוד כמה ימים ואז תדע מה קורה איתך.

ואוווווווווו איזה התקפות אחותי

בסה"כ שאלתי 3 שאלות מסכנות. אין לך כוח להגיב את לא חייבת!! יש מלא פורמים שיספקו את המידע הזה. להתראות ותודה

ChilD SouL

New member
מממ...

אם לא היה לי כוח, לא הייתי מגיבה. אבל אם הגבתי - סימן שיש לי כוח.
וההתקפות זה כי יש פוווווווווווווווווווווווווווּל שרשורים בנושא. אבל אתה החלטת לפתוח הודעה חדשה. וזה מעצבן.
שלום.

קמוש1

New member
בשביל זה

קיים הפורום .. לשאול שאלות.. וזה מעצבן אותי גם כשאני פתחתי הודעה צרו עליי.. אם לא בא לכם לענות יפה עדיף שלא תגיבו בכלל!!!!!!!!!!!!!!!!

ChilD SouL

New member
לא אמרת שאת הולכת../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif ../images/Emo3.gif

הפורום קיים בשביל לשאול שאלות - נכון. אבל בפורום יש חוקים ואחד החוקים הוא שרשור - כשתתחילו ליישם זאת אולי אנשים יענו לכם בצורה יפה יותר. [אגב, זה תקף לגבי כל הפורומים בתפוז] ו...זה שתגידי לנו לא להגיב כי אנחנו לא יכולים לענות יפה - לא יעזור. אנשים יגיבו וימשיכו להגיב איך שבא להם.
- שלום.

OM®I

New member
אז תהרוג אותה בגלל שהפורום הזה

חשוב לה למרות שהיא לא מנהלת
לארע, בדרכה המשונה והקצת מוקצנת, צודקת ב-100%. השאלות שנשאלו חוזרות על עצמן יום-יום, אובר אנד אובר וכל מה שצריך לעשות זה להקדיש חצי דקה לחיפוש ולמצוא תשובות. ולמקרה שזה לא מספיק, יש שרשור פעיל בראש הפורום, שאפשר לשאול שם שאלות (ובעיקר למצוא תשובות) בנושא. ואם כל זה לא מספיק, ה-1.11 זה כולה עוד פאקינג 5 ימים
קצת סבלנות
עוד חמישה ימים יהיו תשובות להכל

קמוש1

New member
סליחה?!

כל מה שצריך זה להקדיש חצי דקה למצוא תשובה? אותו דבר אני יכולה להגיד.. חצי דקה בדיוק ואפילו פחות לענות על מה ששאלתיי .. ואם אנחנו אמורים למצוא תשובות בכל השרשורים כאן .. מה התפקיד שלכם.<?

ChilD SouL

New member
מממ...

למה לנו לטרוח ולענות לך על שאלות שכבר יש עליהן תשובות אם אתה לא טורח לחפש קודם לכן אם הדבר נשאל
תפקידנו כאן לעזור לאנשים ולתת להם טיפים. אנחנו לא חברי כנסת ואנחנו קוראים בדיוק את אותן כתבות שאתה קורא בקשר לחוק ואנו לא יודעים יותר ממה שכתוב בקשר לחוק.

OM®I

New member
ראשית כל- לנו אין תפקיד...

אנחנו לא עובדים שלך
דבר שני, את כותבת קבועה באיזשהו פורום
ז"א, יש איזשהו פורום שאת עונה בו על שאלות ומשקיעה מזמנך הפנוי
אם כן, היית רוצה כמה פעמים ביום לדקלם את התשובה
היית נהנית לראות את הפורום מוצף בהודעות שחוזרות על עצמן
אני משער שלא... אנחנו בתור חברי הפורום הקבועים אוהבים ונהנים לעזור במה שאנחנו יכולים ויודעים, אבל אף אחד לא אוהב להיות כמו דיסק שרוט...

למעלה