מספר שאלות על דיבידנדים

מצב
הנושא נעול.

gam li

New member
מספר שאלות על דיבידנדים

מספר שאלות על דיבידנדים
1. האם היום הקובע הוא היום שבסופו מי שמחזיק במנייה מקבל את הדיבידנד? 2. כיצד זה מתבצע? אם אני מחזיק במניות דרך הבנק לאיפה אני מקבל את הדיבידנד? 3. לגבי המס האם הוא מתקזז אוטומטית עם הפסדים, האם בכלל ניתן לקזז הפסדים עם מיסים מדיבידנד?

NS101

New member
תשובות ל-1 ו-2

מספר שאלות על דיבידנדים
1. האם היום הקובע הוא היום שבסופו מי שמחזיק במנייה מקבל את הדיבידנד? 2. כיצד זה מתבצע? אם אני מחזיק במניות דרך הבנק לאיפה אני מקבל את הדיבידנד? 3. לגבי המס האם הוא מתקזז אוטומטית עם הפסדים, האם בכלל ניתן לקזז הפסדים עם מיסים מדיבידנד?
תשובות ל-1 ו-2
1. היום הקובע זה יום הקום - שהוא היום לפני תאריך האקס. 2. ביום חלוקת הדיב' תקבל אותו לעו"ש. לא בטוח לגבי 3.

MINSA

New member
לגבי 3

תשובות ל-1 ו-2
1. היום הקובע זה יום הקום - שהוא היום לפני תאריך האקס. 2. ביום חלוקת הדיב' תקבל אותו לעו"ש. לא בטוח לגבי 3.
לגבי 3
ההפסדים מתקזזים זאת אומרת שאם יש לך מגן מס של 100 שקל ויש דיבידנד ועל הדיבידנד צריך לשלם מס של 100 שקל אז לא תשלמי מס עד סכום של מגן המס

gam li

New member
תודה רבה

לגבי 3
ההפסדים מתקזזים זאת אומרת שאם יש לך מגן מס של 100 שקל ויש דיבידנד ועל הדיבידנד צריך לשלם מס של 100 שקל אז לא תשלמי מס עד סכום של מגן המס
תודה רבה

1234שנבג

New member
מה קורה

מספר שאלות על דיבידנדים
מה קורה
חבר דיבדנד זה חלוקת רווחים של מחזיקי המניות ברגע שקנית מניה אתה מחזיק נתח קטן מהחברה ולכן בסוף ריבעון יש מצב שיופיע לך בעוש כסף וחבר אין מס על הפסדים רק על רווחים 20 אחוז

NS101

New member
אבל למה לומר שטויות?

מה קורה
חבר דיבדנד זה חלוקת רווחים של מחזיקי המניות ברגע שקנית מניה אתה מחזיק נתח קטן מהחברה ולכן בסוף ריבעון יש מצב שיופיע לך בעוש כסף וחבר אין מס על הפסדים רק על רווחים 20 אחוז
אבל למה לומר שטויות?

la DVD

New member
על הפסדים יש מגן מס

מה קורה
על הפסדים יש מגן מס

gam li

New member
שאלתי הייתה אם המיסים מתקזזים עם הפסדים עברו

מה קורה
שאלתי הייתה אם המיסים מתקזזים עם הפסדים עברו
וברור שלא בכל רבעון יש דיבידנד וכדומה

מצב
הנושא נעול.
למעלה