מספר שאלות בקשר לסימים של אורנג´

Nokia Fan

New member
מספר שאלות בקשר לסימים של אורנג´

1) אם לאימא שלי יש 5110 בלי סים סנטר אפשר לבקש סים חדש עם סים סנטר? 2) אם התשובה היא כן, כמה זה עולה? 3) יש הבדלים בין סוגי הסימים של אותה חברה (למשל בדגמים שונים)? 4) גם אתם מקבלים "לא פעיל זמנית" ביותר מדי פונקציות של הסים סנטר?

תשובות

1, לא יתנו ל5110 את הסים החדש. 3, ההבדלים זה ביכולת הזכרון והתפריט הנוסף 4, כן כי זה חדש והם לא משקיעים בזה נראה לי. 5, בקשר לפעם קודמת אם אתה לא זוכר אתה מוזמן לפתוח מילון ולראות איך כותבים "כל"

Nokia Fan

New member
אבן-שושן מציע פשרה

קודם כל, תודה על התשובות. דבר שני, אחרי בדיקה באבן-שושן נראה ששתי הצורות קבילות באותה מידה, אז בעצם אין טעם לויכוח. עכשיו אפשר לשכוח הכל (בין אם בחולם חסר ובין אם בקמץ קטן), ומי יתן והקליטה לא תנטוש לעולם את טלפונך (ברכה טיפשית בהשראת כתבי טולקין... רוח שר הטבעות עדיין שורה עלי...)

carmonle

New member
תגש למרכז שירות אורנג´ ותתלונן על

הסים. לא תמיד מזהה זיכרון וכד´ הם מחליפים רק לחדש כי הסוג היישן לא קיים יותר. הבן שלי ביצע זאת ללא כל בעייה. ערן

Cellwiz

New member
STK

כיום ניתן לבקש להחליף לכרטיס החדש גם אם יש לך מכשיר שאינו תומך את התכונות (5110 ושאר מכשירים אשר לא גוירו). התפריט הארוך והמפואר נצרב על גבי הכרטיס החכם לפני שפיתחו את בסיסי המידע. עם הזמן הכל יעבוד.

למעלה