מספר קושיות חדשות

מספר קושיות חדשות

1. אני מדמיין או שסימילאק נמס הרבה פחות טוב ממטרנה ? האם יש לכם פתרון להמסה טובה יותר של האבקה במים ? 2. הקטנה (5 חודשים) עושה לוליינות במיטה, לפעמים מתהפכת על הבטן, לפעמים על הצד, ולפעמים ב 180 מעלות, האם יש דרך שתגרום לה להעדיף להמשיך לישון על הגב, או לפחות לה להסתובב ב 180 מעלות ? (נכנסת לפעמים מתחת לשמיכה שמכסה את כולה, כולל הראש) 3. אחרי קישוא, דלעת גזר ובטטה, איזה ירקות כדאי להמשיך ? מה לאחר מכן ? עוף ? פירות ? 4. מישהו יודע האם ויטמין D של חברת "טיפטיפות" מכיל שמן ? במידה ולא, יתכן ויש בו חומר מסיס אחר ? בהוראות לא ראיתי שצריך לקחת אותו עם אוכל, אבל גם לא כתוב שהוא מכיל שמן) (ויטמין D צריך חומר מסיס כלשהו ע"מ להספג בגוף, שמן, או שלוקחים אותו עם אוכל) 5. איזה סטרליזטור מתאים בגובה לבקבוקי MAM החדשים ? (הגבוהים, 330 מ"ל, ללא תחתית מתברגת) (לא מצאתי סטרליזטור מתאים של MAM) 6. נראה לי שנוח לה יותר לאכול מהבקבוק כשהיא שוכבת על הגב המיטה, ואני מחזיק את הבקבוק, מאשר שהי בידיים בתנוקת אכילה מבקבוק, ואני מחזיק את הבקבוק, האם יש בעיה כלשהי בהעדפת השכיבה במיטה כשאוכלים ? תודה !

נאוה57

New member
מנסה לענות

היי אורי, 1. לא ניסינו סימילאק בכלל אבל באופן כללי מסיסות של חומרים עולה עם הטמפ' לכן תנסה להמיס את האבקה במים קצת יותר חמים ואח"כ לצנן. 2. נראה לי שאם היא כבר ניידת אז אין דרך להשאיר אותה על הגב וגם לא צריך להכריח אותה. היא תתהפך בחזרה. 3. אנחנו עברנו למרק עם ירקות ועוף טחונים (בלי עצמות כמובן
) וכמובן פירות. יש פירות שלא מומלצים להתחלה (טרופיים וכד') אבל אפשר לנסות תפוח, אגס, בננה, מרוסקים כמובן. אפשר גם אבוקדו. 4. ויטמין D של טיפוטיפות מכיל גליצרין (הסתכלתי באתר שלהם בהרכב רשימת החומרים ה"בלתי פעילים") כך שאין לך מה לדאוג. 5. התקלת אותי. אי אפשר להשכיב את הבקבוק? עוד זמן קצר הקטנה שלך תתחיל לזחול ולהכניס כל דבר לפה וסטריליזציה תראה לך קצת מגוחכת בכלל, חבל לקנות סטריליזטור חדש. יש אחד בסופרפארם שדיי גבוה אבל לא בדקתי את בקבוקי ה MAM. 6. לא הייתי מאכילה תינוקת בשכיבה כדי שלא יתקע לה אוכל בגרון. אתה יכול לשים אותה עליה ולהשעין אותה עליך עם הגב אליך ולהחזיק לה את הבקבוק, אולי זה יהיה יותר נוח? מקווה שעזרתי, נאוה

שתי תשובות

הי אוריגמיש, לגבי סעיף 2 - לא ידוע לי על דרך להשאיר תינוק שוכב על הגב, מהרגע שהוא למד להתהפך. תינוקות בד"כ מעדיפים לישון על הבטן ואם גם שלך בחר כך - כדאי להשלים עם זה ולנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים. לגבי סעיף 6 - לא כדאי להזין תינוק כאשר הוא שכוב לאחור ב-180 מעלות. נסה לכל זאת למצוא דרך להאכיל אותה כשהיא מוטה לאחור בזוית. ענבל

למעלה