מספר שאלות

fireman

New member
מספר שאלות

אני בן 20 והגובה שלי הוא 187 ס"מ ואני רוצה להתחיל להתאמן בחדר כושר שבבסיס שאני משרת בו, עכשיו עומדות בפניי מספר בעיות שעליהן אני רוצה לשאול ומקווה לקבל תשובות המשקל שלי נמוך ביחס לגובה 70 ק"ג ואני רוצה להעלות אותו, השאלה היא איך ניתן להעלות את המשקל עד לכדי כ80-84 ק"ג שזהו המשקל המתאים לבנאדם בגובה שלי? שאלה נוספת היא האם צריך לחכות שהמשקל שלי יעלה לפני שאתחיל להתאמן או שצריך לעשות זאת במקביל, אם במקביל אז איך? ועכשיו לשאלה בעניין אחר, אני נמנע מאכילת מוצרי חלב בגלל רגישות ללקטוז, מעולם לא פניתי לטיפול תרופתי (אני יודע שיש) ואני פשוט נמנע מאכילת מוצרי חלב שבין כה וכה לא ממש התלהבתי לאכול לפני שהתפתחה הרגישות ולכן אני לא מרגיש בחוסר, האם ישנם מוצרי מזון שיכולים להוות תחליף לחלב ומוצריו? אם כן על אילו אתה ממליץ? בתודה מראש ערן

המשקל המינימלי התקין

לגובהך הוא 70 ק"ג,ניתן להעלות במשקל ולהתאמן במקביל אולם רצוי להרכיב תוכנית תזונתית (דיאטה) שתענה על שני הצרכים. מוצרי חלב שכמות הלקטוז בהן היא נמוכה מאוד הינם יוגורט וגבינות קשות. קיימים תחליפי חלב רבים שלהם מוסיפים סידן. כמו כן זרעי חמניה וזרעי שומשום שמהם מופקית הטחינה הגולמית שמהווה בסיס לחלווה, טופו,סרדינים על עצמותיהם והמילוי של הגפילטע פיש כאשר הדג נטחן עם העצמות.

KLIEGER

New member
הוספת משקל - בריאה

שלום ביכלתי לעזור לך לעלות במשקלך. אני מייצגת חברה אמריקאית העובדת כ-22 שנה עם מוצרים טבעיים ב-52 מדינות ומאושרים ע"י כל משרדי הבריאות. אני עובדת אישית כ-7 שנים בתחום עם נסיון ותוצאות מוכחות. ראה /י אתר: www.magicdiet4all.com ופני אלי בטלפון04-9836734 או 052-663865 בברכה, אסתי

למעלה